Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wkrótce możliwe rozstrzygnięcia

Wkrótce możliwe rozstrzygnięcia

skomentuj
Wyświetlaj:
Knurion / 193.24.24.* / 2009-01-30 11:27
Szanowny Panie Buczyński raczy Pan wybaczyć ale po samym tytule Pańskiego komentarza już wiadomo, ze nic ciekawego Pan nie napisał. Co to za komentarze ? Mam nadzieję, że komentatorom na money.pl nie płacą za te p*******, które wypisują.
Bo pisać ,że może spadnie lub może wzrosnie i wszystkie komentarze w tym samym duchu to Szanowni państwo jest żenujące. A na czytanie to szkoda czasu.
Wiadomo, że wzrośnie, nie wiadomo jednak w jakim terminie. Prognozy ekonomistów mówią ok. roku recesji i 2 latach ożywienia... to tylko kwestia czasu. Bardziej cenne informacje mogą dotyczyć kondensatu informacji z różnych źródeł na temat jednej spółki, lub sektora najlepiej w Polsce bo te na temat rynków zagranicznych w szególności USA przypuszczam, że są w dużej mierze "przetłumaczone" na polski z innych serwisów informacyjnych. Informacje takie są cenniejsze dla inwestorow - przypuszczam ,że w dużej mierze targetu takich ludzi jak Pan - którzy starają się odnaleźć teraz w tej NIEPEWNEJ sytuacji na której temat faktycznie nic nie można powiedzieć poza konkretnymi danymi (wyniki kwartalne, prognozy dotyczące sektora itd)...
Pozdrawiam

.....
ROOT / 89.174.188.* / 2009-01-30 10:32
Czyli albo spadnie...albo spadnie :(
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy