Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wildstein trafił do rynsztoka

Wildstein trafił do rynsztoka

Money.pl / 2006-05-17 10:00
Komentarze do wiadomości: Wildstein trafił do rynsztoka.
Wyświetlaj:
Mirro / 2006-05-23 10:46
A czytałem w jakimś piśmidle, że mają zrobić z kolejnego "niezależnego fachowca", "kryształowo czystego", niejakiego Pospieszalskiego szefa programów publicystycznych ( czy infornacyjnych - nie pamiętam dokładnie ). Toż to bliźnik Wildsteina, równie nawiedzony co jego szef. Ileż w tym obłudy...
ankasiwa / 84.10.128.* / 2006-05-25 17:48
bzdury
Mirro / 2006-05-26 10:48
Ja też mam nadzieję, że to bzdury.
amelie / 2006-05-22 10:05
Tam gdzie są wielkie pieniądze (a TV"P") są - zawsze będą gromady cwanych nieudaczników. Tej telewizji nie oglądam i pewnie długo do niej nie wrócę. Panu Wildsteinowi życzę powodzenia, bo gorszy od pana Dworaka być już nie może. Drażni mnie tylko nazywanie tej telewizji "polską". Jest ona tylko polskojęzyczna i do tego z coraz gorszą polszczyzną. Jeśli Wildsteinowi uda się zrobić jeden kanał - nazwijmy go europejskim - bez amerykańskiej prymitywnej sieczki, bez bałwochwalczego stosunku do Watykanu i krk, natomiast z prezentacja tego co najlepsze w Polsce , Francji, Rosji i w innych niedostrzeganych dziś krajach - to ma on u mnie skrzynkę śliwowicy.
ww / 83.14.144.* / 2006-05-21 17:16
styl pana pepe typowy dla miłosciwie nam panujących panów Kaczynskich i ich poplecznikow , w tym pana W .czyli zupełny brak szacunku dla kogoś kto ma inne pogladyNie moge sie nadziwić jak łatwo teraz mozna zdobyć popularnośc w pewnych kręgach i wladzę . Wystarczy wynieść listę i opublikowac ja w inernecie, nie zwazajac że krzywdzi się wielu a swiat nie jest czarno-biały /chyba ze chodzi o kościół i wsłółpracujacych księży/ skad tyle fałszu i hipokryzji . Pan W zrobi wszystki by jego partia utrzymala władzę przy pomocy 4 tej władzy jaka sa media. Dobrze ze mamy też inne programy
myszka / 83.9.67.* / 2006-05-21 08:38
No właśnie. Wildstein oddany pochlebca jedynie słusznej opcji politycznej, jedynie słusznych poglądów. PIS wybaczył Leperowi jego przestępczą działalność, jego kłamstwa i opluwanie wszystkich dookoła. Nie może jednak zapomnieć np kłamstewka Kwasniewskiego. Kłamstwo jest kłamstwem. Traktujmy więc wszystkich równo. A co do wspomnianego Wildsteina to wiele osób ma odczucie, ze z obecnego rynsztoka w telewizji zrobi się następny być może bardziej groźny w skutkach rynsztok.
kropka / 83.18.241.* / 2006-05-20 12:19
Zgadzam się z Panią i dziękuję za ten artykuł. Nareszcie coś innego niż plucie.
Ktoś nazwał Panią dziewczynką ze zdjęcia i pewnie chciał obrazić, a ja życzę jeszcze długo tak młodego wygladu.
zm55 / 82.160.255.* / 2006-05-20 11:00
A ja nie zgadzam się z pani opinią co do Wildsteina. Na jakiej podstawie został on prezesem TVP. Ostatnio prezesi byli wybierani w drodze konkursu na podstawie złożonych ofert. Nie słyszalem, żeby był ogłoszony jakiś konkurs na stanowisko prezesa TVP i żeby Wildstein złożył swoją ofertę, czyli jak w rozkwicie PRL-u, prezes z nadania. Jestem przekonany, że dobrz będzie służył swoim mocodawcom a nie nam.
xx / 83.9.66.* / 2006-05-23 16:30
napewno jest lepszy od Dworaka. Tylko żeby choć te nazwisko było Polskie!!!!! Dziennikarze niech faktycznie się boją, bo w większości byli sługami liberalizmu z nadania Balcerowicza.A może w końcu ujawni jakie były i są ich zarobki + inne pożytki. Niech naprawdę ujawni, ale i zarobki Walendziaka i tych co wyprowadzili z telewizji Niepokalanów wielkie pieniądze na wynagrodzenia i profity. Myślę, że taką formę wynagradzania nazwie w końcu kradzieżą.
xx / 83.9.66.* / 2006-05-23 16:29
napewno jest lepszy od Dworaka. Tylko żeby choć te nazwisko było Polskie!!!!! Dziennikarze niech faktycznie się boją, bo w większości byli sługami liberalizmu z nadania Balcerowicza.A może w końcu ujawni jakie były i są ich zarobki + inne pożytki. Niech naprawdę ujawni, ale i zarobki Walendziaka i tych co wyprowadzili z telewizji Niepokalanów wielkie pieniądze na wynagrodzenia i profity. Myślę, że taką formę wynagradzania nazwie w końcu kradzieżą.
Roman Zimowski / 212.14.47.* / 2006-05-20 08:42
Pani Joanno zgadzam się z pani wypowiedzią!
TVP jest to stacja TV polskojęzyczna i to wszystko co ma wspólnego z reprezentowaniem i propagowaniem polskości.Przez 25 ostatnich lat TVP robiła wszystko by demoralizowac, ogłupiac, straszyc, sterowac poglądami Polaków.Lansowana przez dzisięciolecia muzyka, film, podawanie debilnych reklam jako przerywniki najpoważniejszych programów robine było programowo i utrwalało poczucie bezradności wśród ludzi którzy nie zgadzali się z taką rzeczywistością.Te psedo liberalne, psedo-demokratyczne wartości miały tylko jeden cel, demoralizowac i ośmieszac autorytety i wartości. Trzeba po prostu wymieśc tych wszystkich przefarbowanych lisów i wpuścic ludzi wartościowych którzy chcą zrobic coś pozytywnego dla tego biednego kraju.
Anna M / 81.219.195.* / 2006-05-20 08:03
Podzielam głosy o tym, że jest to artykuł sponsorowany. Zastanawiam sie czy ta dziewczynka ze zdjęcia ma jakies poglądy?
Zastanawiam się, czy ta dziewczynka ze zdjęcia zdaje sobie sprawę z tego ilez wyczajnej krzywdy wyrządził W. wielu niewinnym ludziom?
Dziwi mnie, że ta dziewczynka ze zdjęcia nie przyjmuje do wiadomości, że nominacja W. (konkurs ustawiony, jak wszystko inne) na prezesa jest wyrazem wdzięczności za zasługi i nie ma nic wspólnego z kryteriami merytorycznymi. Były takie wypowiedzi w mediach, które obnażały brak zdolności menadżerskich W.
Stonowana i płytka wypowiedź dziewczynki ze zdjęcia świadczy o tym, że nie ma Pani ani ochoty, ani zdolności do wnikliwych analiz opisywanych zjawisk. Bo czymże jest ostatnie zdanie Pani feliotonu poparte? Jakie są tego argumenty? Jakie są tego jednozdaniowego peanu pochwalnego dla W. przesłanki? Przecież to czyste gołosłowie dla naiwnych, których Pani jest rzecznikiem.

Oczekuję rzeczowej dyskusji, logicznych wypowiedzi i kontraargumentów. Pozdrawiam wszystkich, którzy myślą kreatywnie nie koniecznie ze mną się zgadzając. Domyślam się, że na komentarz, czy odpowiedź Autorki felietonu nie mam co liczyć Pani bowiem juz wyczerpała swoje mozliwości.
anita / 83.82.217.* / 2006-05-20 22:29
Coz,nic dodac nic ujac.Jak moze oczekiwac rzeczowej dyskusji ktos kto sam dyskutowac nie potrafi.Ktos,kto posilkuje sie takim slownictwem i kazdym slowem obraza Autorke artykulu.Co do krzywd to chyba nie Wildstein je wyrzadzil.Ja zyje krotko,ledwie piecdziesiat pare lat i z tego co wiem,nie on sporzadzil te liste.On ja tylko ujawnil.A to subtelna(byc moze nie dla wszystkich),ale jednak roznica.Nie znam Wildsteina.Na tej liscie jest natomiast nazwisko mojego s.p.Ojca.Trzy razy powtarza sie to samo imie i nazwisko.I co?Mam uznac swojego Ojca za kanalie?
pa,pa / 83.82.217.* / 2006-05-20 22:52
Pani Anno M,rzeczowa dyskusja odbywa sie wlasnie.Dlaczego bez Pani udzialu?Pozdrawiam,pa,pa.Czyzbysmy innymi jezykami mowili,czy moze odwagi zabraklo.pa
mysza / 2006-05-20 00:19 / portfel / Bywalec forum
Czas to wszystko wyjasni, myślę,że pomimo "silnego charakteru" nie będzie Mu tam łatwo-ma wyzwanie-teraz zobaczymy co potrafi zdziałać w siedzibie "os" i "szerszeni"bez względu na mój stosunek do PISS-menów, życzę mu powodzenia.
oliwka / 83.9.44.* / 2006-05-19 23:50
Wildstein i Pospieszalski jak bracia bliźniacy. Czy wszyscy muszą ich lubić? Ja ich nie lubię, skrzywieni w jedną stronę. A PIS tępi łajdaków to fakt. Gdyby jeszcze tylko nie głosili jedynie słusznych poglądów i nie skłócali nas wszystkich.
Sokół / 2006-05-19 21:51
Wreszcie jakiś normalny nie przesycony, nagonką
anty- PISowską artykuł na Money.pl. Nie sądziłem nawet, że takie wypowiedzi są tu możliwe. Brawo Pani Joanno!!!
Zgadzam sie z Panią i podziwiam, bo wiem, że mówienie a co dopiero pisanie rzeczy, które nie są pluciem na obecny rząd jest bardzo źle widziane. Takich dziennikarzy próbuje sie ośmieszać, zastraszać, nie nagłaśniać ich wypowiedzi, a nawet zwalniać z pracy...
Gratuluję artykułu, obiektywizmu i odwagi! Zacznę czytać Pani wypowiedzi, bo myślę, że warto:)
aanka / 83.82.217.* / 2006-05-20 22:56
Ciesze sie,ze sa jeszcze ludzie tacy jak Pani.Dziekuje
pepe / 194.79.25.* / 2006-05-18 11:44
Serce rośnie patrząc na te czasy... Czytając poniższe komentarze wróciła we mnie nadzieja, że nie brakuje w Polsce rozsądnych, samodzielnie myślących ludzi. Na tym forum na szczęście nie ma nudzących się dzieciaków z wypranymi mózgami powtarzącymi bezmyślnie komentarze medialne. Pozdrawiam z nadzieją na lepsze jutro
Mirro / 2006-05-18 11:31
Przeczytałem większość komentarzy i o dziwo w wiekszości z nich jest sporo racji. Tylko kilka niuansów - nie można psioczyć na telewizje prywatne - właśnie dla tego, że są prywatne - mogą być stronnicze. Nasza abonamentowa zaś i owszem skrzywiona "lekko" na antyPiSowską stronę była ( i jeszcze jest ) - to fakt. Panią Monikę to już dawno należało wylać - też fakt - i skrzywiona i cienka. Ale z 2 strony był równie stronniczy ( i chyba jeszcze gorszy ) Pospieszalski. A teraz coś na temat hołdów dla nowego szefa - i tu bym nie przesadzał - on też jest ewidentnie skrzywiony - tylko w 2 stronę. O walorach intelektu niczego nie powiem ( bo nie wiem ) ale zacietrzewiony na wszystkich "nie swoich" to on jest. A tu prawie same zachwyty - aż podejrzane. I na koniec coś na temat autorki tego zamieszania - też podejrzana wolta z anty na, co najmniej, proPiSówkę. Nawróciła się?? Choć trochę prawdy w tym jest. Nikt z nas nie jest obiektywny - ale w tej materii ma być tak jak z łapaniem króliczka - i to by było na razie.
T.W. / 83.31.19.* / 2006-05-19 11:27
I następne 4lata i następne.... Tylko czy życia starczy?
Osobiście nie mam nic przeciwko panu Wildsteinowi, tylko że taką firmą powinien kierować menadżer, a nie dziennikarz.
Dopóki tego nasi "piaskownicowi" politycy nie zrozumieją, biada nam wszystkim! Dla nich liczy się wyłącznie "opcja poltyczna", często mocno skundlona.
mir / 217.98.20.* / 2006-05-19 11:03
I nareszcie jakiś, w miarę, normalny i umiarkowany komentarz. Ale za to w okropnym towarzystwie.
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-05-18 09:35
postawa mediów oprócz radia maryja wobec rządu jest tatalnym atakiem nie mającym z krytyką nic wspólnego, media prowokują poszczególnych polityków, wyśmiewają się z góry wydają opinie nie mającą nic wspólnego z rzeczywistościa, teorja o faszyzmie LPR naprzykład, kto organizuje pochody przeciw Giertychowi może będzie miała jakaś organizacja się do tego przyznać.
W TV konieczne są rewolucyjne zmiany zrozumie to każdy jak porówna wywiady Olejnik z ludzmi PO i SLD a wywiady z ludzmi z innych ugrupowń. Szukamy agentów w Kościele a kiedy zostaną ujawnieni ubecy w TV i innych mediach, może tam ich nie ma, jaki mają wpływ na tworzenie opinii społecznej. Media chcą rządzić to widział już Miler. W TV widać szeroko że przcyją całe rodziny mówimy o adwokatach zobaczmy jak w TV praca jest dziedziczna.
To prawda TV to rysztok nędzna oferta programowa i nierzetelne tendencyjne informacje i tabu na wiele tematów. Wystarczy porównanie poszczególnych stacji i prasy. Liczę na W. że zrobi porządek jeżeli przeciw niemu nie ogłoszą wojny. Myśle że jest stan wyczekiwania
George / 83.25.233.* / 2006-05-18 10:51
Mama nadzieję, że Pan Wildstein w pierwszej kolejności wyleje takie miernoty jak Monika Olejnik. A że będzie ciężko, jest sprawa jasną. TV to twierdza wszelkiej maści lewaków i poprawnych politycznie pseudo-dziennikarzy, którzy nie rozróżniają, a może i nie chcą rozróżniać, informacji od komentarza.
x-trade / 194.4.130.* / 2006-05-18 17:25
Będzie ciężko. Niejeden już polityk czy urzędnik wyleciał z pracy za brak wcześniejszego uzgodnienia swoich poglądów z Moniką Olejnik.
spoko / 62.87.152.* / 2006-05-18 09:05
Jakoś oglądając telewizyjne wypowiedzi pana W. nie zauważyłem "wysokiego intelektu", o reszcie przymiotów nie mówiąc.
Proponuję jednak poczekać z oceną.
Artykuł należy do serii sponsorowanych - bez dwóch zdań - a autorka chyba jednak do liżących...
George / 83.25.233.* / 2006-05-18 10:52
Za przeproszeniem, a Pan wie kto to jest Wildstein?
Wapniak / 83.28.134.* / 2006-05-22 11:40
Proszę przeczytać portal: "Afery Prawa" dzial o urzędnikach i pewnej liście...
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy