Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wistil planuje zwolnić do 160 pracowników

Wistil planuje zwolnić do 160 pracowników

Money.pl / 2010-05-26 21:49
Komentarze do wiadomości: Wistil planuje zwolnić do 160 pracowników.
Wyświetlaj:
genek44 / 83.8.193.* / 2010-05-26 21:49
banda,zlodzieje nieudacznicy rozkradli taki zaklad...,ale ktos go zalatwil kwietniowi,ten mial do dupy dyrektorow-inwestowali a maszyny staja prawie nie uzywane,wciskano drogie surowce,wywozono kase,efekty sa
prac. Bielbawu / 78.88.117.* / 2010-07-03 22:29
po Bielbawie, hucie Violetta powoli przychodzi koniec dla wistilu. Współczuje zwalnianym pracownikom i tym co jeszcze zostaną w firmie która zbliża się do likwidacji. Ja pracowałem w Bielbawie u Kwietnia i wiem jak wygląda praca w firmie prowadzonej przez tego gościa. Dla ludzi którzy zostali zwolnieni z Bielbawu to było wybawienie bo prawie każdy znalazł nowa lepszą prace i lepiej płatną .Ja w 2008 w Bielawie zarabiałem 700 zl płatne w ratach teraz mam 2.5tyś i dziekuję że mnie zwolnili. ale w sercu trafia mnie że tak rozwalił Bielbaw po firmie zostało rowne pole niema budynków jest plac a 10 lat temu firma byla na giełdzie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy