Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wieloletni Plan Finansowy: Rząd dąży do podniesienia CIT

Wieloletni Plan Finansowy: Rząd dąży do podniesienia CIT

Wyświetlaj:
eldoopa / 77.223.201.* / 2011-12-01 16:19
DZIEKI ZA 3 RAZY 15 DONEK TY GNOYU
fghgh / 46.112.26.* / 2011-09-06 15:29
co za bzdura z tym ze CIT nie dotknie zwyklych ludzi. co za nieuk to pisal. podatki sa wpelni przezucalne. a cit w realiach jest podatkiem sprzedazowym gdyz trzeba przezucic go w ceny towarow badz uslug.
albo podwyzka cen albo zwolnienia. chcialbym gdzies znalesc jakiegos inteligetnego socjaliste chyba ze swieca szukac tych ludzi a moze poprosatu tylko glupki wierza w podnoszenie podatkow i wydawanie ich zeby zwiekszyc bogactwo zabawne
dobrze wkurzona / 83.26.62.* / 2011-05-12 21:31
a kidey wreszcie zacznie sie egzekwowac podatki jakiekolwiek od tych ,ktorzy notorycznie ich nie placa, bo notorycznie nie wykazuja dochodow prawie zadnych?
zapraszam do centrow handlowych- Wolka pod Warszawa i Maximus w szczegolnosci.
Handlelek bez vatu kwitnie, ceny netto na to normalka.
A moze zlikwidujemy naplyw kontenerkow towarow wszlekij masci,ktore do naszego kochanego kraju nadal wplywaja roznymi sposobami bez cla w bardzo duzej ilosci? te clone to pikuś(...)
Szanowny rzadzie ,jakiejbys nie byl partii, jeszcze nikt z was sie za to nie wzial, co wy oczu nie macie? przestancie siedziec w tych garniturkach,ruszcie w kraj , ubierzcie sie jeansy i koszule i poudawajcie klientow,zobaczycie co sie dzieje i jak latwo ta wielka dziuuure zalatac!
Nie chce sie ruszyc? zgloscie sie do mnie, z checia wam powiem gdzie szukac wielu miliardow podatkow w tym panstwie.
Kasy fiskalne w taksowkach, a tysiace stanowisk hurtowych z wielomilionowymi obrotami faktycznymi bez kas i oficjalnie "jak faktura to plus vat"
Ludzie,skonczmy ten cyrk wreszcie.
Albo jestesmy panstwem prawa albo nie placmy podatkow WSZYSCY!
A nie- jedni sa rowni,inni rowniejsi.
młodziak ekonomista / 95.49.141.* / 2011-04-16 15:33
wybaczcie kochani internauci ale wasze żale możecie sobie w dupę wsadzić. własnie brałem paliwo 5,30 zł . Trzeba wychodzić z kijami na ulicę pogonić nieudaczników a nie dywagować i się wymądrzać.. ale do tego tza mieć jaja ...
mś / 85.89.162.* / 2011-04-15 20:09
Najprostszy ruch, wyciągnąć forsę od ludzi. Wynika to z braku : -kompetencji,
-chęci działań na rzecz wspólnego majątku,
chęci :
-przetrwania kadencji pokazując się jako vip, osoba z pierwszych stron gazet, być ważnym,
-nadrobienia dotychczasowego życia pod względem sfery finansowej,
-pozyskania "dobrego towarzystwa" jako zabezpieczenia.
Jakimi pobudkami kierują się decydenci z list wyborczych ?Tak naprawdę jedynie oni sami znają tajemnicę egzystowania. Szkoda jedynie, że kosztem społeczeństwa.
mądrala / 83.30.247.* / 2011-04-15 19:44
Kilkakrotnie czytałem podobne dokumenty wykonane przez znane osoby. Zawsze był ten sam błąd - niewybaczalny optymizm. Tym razem jest to zwyczajne oszustwo, a jeżeli nie - nie, nie to jest zwyczajne oszustwo. Nieważne,czy jest to rok wyborczy, czy też nie. Jeżeli nie reformuje się gospodarki, to nie ma takiego instrumentu ekonomicznego, który pomógłby, aby gospodarka samoczynnie się nakręciła i weszła na wysoki poziom rozwoju.
parasol69 / 83.17.135.* / 2011-04-14 18:29
money.pl przeanalizował- dobrze sie zaczyna . czy reszta też jest taka rzeczowa ?
kaytea / 81.106.99.* / 2011-04-14 13:07
dlaczego k..... Polsce rzadza kompletne debile i tylko debile pchaja sie do wladzy.? Polacy obudzcie sie! Co wy robicie ? jak nie ma na kogo glosowac to wcale nie glosujcie. Zrobmy strajk narodowy. Precz z wiesniakami. Marzy mi sie francuska Rewolucja
nie rolnik / 178.36.162.* / 2011-04-14 20:39
Jeżeli żeś taki mądry zafajdany mieszczuchu to pchaj się do rządu i napraw Rzeczpospolitą.Czy wiesz tumanie,że ten wieśniak musi umieć liczyć i to dobrze,żeby się utrzymać przy życiu i mieć co do gęby włożyć.
banita01 / 93.105.152.* / 2011-04-15 09:11
Ty nawet wieśniakiem nie jesteś bo nie rozumiesz, że
1 Po wojnie ziemia za darmo,
2. Dopłaty z Unii
3. Dopłaty do paliwa,
4 50% ubezpieczenia ,
jeszcze mało ty kapuściana głowo, i tylko ciągłe narzekania, a jeszcze KRUS płacone grosze , mało buraku.
w******** na PO / 95.49.141.* / 2011-04-16 15:36
tylko co k**** bedziesz jadł jak "zlikwidujesz " wiesniaków wyborco PO
wiechs / 81.219.115.* / 2011-04-16 23:23
A może ku... nie chcę dopłacać pod przymusem wieśniakom i umrzeć z głodu. Przecież to ja umrę z głodu piep...... wieśniaku.
pomo dore / 2011-04-14 12:26 / Tysiącznik na forum
przejrzałem komentarze i nie zauważyłem tu postów nadwornego piewcy rzadu PO - niejakiego Wojensa 'warszawiaka z dziada pradziada" rozumiem- temat niewygodny bo ciężko znależć jakieś argumenty na poparcie rządu a i dop.... zwolennikom PIS tez jakos nie ma za co więc kundel siedzi w budzie i czeka na inny temat
Jaka szkoda / 178.73.63.* / 2011-04-14 12:32
mylisz sie calkowicie,lista zaslug rzadu tu sie n ie zmiesci,taka jest dluga,a lista "zaslug" PiS jest jeszcze duzsza,zreszta po co komentowac chorych umyslowo??
Juz zapomniales,dlaczego musieli odejsc po zaledwie 2 latach ?
pomo dore / 2011-04-14 12:39 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie gospodarczo PID był ok. W********** była koalicja z przestępcą Lepperem i katolickim oszołomem Giertychem. Natomiast PO to gospodarcze dyletanctwo, prowizorka i marazm poparte swietnym PR ubeckich mediów. No cóż - lustracja jest wybitnie nie na reke byłym oficerom prowadzącym bo wytrąca im z reki narzędzie szantazu wobec byłych TW.
tomeko2 / 194.1.153.* / 2011-04-14 07:52
Mafia hazardowa i tyle....
hej siup, cztery baby osiem d ... / 81.190.56.* / 2011-04-13 22:42
Pif , paf !
anty PO / 81.219.62.* / 2011-04-13 22:30
Ten rząd wspierają wszystkie media , jestem ciekaw co zrobią jak im CIT podniesie Tusk o 100% , a tępym wyborcy PO będzie wszystko drożeć - ktoś za to musi zapłacić , na koniec im urośnie bezrobocie bo firmy wyniosą się choćby na Słowację , a do Polski już nie wrócą .Brawo motłochu !!! Prawo do głosowania - przyznaję rację Korwinowi Mikke nie powinni mieć wszyscy obywatele , a w szczególności ciemnota i hołota z pod sklepów .Myślenie nie boli. A politykom nie należy wierzyć w roku wyborczym.
xfdghfguk / 195.95.144.* / 2011-04-14 10:30
Zdecydowanie się zgadzam a co do łatani dziury to proponuję mniej imprez w Monako dla ministerstw za pieniądze z podatków oczywiście
Wierzbno / 89.72.111.* / 2011-04-13 22:25
Polscy politycy poza kilkoma wyjątkami chcą tylko te 4 lata posiedzieć na ciepłych posadach za kilkanaście tys miesięcznie. Naród ich tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg - poza potrzebnymi do rządzenia i wybranymi grupami społecznymi.
anty PO / 81.219.62.* / 2011-04-13 22:35
jakie kilkanaście , widziałeś mieszkanie Renaty Beger czy posiadłość Leppera myślisz że w kilka lat można z gołej pensji tak się wzbogacić ?????Kolejny przykład to np. Kwaśniewski i jego majątek , zapytaj go czy ma na wszystko kwity . Zapytaj jakiego kol wiek polityka bez znaczenia na kolor i stołek czy potrafi w 100% udowodnić swój majątek że pochodzi z legalnego źródła ??? Biorą w łapę za załatwienie tematów dla firm , a za to płaci cały naród .
Wierzbno / 89.72.111.* / 2011-04-13 22:17
Przecież rząd będzie musiał zreformować KRUS, jego funkcjonowanie zakwestionował przecież Trybunał Konstytucyjny..
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy