Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Witam szukam osoby chętnej do wyjazdu za granice (Holandia)

Witam szukam osoby chętnej do wyjazdu za granice (Holandia)

Meridius / 31.179.242.* / 2018-01-23 20:14
Cześć, szukam osób chętnych na wyjazd do Holandii, głównie interesuje mnie praca jako orderpicker w Woerden (już raz byłem) . Wszyscy znajomi mają stałe prace w Polsce i nie widzi im się taki wyjazd, ja sam nie mam zamiaru zostawać w Holandii na dłużej niż 6 miesięcy, chcę tylko trochę dorobić. Jeśli nie palisz i pijesz tylko okazjonalnie to się odezwij. Gdyby udało nam się pojechać w +3 to można po jakimś czasie pomyśleć o wynajęciu mieszkania. Jeśli jesteś dziewczyną to również zapraszam, nie ma czego się bać. Mogę podać FB, tak byście mieli podgląd na to z kim jedziecie . Szukam raczej spokojnych i inteligentnych osób, piszę to bo wiem kogo zazwyczaj można spotkać zagranicą. Większość to osoby, które nie mają żadnych ambicji i przyjechały tam tylko żreć piguły i całymi dniami jarać zioło, piszę z doświadczenia bo znałem takich co jarali 3 razy dziennie. Fajnie gdybyś lubił/a aktywności fizyczne, chętnie od czasu do czasu wyszedłbym z kimś pobiegać czy popływać. Mam 21 lat i szukam osób w podobnym wieku, powiedzmy że do 24 lat. Możecie odezwać się na : meridiusmeridiu@yahoo.com lub zostawić komentarz tutaj. Do usłyszenia ! ;)
Bartek_20 / 37.249.157.* / 2018-02-12 10:10
Witam napisałem e-mail

Najnowsze wpisy