Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Większe składki na FUS dla przedsiębiorców

Większe składki na FUS dla przedsiębiorców

mały przedsiębiorca / .* / 2004-04-01 23:22
Wyświetlaj:
marian / .* / 2004-07-08 22:28
Proponuję jeszcze jeden próg, 1000% dla paranoidalnych sk.... z SLD i Sejmu
marta / .* / 2004-05-23 17:59
Propozycje naszego rzadu sa coraz bardziej chore.Ja już kombinuję, jak się nie dać. Najniższego progu pewnie nie przekroczę, ale jakby tak miało być to pomyslę o jakichś zakupach: może ksero, faks albo nowe meble? Tyle tylko, ze aby uciekać w koszty tzreba wydać jakieś pieniądze. W ostateczności kupię towaru na zapas, tylko że wtedy zapłacę większy podatek za cały rok.Drugi pomysł to przekształcenie się w osobę prawną, tylko na to też chyba trzeba kasy...
andy / .* / 2004-04-12 15:18
mam takie pytanie do tych madrych ludzi ? , a co w przypadku gdy osoba prowadzaca dzialanosc osiagnie w tym roku jakis tam wiekszy prog , a w roku nastepnym bedzie miec dochody duzo nizsze to skad ta osoba zaplaci wam taka skladke - wniosek z tego, ze madrzy ludzie? chca zeby bylo jak najmniej osob prowadzacych dzialalnosc , a co za tym idzie mniejsze wplywy ze skladek zus
ela / .* / 2004-04-11 15:04
RATUNKU POMOCY!!!Wszyscy świętują ,bawią się ,pogoda sprzyja , a ja co martwię się .Miałam działalność ,ale niestety nie powiodło się!!!!! Zadłużyłam się na około 50.000,00 tysięcy W tej chwili pracuję. Moje dochody wynoszą netto około 1200 zł. Jestem osobą 50 letnią, samotną , która posiada jedynie mieszkanie wartości około 45.000,00 do 50.0000,00 złotych. Czy jest w Polsce BANK który udzielił by mi kredytu pod hipotekę (poręczyciele nie wchodzą w grę)w dogodnych ratach około 350,00 do 4000 zł miesięcznie ?????????JESTEM W DEPRESJI mam czarne myśli. PROSZĘ O POMOC.
brutal / .* / 2004-04-11 10:08
lepiej nic nie robić bo po co się męczyć iść na zasiłek i niech płacą złodzieje
Cezary / .* / 2004-04-08 09:14
Przeciez nikt nie broni juz teraz przedsiebiorcom placic wiekszych skladek - w trosce o ich wlasne emerytury.Pozwolmy kazdemu decydowac za siebie.
Karolcia / .* / 2004-04-06 23:38
Uczyli mnie w szkole nie kłamać, nie oszukiwać i uczciwie pracować, ale chyba zapomnieli, ze nie dotyczy to kraju jakim jest Polska. Może naprawdę przydałby się jakiś Bin Laden albo Hitler - może byłoby lepiej, gdybyśmy nie tylko słyszeli "Porządek musi być", ale również go odczuwali...
Grzesiek / .* / 2004-04-05 15:13
ZACHĘCAM DO WPISYWANIA SIĘ DO KLUBU SYMPATYKÓW 'NIEZALEŻNEJGRUPY PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW'(NGPP) - NAZWA ROBOCZA.NASZ KOLEGA SŁAWEK STWORZYŁ STRONĘ WWW (http://www.ngpp.republika.pl/)W CELU ZJEDNOCZENIA NAS DO PROTESTU W WARSZAWIE PRZECIW'CHOREMU' PROJEKTOWI NOWELIZACJI USTAWY O 'FUS'.MYŚLĘ JEDNAK, ŻE MOŻE TO BYĆ DOBRY POCZĄTEK INTEGRACJI NASZEGO ŚRODOWISKA.PRZESTAŃMY TYLKO NARZEKAĆ NA FORACH DYSKUSYJNYCH I ZJEDNOCZMY SIĘ.W MIARĘ ZGŁASZANIA SIĘ WIĘKSZEJ ILOŚCI ZWOLENNIKÓW TEJ IDEIBĘDZIE MOŻNA SIĘ ZMÓWIĆ NA JAKIMŚ CZACIE, MOŻE UTWORZYĆ NASZE WEW. FORUM...ZAREJESTROWAĆ STOWARZYSZENIE...JEST NAS PRZECIEŻ PONOĆ 2,5 MLN W POLSCE!WYSYŁAJĄC MAILA POD ADRES: ngpp@op.plPODAJCIE IMIĘ, PIERWSZĄ LITERĘ NAZWISKA ORAZ MIEJSCOWOŚĆ.POZDRAWIAM
Edek-drobny przedsiębiorca / .* / 2004-04-04 09:33
Najpierw były nieprawidłowości i uchybienia, potem drobne aferki i przypadki korupcji, potem afery, kłamstwa ... i tak doprowadzono do ruiny naszą gospodarkę. Stworzyli dziurę w budżecie swoją "cudowną" polityką i pazernością. Szkoda tylko że to my - uczciwie i ciężko pracujący przedsiębiorcy - musimy za to wszystko płacić i "łatać" dziurę...
Shim / .* / 2004-04-03 09:22
Dlaczego tylko 9 progów a nie np. 29? Dlaczego nie zwiększyć składki o 500% Przecież tego kto ma firmę na pewno na to stać! Paranoja. Miler musi odejść ale zostawia po sobie syf.
anonymus / .* / 2004-04-02 14:09
pieknie k...a pieknie. Przedsiębiorcy bierzcie nogi za pas bo wykończą Was nasi "genialni" rządzący.
prezes Przedsiębiorstw / .* / 2004-04-02 11:22
Na komentarz szkoda czasu!.Pozostanie emigracja-tym razem gospodarcza.
Stabros / .* / 2004-04-02 08:59
Mam nadzieję że teroryści podczas forum gospodarczego w********ą tych debili w kosmos.
al / .* / 2004-04-02 08:33
ludziem mowilem bierzmy pały i wyjdzmy wreszcie na ulice. trzeba sciac pare głów to moze wreszcie de dupki kretyni cos zwrozumieja
mały przedsiębiorca / .* / 2004-04-01 23:22
A może nadleci Bin Laden i zakończy naszą drogę przez mękę w tym skorumpowanym kraju.

Najnowsze wpisy