Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Wielka prośba do Prokuratora

Wielka prośba do Prokuratora

JakubN / 156.17.100.* / 2008-04-15 19:15
Zwracam się z uprzejmą prośbą... Otóż jestem początkującym giełdowiczem, 2 miesiące temu kupiłem Pepees za 1.08 zł. Obecnie kurs zmierza wartko na południe. Dziś wynosił 0.84 zł. Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki.
Jakub
Wyświetlaj:
JakubN / 156.17.100.* / 2008-04-17 19:47
Bardzo dziękuje za cenne porady
Pozdrawiam serdecznie
JakubN
Prokurator / 2008-04-16 21:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,JakubN".
Przed cwilą między innymi podałem rekomendacjękupna dla akcji spółki ,,Pepees" z limitem ceny 0,80 zł. Uważam więc, że najgorsze akcje te mają już za sobą. Teraz tylko wystarczy spokojnie czekać na moją ewntualną rekomendację sprzedaży dla tych akcji. Życzę samych udanych inwestycji giełdowych.

Prokurator.
miłosnik forum / 77.114.32.* / 2008-04-16 17:46
tak na przyszłość wywalaj jak masz 10 % straty , to jeszcze można przezyć jak masz 20% to już żal a przy 30% wpadasz w spiralę i mówisz sobie nie sprzedam z taką stratą i patrzysz na dalsze spadki
Dam Ci przykład Spółek : Hawe , fon, elkop, i wiele innych
rynek jest w trendzie spadkowym więc musisz szybko reagować na spadki jak i wzrosty
Zyczę Ci udanych inwestycji
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy