Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Winiecki: Czy Sarkozy poradzi sobie z klasą próżniaczą?

Winiecki: Czy Sarkozy poradzi sobie z klasą próżniaczą?

Wyświetlaj:
filosof3 / 80.62.51.* / 2007-11-24 17:19
ARTYKUL NA POZIOMIE PIERWSZEJ KLASY SZKOLY PODSTAWOWEJ
arch / 2007-11-20 04:29 / Tysiącznik na forum
Nicolas Sarkozy „opancerzony pobożnymi życzenimi i własną ignoracją” jest opisywany jako „następny usłużny pudel Bush’a,” tym razem w wersji francuskiej, po wysłaniu Tony Blair’a „na wypoczynkowe pastwisko.”
Sarkozy, z pochodzenia Żyd węgierski, popiera sankcje przeciwko Iranowi i mówi tak, jakgdyby Agencja Energji Atomowej przy ONZ (IAEA), lada dzień mogła znaleźć kilka bomb nuklearnych w Teheranie. Według Sarkozy’ego istnieją dwie katastrofalne alternatywy „irańska bomba nuklearna lub bombardowanie Iranu.”
cały art. -Sarkozy opancerzony pobożnymi życzenimi i własną ignoracją -/www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=649
HoŚ / 195.225.68.* / 2007-11-20 00:06
I przestań rżnąć głupa
i ironivcznie się uśmiechać...
Koniec z tymi grymasami twarzy
HoŚ / 195.225.68.* / 2007-11-20 00:04
Winnicki... albo jak tam...
powinni zacząć od ciebie
jako największego próżniaka
piszącego ciągle te same bzdury
acomitam / 83.25.206.* / 2007-11-19 15:52
Dwie uwagi. 1. Polskie problemy zostały chyba sprokurowane przez wyznawców sekty III Rzeczypospolitej. Te wszystkie Michniki, Kuronie, Wałęsy, Geremki, biznesmeni z politycznego nadania, UB-ecy, TW, byli sekretarze organizacji partyjnych, pożyteczni idioci na etetach autorytetów, itd., itp . wykreowali sektę, przy której nic nie wytrzyma konkurencji. Sekta ta spojona interesem i wspólnymi "korzeniami" rodem z PRL-u łatwo i szybko uporała się z malkontentami, którzy inaczej widzieli rzeczywistość niż chcieliby tego redaktorzy z Wyborczej, o sławnym autorytecie Bronisławie Geremku nie wspominając. A mieć inne zdanie, to wg sekty grzech niewybaczalny.
II. Czy jest jakaś recepta na problemy Europy o których wspomina Szanowny Profesor? Obawiam się, że nie taka, jaką cyklicznie i bezowocnie ordynują lewicowi naprawiacze. Demokracja jako ustrój polityczny prowadzi do takich zjawisk jak korupcja, rozrost warstwy pasożytniczej (urzędnicy i pracownicy sektora państwowego, a także przedsiębiorstw monopolistycznych), pogłębiający się deficyt, kryzys finansów publicznych i systemów emerytalnych. Te zjawiska są w demokrację typu zachodniego wbudowane i stanowią prostą konsekwencję demokratycznego paradygmatu. Walka z nimi poprzez pozorowane reformy przy jednoczesnym utrzymywaniu zasad systemu politycznego, to jak naprawianie socjalizmu w czasach PRL, który ponoć był dobry, tylko te wypaczenia. Jeśli nawet naprawiacze osiągną chwilowy sukces, to wcześniej czy później sytuacja wraca do normy. Przecież wskazane problemy dotykają nie jednego kraju w Europie, tylko wszystkich!!!. To chyba nie przypadek.
maa / 2007-11-19 20:45 / Tysiącznik na forum
Ta...
Wszystkiemu winni Żydzi, masoni i cykliści.

Mamy przyjemność z jakimś wielbicielem I Sekretarza KC UPR Korwina FIki-Miki - jedynym kandydatem z prawego łoża na Króla Polski?

A jak na razie, gospodarka UE ma się lepiej niż USA. Oczywiście, że wiem, wiem, w USA też są wypaczenia idealnego ustroju rodem z westernowych bajeczek z Johnem Wayne, bo gdyby ich (tych wypaczeń) nie było, to komunizm (co ja piszę, libertynizm-libertarianizm) )byłby najlepszym ustrojem pod Słońcem i
ble, ble, ble, bla, bla, bla, i paradygmatem na Hayeku w mordę!

PS
Może to i dobrze, że jak na razie UPR antyszambruje u różnych politycznych zombie typu Olszewski i Macierewicz, żebrząc o choćby chwilkę ich łaskawej uwagi?
acomitam / 83.25.206.* / 2007-11-20 05:09
Ach gdyby ta PZPR jeszcze istniała Szanowny MAA niewątpliwie byłby jej gorącym adoratorem, a kto wie może i sekretarzem na szczeblu jakiegoś socjalistycznego zakładu pracy. Ale jest inna szansa. P. Ikonowicz chętnie powierzy jakąś odpowiedzialną funkcję krzewiciela idei najlepszego z ustrojów, socjalizmu, no i otworzy się szansa na karierę w szeregach Nowej Lewicy. A przy odrobinie zaanagażowania nawet Sławomir Sierakowski pochwali w jakimś felietonie. Proszę się nie krępować i dać upust swoim lewicowym sympatiom i politycznym ambicjom.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 17:02
Czyli, pozostaje monarchia zwalczająca masonów i cyklistów.
acomitam / 83.25.206.* / 2007-11-19 17:13
Czy ja wiem. Może jakaś forma poprawionej demokracji w stylu F.A. Hayeka też by się nadała, ale któż to może wiedzieć. Trzeba by spróbować. Jedno jest pewne: demokracji w stylu zachodnim nie da się poprawić tak, aby nie gniła. Samo słowo monarchia we współczesnych doktrynach politycznych oznacza różne rzeczy. Natomiast większości kojarzy się z systemem politycznym z 18 wieku: z królem, dworem, dworzanami, karetami itd. To tak jakby broń kojarzyć tylko z łukiem lub maczugą.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 17:45
A może po prostu trzeba rozdzielić demokrację od socjalizmu. Może ta nasza demokracja socjalistyczna jest tak samo bez sensu jak demokracja kapitalistyczna. Demokracja platońska, ku której chyba się skłaniasz, też jest dziwaczna, taka faszyzująca.
Demokracja to ustrój państwa, który optymistycznie zakłada odpowiedzialność. Jego siłą jest oczywiście nie założenie społecznej odpowiedzialności, ale to że jest optymistyczna. Demokracja to ustrój, którzy wierzy w ludzi i to jest jej siła - i bodajże jedyna zaleta.
acomitam / 83.25.206.* / 2007-11-20 05:23
Ale demokracji nie da się oddzielić od socjalizmu. Nawet jeśli podparta jest hasłami o wolności, równości itd. po jakimś czasie kończy w socjaliźmie, z wszystkimi tego negatywnymi konsekwencjami. Ten typ po prostu tak ma. Jeśli zaś chodzi o odpowiedzialność... Odpowiedzialność jest dla mnie pojęciem nierozerwalnie związanym z jednostką, z jego wolnością, podejmowanymi wyborami itd.. Wydaje mi się, że samo sformułowanie "społecznej odpowiedzialności" jest sprzeczne samo w sobie. Jaka może być odpowiedzialność jednostki wynikająca z takiego a nie innego wyboru dokonanego w trakcie demokratycznego głosowania? Przecież wpływ tej jednostki na bieg wydarzeń jest żaden,a więc i żadnej odpowiedzialności nie ponosi.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-19 18:09
Cos Ci sie pomylilo.
Demokracja wierzy w statystyke. Wierzy ze statystycznie ludzie dobrze mysla i dzialaja.
To komunizm wierzyl ze wszyscy ludzie sa dobrzy i dlatego upadl.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 18:21
Wystarczy żeby 51% było dobrych, a to nie jest komunizm tylko optymizm
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-19 19:26

Wystarczy żeby 51% było dobrych

W demokracji wystarczy tylko nie gwarantuje ze te 51% to co dobrze myslacy.
W komunizmie potrzeba bylo 100%.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-19 11:44
Tak tu śpiewaj tak tu graj,
Wzlatuj, unoś, rzewnie łkaj.
Porywaj myśli porywem,
Uwrażliwiaj co niewrażliwe.
Liryki podmiocie ścisły,
Nabrzmiały i patetyczny.
Motorem bądź motorycznym,
Dynamem tu dynamicznym,
Retorem ful retorycznym,
Otwartym, nie klaustrofobicznym,
Pedagogiem pedagogicznym,
Drogowskazem ulicznym,
Bezkresem wręcz bezgranicznym,
Głębokim że aż notorycznym,
Oddechem nie dychawicznym,
Jednym słowem bądź śliczny :))

Drogiemu "profesorowi"
Rodacy
Handel wyrokami / 83.21.35.* / 2007-11-19 11:00
Rodacy!!!. Witajcie w Białoruskiej Republice Nocnej Zmiany imienia Beaty Sawickiej.
Następuje demontaż instytucji powołanych do walki z korupcją. Sawicka na wolności, adwokat mafii ministrem sprawiedliwosci, media milczą co z łapówką przeznaczoną podobno na kampanię wyborczą PO. Jest kontynułowana totalna nagonka niezlustrowanych lisów medialnych na PiS porównywalna jedynie z nagonką mediów na Solidarność w okresie stanu wojennego. Drużyna nocnej zmiany przebiera nerwowo nogami nie mogąc się dorwać do chronionych przez Prezydenta Polski dokumentów WSI. Zaproponowany rząd PO to rząd partyjnych działaczy zajmujących się do tej pory grą w salonowca (bardziej cwany działacz wygryza mniej cwanego działacza)a przecież Tusk obiecywał rząd fachowców. Witajcie w BRNZ.
KAP / 2007-11-19 13:44 / Tysiącznik na forum
no cóz , PiSowska frustracja powyborcza, jest porónywalna jedynie z frustracja Jarka i Lecha, którego mama wziela z podwórka, bo sie dzieci z nim bawic nie chcialy.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-19 15:56
Z frustracja POwyborcza POpaprancow jaka okazali dwa lata temu nic sie nie moze rownac.
emigrant96 / 213.230.130.* / 2007-11-19 21:31
- Mała poprawka:
"Z frustracja POwyborcza POpaprancow jaka okaz..."ywali przez dwa lata niczemu "...sie nie moze rownac."...

A słysząc wypowiedzi, niektórych POpaprańców trudno oprzeć się wrażeniu, że oni do dzisiaj nie mogą się z tego otrząsnąć... - mało, teraz rozpoczęli nagonkę na prezydenta... Tusk ma nadzieję, że on też skróci kadencję...
A potem wszyscy "przyspawają" się do stołków na 4 lata...
Jak poprzednio...
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 12:37
To była jakaś walka z korupcją, lustracja, rewelacje z WSI? Żartujesz czy o drogę pytasz.
Iluż jest tych paryjnych działczy w obecnym rządzie, Panie? Może przyganiasz poprzedniemu rządowi?
tojestdziwne / 83.29.24.* / 2007-11-19 11:19
Onet dzis podaje "Sikorski nominuje dyplomatów zwolnionych przez Fotygę". Ludzie z PRL-u caly czas byli w dyplomacji. Nikt po roku 1989 ich nie usunal. Zaczal te sprawe realizowac Premier J. Kaczynski. Obecnie Platforma przywraca tych agentow PRL-u na stanowiska. Jeszcze zrozumialbym, ze beda wstawiac swoich, ale tych z PRL-u?!
To chyba powazny strzal do swojej bramki. Nawet ludzie mlodzi na to podejrzanie patrza. Tu Tusk nie zyska punktow a sporo ich moze stracic. Czy dobrze mysle?
tojestbardzodziwne / 83.29.24.* / 2007-11-19 11:31
Co ciekawe o tym poinformowal Onet, a nie np. Radio Maryja. Komunistycznie dyplomaci przywracani przez ministra z Platformy.
KAP / 2007-11-19 11:18 / Tysiącznik na forum
nocna zmiana lokalizacji dokumentów komisji ds WSI?
maa / 2007-11-19 11:08 / Tysiącznik na forum
Płacz, płacz...
Może pomóc, pejczykiem posmagać?
dajspokójtymesbeckimmetodom / 83.24.214.* / 2007-11-19 16:55
.....a następnie kolbą TT-ki przyłożyć, w karcerze przetrzymać?
.....!!!..... / 83.29.44.* / 2007-11-19 10:02
„Natomiast Wielka Brytania, która dzięki determinacji Premier Margaret Thatcher otrząsnęła się z eurosklerozy na początku lat 80.,”
Natomiast Polska, która dzięki determinacji Premiera Jarosława Kaczyńskiego otrząsnęła się eurokomunistycznego letargu w ostatnich dwóch latach została totalnie zmiażdżona przez walec medialny.
Opór komunistycznego betonu jest tak olbrzymi (wszyscy to widzieli), obawa przed podaniem nazwisk agentów, ludzi skorumpowanych i po prostu głupich.
Wystarczy przeanalizować na spokojnie wydarzenia ostatnich miesięcy. Nie było ważne, że Polska została podniesiona z kolan, osiągała najwyższy wzrost gospodarczy. Już w tej chwili różni ekonomiści przewidują głęboką recesję. I co tu komentować.
raqq / 2007-11-19 16:11 / Bywalec forum
Jest co komentować. Skoro różni ekonomiści już teraz przewidują głęboką recesję zanim jeszcze obecny rząd podjął jakąkolwiek decyzję to oznacza że będzie jej winien rzczej poprzedni rząd, nie uważasz. Raczej nie jest możliwe aby tydzień rządów Tuska spowodował recesję w polskiej gospodarce:)
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 15:30
1. Ten Polski Wzrost Gospodarczy pociągnął na sobą całą UE, USA, Chiny i Indie, że nie wspomnę o krajach ościennych i wielu innych. Kaczyńscy byli lokomotywą ciągnącą światoa ekonomię ostatnich dwóch lat.
2. Nie bójmy się podawania nazwisk agentów, ludzi
skorumpowanych i po prostu głupich. Sam podam kilkaset nazwisk, a co mi tam. Zrobimy czarną listę agentów ludzi skorumpowanych i głupich.
anakha / 2007-11-19 14:31 / Bywalec forum
Czy Ty posiadasz chociaz mgliste pojecie o ekonomii ?
Decyzje podjete dzis w sprawach gospodarki daja rezultaty po jakims okresie ... przyjmijmy, ze po roku bo to taki okragly termin, ale czesto na efekty trzeba czekac dluzej.
A teraz odnies to do tego co napisales wczesniej.
Kupowanie wyroków / 83.21.35.* / 2007-11-19 10:44
Polska piłke uzdrowił prokurator Ziobro - to jest fakt nie podlegajacy zadnej dyskusji.
Skonczyło sie handlowanie wynikami meczy a zaczeła sie liczyc gra na boisku.
Na efekty nie trzeba było długo czekac.

Tazke ukrócenie przez Kaczorów kręcenia lodów w gospodarce poskutkowało wzrostem PKB.
Przerobienie Polski na Wielka Lodziarnie im Beaty Sawickiej poskutkuje załamaniem i recesją.
Przeciez to jest oczywiste.
Spekula nie jest głupia i dlatego zwiewa z Lodziarni jak to jest najszybciej mozliwe ale bez prowokowania paniki.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 15:37
1. Małysz też dobrze skacze ostatnio dzięki Ziobrze. Za to powinien Ziobro zabrać się za sitkarki, bo nawaliły. Lekka atletyka też ostatnio leży i ping pong kuleje.
2. Spekula ucieka, to skandal. Powinni się dobrowolnie zgłosić do Ziorny i zaproponować budowę więzienia o zaostrzonym rygorze.
A z lodami uważaj, bo zima przez to wcześniej przyszła.
KAP / 2007-11-19 11:16 / Tysiącznik na forum
za tymi lodami to kolejny Freudowski temat PiSu. Wszedzie widza robienie lodów. No ale jak ktos ma w domu jedynie kota to sie nieco na wyobraznie przenosi.
maa / 2007-11-19 11:06 / Tysiącznik na forum
Nic nie jest oczywiste. Zwłaszcza to, co jest nazywane przez durniów oczywistym.

Ale pracuj, pracuj.
Nie daj nam zapomnieć, że PiS -Partia Durniów czycha, by znów objąć władzę i znów tuczyć się na naszych podatkach.
Nie daj zapomnieć, że PO to PiS - Bis, tyle że ludzi, którzy z zaliczeniami na studiach kopotów nie mieli, ale że jej trzeba tez na ręce patrzeć.

Tak trzymaj, nasza forumowa Fotygo!
nowłaśniecobędzie? / 83.24.214.* / 2007-11-19 16:58
wy tu sobie towarzysze życzenia przekazujecie, a tam dwóch następnych esbeków ujawniono. Towarzysze, co to będzie z wami, jak takie tempo ujawniania szumowin się utrzyma?
kan.goo / 83.29.3.* / 2007-11-19 11:01
Zgoda. Również polska gospodarka została uzdrowiona w ten sposób, że nie można było nic załatwić na lewo. Została stworzona droga do rozwoju rzetelnych firm. Teraz w tych (często niewielkich) firmach jest przerażenie.
KAP / 2007-11-19 10:28 / Tysiącznik na forum
zdajsie ze wciagasz to samo co blizniaki. swoja droga zazdroszcze im takiego haju za friko. wystarczy ze oddychaja. a czlowiek nawet za piwo musi placic, a maryha jest nielegalna. problem jedynie w tym ze ich haj jest agresywny. osobiscie wole jakis stuff na smiech niz plucie.
kan.goo / 83.29.3.* / 2007-11-19 10:36
Dobry stuf slyszalem.
Tusk nie skladal obietnic na prozno. Szykuja sie masowe powroty Poakow do kraju.
Jak na razie ma trzech powrócić: Stokłosa, Krauze i Mazur. Wracają do swoich.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 12:40
To byłby sukces, bo wcześniej jakiś cumbały wypuściły icj w kraju.
KAP / 2007-11-19 13:46 / Tysiącznik na forum
albo jeden wielki cymbal nie spitolil wniosku ekstradycyjnego. No ale naszemu magisterkowi Z nawet sad amerykanski nie powinien podskakiwac.
KAP / 2007-11-19 09:51 / Tysiącznik na forum
i to jest prawdziwy punkt do dyskusji: mniej czty wiecej Panstwa i Korporacji, Szwedzi wybrali wiecej, Anglia mniej. Z nasza mentalnoscia ( w tym i moja niestety) uwazam ze im mniej tym lepiej. Inaczej obrosniemy 'carska' biurokracja i korporacjami chcacymi glównie zabrac innym w imie 'równosci', a tak na prawde w imiel malego polskiego piekielka. Duze Polskie Pieklo mamy po ostatnich wyborach nieco odsuniete. Jest jednakze widoczne i im dalej mantalnie i organizacyjnie od niego tym lepiej. Im dalej tym wiecej miejsca na dyskusje o rzeczywistych problemach a nie o patologicznych wyobrażeniach pseudorewolucyjnej przyszlosci IV RP.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-19 09:44 / NiePOsPOlity Intelekt
W sobotę rano wykształciuch Winiecki udał się potajemnie do Empiku. W środku ukradkiem rozpoznał teren, czy aby nie jest obserwowany przez jakiegoś zamaskowanego zwiadowcę Michnikowszczyzny. Nie dostrzegł nikogo... Jednym zwinnym ruchem wysupłał uprzednio przygotowane trzy złocisze, rzucił je sprzedawcy i nerwowo porwał znienawidzoną gazetę. Następnie wybiegł z Empiku i zabarykadował się w pobliskim kiblu.

Teraz już spokojnie mógł przejść do lektury Rzeczpospolitej. Uff!!! Jest. Pasjonujący artykuł Bronka Wildsteina o aktualnych problemach Sarkozy'ego. Będzie jak znalazł! (w końcu od opublikowania kolejnego streszczenio-plagiatu na Money.pl zależało jego salonowe być albo nie być...)
MN4,5 / 83.29.8.* / 2007-11-19 10:07
Brawo. Twoje rozumowanie jest super!
Takich to mamy Wyksztalciuchów.
KAP / 2007-11-19 09:54 / Tysiącznik na forum
wzrusza mnie jakosc Twojej polemiki.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-19 10:02 / NiePOsPOlity Intelekt
to dokładnie tak samo, jak i mnie wzruszyła jakość plagiatu popełnionego przez TW Winieckiego...
KAP / 2007-11-19 13:57 / Tysiącznik na forum
temat , podobny. Jesli natomiast plagiatem nazwac poruszanie problemu reformy Francji przez Sarko w odniesieniu do osiagniec Thatcher, no cóz, takich plagiatów bedzie jeszcze sporo w przyszlosci. Nb artykul Wildsteina jest b ciekawy.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-19 09:51 / NiePOsPOlity Intelekt
http://new-arch.rp.pl/artykul/734526.html
mm3m / 2007-11-19 08:32 / Bywalec forum
Teoretycznie to każdy jest mądry, szkoda że w praktyce ten Pan się nie może sprawdzić.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-19 09:59 / NiePOsPOlity Intelekt
Nawet teoretycznie nie każdy jest mądry - np. Winiecki musiał sobie w tym niebotycznym dla niego celu zakupić znienawidzoną Rzepę...
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 07:31
Winiecki pisze o Francji czy o Polsce, a Sarkozy to niby Tusk?
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-19 10:07
Ale stanowisko.Winiecki z pewnością PROFESOR Władysław Bartoszewski zaliczy
do matołków i jest OK.
Pan Tusk nic nie zrobi bo jest od KRYTYKI i ma dopiero 50 lat.Piękny okres życia - ale -
niestety "pisać to każdy może , jeden lepiej drugi gorzej".
Inna jest rola dyrektora, prezesa a inna GL.Ksiegowego.
Nie jestem zalęzny od medialnego wizerunku dlatego też pragnę przypomnieć DZIENNIKARZOM,że też są Ludźmi.Nie jestem kibicem .Dzisiaj słyszałem realację o finansowych skutkach "wygrania spotkania" - a więc Pan Listkiewicz da piłkarzom..........,
a osobna pula jest przeznaczona dla kadry.( Aby było jasno nikomu nie zazdroszcze,ale
byłoby poprawnie podać pulę do poodziału dla kadry.Przecież nie pracują " Za darmo"
To czyste świństwo, tak jak "zaniepokojenie wszystkich polityków "WYWOŻENIEM ".
ja to rozumię , jestem radcą prawnym,jest to czynność" w sprawie" a nie przeciw Osobie
JEDNAK W TLE WYRAŻNIE WIDAĆ oSOBE NASZEGO PREZYDENTA.
pRZECIEŻ gŁOSOWAŁEM BO TAKICH PRAKTYK NIE MIAŁO BYĆ.
nIE JESTEM FANEM PANA KACZYŃSKIEGO , PANA TUSKA TEŻ(ale mam prawo być
kierowanym przez normalnego człowieka( a tak na boku te dwa filary Profesor Władysław i doctor h ) powinny zostać w kuchni przy ziółkach(Mam 65 lat).poodobno europa nie lubli prostaków,chyba że ładują Polaka . Ja nie mam się czego w europie
wstydzić, mama studia, pieniądze, i zanam trzy języki, ale nie popieram inaczej-
myslących(głąbów), kochających (lizbijki i pederastów) toleruje gejów i lisbijki.
Jeśli bowiem jakiś głąb wmawia mi iż miłość i tolerancja to to samo, to jest poprostu
inaczej myślący czyli głąb (dowód Aleksander rozmawiający bo angielsku nie jest już
głąbem".Wypowieź o tym,że po 6 miesiącach młodzi i zdolni zostaną nieusttanie weryfikowani spoowoduje olbrzymi napływ porządnnych ludzi do administracji państwowej. Może warto wiedzięc jak Ona Francja tworzy średnia, sprawną administracje Państwa.(Dajcie mi sto dni- towarzysz Generał i mój zbawcajest autorem tego zawołania,
liżacy d i pracujący za komuchów Ktoś ma odpowiedni staż( najlepiej ogłosić konkurs
i postawić warunek 25 lat doświadczenia w adminiostracji.Drugi hanioebny warunek naboru to brak informacji o proponowanych warunkach płacy.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-19 12:28
Pisz w którymś w tych innych języków. Po polsku jakoś jest mało czytelnie.
KAP / 2007-11-19 14:45 / Tysiącznik na forum
to jest monolog wewnetrzny piszacego, czyli strumien mysli przeplywajacy przez jego mózg, nie poddany zadnej selekcji. Sadze ze tak wyglada monolog wewnetrzny wieksziosci sfrustrowanego aktywu PiS tuz po wyborach. NIektórym wyszlo to na zwnatrz (vide: -"warszawska holota"-) . niektórym nie. Niektórym wrócil normalny tok mysli, a niektórzy z tym, zostali.
acomitam / 83.25.206.* / 2007-11-19 17:07
"Sfrustrowany aktyw PiS" ma chociaż jakieś życie wewnętrzne objawiające się chociażby monologami. A co z wykształciuchami? Tutaj brak nawet tego. Zastąpiła je lektura Wyborczej i objawienia słynnego historyka, mediewisty B. Geremka. Zresztą żeby zasłużyć na miano wykształciucha, czy nawet pretendenta do takiego miana trzeba wyzbyć się wszelkiej samodzielności w osądzaniu. Należy za to pilnie studiować wspomniana Wyborczą, obsłuchiwać programy "infomacyjne" w TVN24, spazmatycznie zanosić się ze śmiechu, gdy na ekranie w znakomitej produkcji "Szkło kontaktowe" nieoceniony G. Miecugow i zaproszeni kabareciarze, co prawda z drugiego szeregu, ale zawsze, wykpiwają tak dla wszystkich oczywiste wady J. Kaczyńskiego i w ogóle, całej formacji PiS, a także wspierać dzielnie red. Płaskonia, który na łamach Money.pl chłoszcze niemiłosierni, ale jakże sprawiedliwie, tych wszystkich, którzy wypowiadają jakiekolwiek krytyczne uwagi pod adresem Polski Michnika i Kwacha.
otojestpytanie! / 83.24.214.* / 2007-11-19 17:01
ty tu sobie o monologach wewnętrznych prawisz, a tam w tzw. międzyczasie TW Jerzego beszczelni ujawnili. Co będzie dalej towarzyszu z wami?

Najnowsze wpisy