Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Władze Czech nie wyjaśniły dotąd skandalu w fabryce Skody

Władze Czech nie wyjaśniły dotąd skandalu w fabryce Skody

Wyświetlaj:
elo? / 88.199.6.* / 2010-06-01 02:59
witam ja pracowałem też w skodzie pod agenturą firmy k+k wraz ze znajomymi , warunki w hotelu Rychnov nad kneznou były smieszne w jednym pokoju było nas czworo a pokój ciasny jak cholera , agentura traktowala nas jak niewolników gdy konczylismy zmiane zabierano nam karty do podbijania i mowili ze trzeba zostac nie obchodzilo ich nasze zdanie a jak sie kturys postawil to poprostu go zwalniali , wyplaty tez byly nie najlepsze jeden dostawal mniej drugi wiecej nastepnego miesiaca odwrotnie tragedia jednym slowem , agentura k+k to zlodzieje
a szczegolnie jozef sujan facet niezle kreci byłem swiadkiem rozmowy miedzy nim a polskim pracownikiem traktował polaka jak skazanca mam nadzieje ze w koncu za tą agenture sie wezmą!!!!!!!!
mrcin / 78.88.213.* / 2008-11-13 21:34
barany jestescie sam tyralem w mladej boleslaw w polskiej firmie lach.nie bylo tak strasznie dla kawalera w sam raz
Dojker / 83.27.193.* / 2007-10-13 13:41
gówno prawda. ten Martin Jahn to ciula wie jak pracują polacy w skodzie. Jaja bym mu wyrwał jak bym go spotkał za takie gadanie. Knedle nie chcą przyjąc polaków bezpośrednio pod skode bo mają to dogadane za łapówki z podfirmami. Na montażu żądzi Krzepela stary komunista który kategorycznie zabronił przechodzenia polaków bezposrednio pod skode
Jozef K&K / 195.116.104.* / 2008-02-07 08:10
W Kvasinach dzieją się jaja jakich cywilizowany świat nie widzaił !!!!!!!! W kraju nie ma pracy więc nikt POLAKóW nie traktuje jak LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdyby tak nasze władze też zajęły się tym problemem lub odpowiednio nagłośnić sprawę może coś uległoby zmianie!!! Z pewnością sprzedaż aut tego koncernu spadłaby na łeb.
pstrag / 88.199.31.* / 2010-05-27 18:03
tak to prawda ze agencje pracy nasz oszukuja sam bylem tam z cala grupa z polski zawierziony autokarem do skody mielismy podjac tam prace juz mielismy przepustki w reku i na drugi dzien mielismy tam pracowac ale po zawiezieniu nas do hotelu izobaczeniu tam warunkuw wszyscy sie zbuntowalismy swinie maja lepiej w chlewie niz my mielismy miec szkoda gadac wlasnie panstwo islurzby powinly sie za to zabrac u powsadzac tych wszystkich do wiezienia oszustuw

Najnowsze wpisy