Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wielka Brytania: Piraci bez internetu

Wielka Brytania: Piraci bez internetu

Money.pl / 2008-02-12 20:11
Komentarze do wiadomości: Wielka Brytania: Piraci bez internetu.
Wyświetlaj:
ciekawe czasy / 81.210.19.* / 2008-04-17 08:37
Była demokracja socjalistyczna, a teraz nowa forma - demokracja brytyjska. Byle operator będzie miał prawo karania obywatela. Bez wyroku sądu!
absurd / 85.255.177.* / 2008-02-12 20:11
jezeli brytyjczykom uda sie taki kaganiec na wolnosc w internecie

to najwiecej na tym stracą wytwórnie

i nie rozumiem jak liczone sa straty wytwórni .. chyba że liczacy te straty to idioci lub debile

przecież w angli wiele sprzedarzy jest legalizowanych po przesianiu smiecia jakiego pełno jest w ofercie tzw producentów

bez mozliwości przesiania śmiecia choćby muzycznego i wybrania tego co sie komu podoba ... spadnie sprzedaz

ale widocznie wytwórnie wiedza lepiej i sadza ze odcinajac możliwośc zgrywania i przesłuchania spowoduja zwiększenie sprzedazy

i sie przelicza przynajmniej mam taka nadzieje

nie jestem fanem sciągania .. i juz nie sciągam .. ten okres mam za soba

ale na swoim przykłądzie moge powiedziec że produkcje ktore mi sie podobały były kupowane

reszta szła do kosz

nie mam powodu przypuszczać aby teraz przynajmniej w krajach anglosaskich było inaczej
ssss / 87.206.146.* / 2008-02-14 19:45
Liczby strat są naciągane, przyjrzyjmy się co i jak jest konsumowane. Np. ja konsumowałem jedynie ok. 10 % tego co faktycznie ściągałem, reszty albo mi się nie chciało albo były to pomyłki. Poza tym wiele z tych rzeczy było dla mnie niedostępnych w żaden inny sposób sklep/wypożyczalnia/ komis.

Najnowsze wpisy