Forum Polityka, aktualnościKraj

Wiewiórki Nowaka donoszą: Prezydent się waha

Wiewiórki Nowaka donoszą: Prezydent się waha

Wyświetlaj:
W i N / 83.143.139.* / 2010-10-17 09:08
Myślałem że ,,księgowy'' w PO to Komorowski , a reszta to złodzieje , lecz się myliłem . Przypominam że rząd i parlament to są ludzie wynajęci przez nas by prowadzili nam dom {Polska} dobrze. Jak się chamy nie nadają to wywalić to tałatajstwo tych Nowaków , Donaldów, Kaliszy;,Napieralskich itp. na zbity pysk. Niech okradają swoich mocodawców.
JKW / 78.105.86.* / 2010-07-25 22:58
Czy nie mozecie Panstwo zdjac ttego artykulu z pierwszej strony wydania w necie.
Dzisiaj jest, tak dla przypomienia, 25 lipca 201 roku.
oleole / 83.27.98.* / 2010-03-21 11:05
Kłamliwa twarz, kłamliwy wzrok, kłamliwa wypowiedź. Niech oszust zrobi następną akcję zbierania podpisów. KŁAMCA.
wykształcony żyrant / 83.30.75.* / 2010-03-21 20:00
Czy gdzieś można jednak wycofać i odebrać listy z poprzednimi podpisami dla PO ? czy też napewno zostały one zmielone ?
Ludzie boją się ,że na podstawie tych list POparcia , będą musieli więcej oddać swego majątku zagranicznym bankom ,niż ci co nie podpisywali.
!! / 83.27.81.* / 2010-03-20 11:16
O większego trudno zucha niż jest Bronek Burczymucha
Ja nikogo się nie boję, choćby pisior to dostoję !
SLS-owcy? Ja ich całą zgraję
POzabijam i POkraję !
byly styropian 1980 / 79.185.243.* / 2010-03-20 12:16
Slusznie ze sie wacha wokol slysze - nie potszebnie jezdzil do Gruzji oostrzelac zkalacznikowa na Ukraine manifestowac na majdanie nic nie robil w sprawie Wolynia - wielu osob uwaza ze prezydent lubi wojowac z szabelka ...zostawiajac sprawy gospodarcze w kraju ?
vollta7 / 87.206.240.* / 2010-03-21 16:14
no i co zrobila paskudna kampania ?prawie wszystkie media wmawialy rodakom ze nie ufają nielubią nie chca aby prezydentam Polski byl KACZYNSKI! ROBILI TO TAK DLUGO ZE TA MASA WYBORCZA dala temu wiare,wystarczy czasem zobaczyc sztandarowa sonde tvn tz. szklo kontaktowe, w czasie trwania tego programu mozna uslyszec: prosze zrobic wszystko zeby juz pan Kaczynski nie wypowiadal sie w waszej stacji.Po takiej wypowiedzi pan red robi dziwna mine i odpowiada my nic nie mozemy zrobic w tej sprawie a to ze panstwo nie lubicie obecnego prezydenta to my wiemy ,i dalej wszyscy mamy swoje zdanie i nie mozemy nikogo przekonywac wiemy tez ze wlasciwie wiekszosc polakow ma podobne zdanie,i taki kretyn telewidz sobie mysli no jesli w tvn24 tak mowia to znaczy ze ja tez moge!!!!!!! poczekajcie kochani niech po wygra wybory i prezydenture to na bilet na statek do Ameryki bedziecie czekac miesiacami zeby tam z********** (jesli dostaniecie wize!!!!!!) durne matoly

Najnowsze wpisy