Forum Forum prawneGospodarcze

Właściciel Ciechana: Reklamy piwa kłamią

Właściciel Ciechana: Reklamy piwa kłamią

Money.pl / 2011-09-26 09:45
Komentarze do wiadomości: Właściciel Ciechana: Reklamy piwa kłamią.
Wyświetlaj:
cypriano / 83.11.43.* / 2011-10-14 12:50
czapki z głów .. za konsekwencje w realizacji jakości ! . z jednej strony mamy unijny liberalizm a z drugiej nowe hordy urzędników POwoływanych do intepretowania , egzekwowania nowych dyrektyw z Brukseli np tak kretyńskich jak obowiązkowe alkowaty w autach osobowych ( w autobusach jeszcze zrozumiem ) Traktuje się ludzi jak bezmyślny motłoch
Jan1961 / 80.54.90.* / 2011-10-14 12:26
http://darlowo.pl/pl/?page=wiadomosci&wiadomosc=2699
Sesja w sprawie browaru w Darłowie!!!
morsak / 31.6.201.* / 2011-10-08 12:34
Nowy browar będzie w Darłowie?
ELOELOELO / 213.238.93.* / 2011-09-30 22:20
Bardzo szanuję Pana Jakubiaka, ale na kilka rzeczy opowiedzianych w wywiadzie patrzę nieco inaczej jako handlowiec, który handluje jego piwami od kilku lat. Po pierwsze jeszcze 3-4 lata temu nikt Ciechana nie znał i nie chciał spróbować, bardzo niewielu handlowców zdecydowało się go wprowadzić i tłumaczyć ludziom, że to produkt zupełnie naturalny i lepiej pić takie piwo, niż koncernowe. U mnie w lokalu się to udało, ludzie zaczęli Ciechana traktować jako coś wyjątkowego i specjalnie na to piwo do mnie przychodzili, a ja zaczynałem swoje zaopatrzenie jeżdżąc 2 razy w tygodniu ponad 100 km autem osobowym i pakowałem w nie ile się da Ciechanów, aż w końcu zejście Ciechana było na tyle duże, że jedyny hurtownik z tym piwem w mojej części Polski zaczął mi je wozić sam. Dzięki temu mogłem oszczędzić czas i pieniądze, obniżyłem też cenę tego piwa. Tak mijały miesiące, wszyscy byli zadowoleni, aż Ciechan uruchomił własną dystrybucję odcinając od swoich piw innych hurtowników. Ciechan z siecią własnych hurtowni zainwestował w nowe auta dostawcze, dzierżawę ładnych hal, jednocześnie nie wożąc piwa poza duże miasta, w których hurtownie są ulokowane. Znów muszę sobie jeździć po piwo, znów musiałem podnieść cenę, a zejście Ciechana spadło, bo mówią mi, że przecież mogą sobie też kupić w lokalnym Tesco. Podobne zjawisko zaobserwowało także kilku innych znajomych, którzy Ciechanem handlują od dawna. Także generalnie handlowcy, którzy mają swój duży wkład w obecną potęgę Ciechana, wyszli na rozwoju tego browaru nieco jak sławetny Zabłocki.
dioni / 78.8.39.* / 2011-10-09 20:22
może nie rozwijacie się, a na plecach Ciechana wprowadzacie inne browary?
Andrzej Brzózka / 91.221.144.* / 2011-09-29 07:47
Chętnie zaopatrze się w 20 piw ciechan cotygodniowo bez posredników - w stałym abonamencie
Ssak / 194.247.46.* / 2011-09-29 07:27
Jestem za przejęciem browaru w Zwierzyńcu przez sensownego zarządcę. Kocham ten browar i jak najbardziej zasługuje on na jak najlepszego właściciela
qweqwek / 83.143.102.* / 2011-09-29 01:27
eh gupotki :) :) :) się dzieci zapieniły jak tyskie z puszki :D

warzę sam swoje piwo, sklepowych szczyn nie piję wszystko w temacie :D
najlepsze piwko przynajmniej dla mnie to Ale (czytaj Ejl) :D z kilku rodzajów słodu i 3 rodzajów chmielu...

ale mimio to potrafię zrozumieć że ktoś pije szczyny z żywca albo z tych albo tamtych :D niech piją i przepijają wódką rzeczywistość "taniego państwa" najlepiej zapić
Heartpumper / 82.169.106.* / 2011-09-28 20:46
Wszystkim polecam dokument 'Beer Wars', oraz program na Discovery Channel 'BrewMasters' (kolejne odcinki 'zablokowane' przez wielkie koncerny). W Stanach jest tradycja warzenia domowego piwa, w sieci jest potezna dawka wiedzy na ten temat. Blogi, podcasty, stowarzyszenia, kluby. Po prostu tony informacji. Fajnie, ze moda na dobre piwa i rewolucja piwna dotarla takze do nas.
A poza tym, mozna zawsze uwarzyc cos samemu w zaciszu domowym.
Niedawno G.pl pisala o warsztatach i pokazach warzenia w Lodzi, dla obecnych lub przyszlych piwowarow amatorow.
xbn / 78.162.5.* / 2011-09-28 18:47
do urzedu ochrony konsumenta zgłosić ze reklamy koncernów piwnych wprowadzają w bład konsumenta co do sposobu produkcji piwa który stoi na półce.
smakoszpiwa / 78.162.5.* / 2011-09-28 18:43
Gratuluje piwa i oby więcej minibrowarów. Sikaczom żywiec, lech, pseudo kasztelan itp mówimy precz.
pionek92 / 2012-10-03 15:03
żywiec akurat jest dla mnie jednym z lepszych piw, jeśli mowa rzecz jasna o tym z dolnej pólki
kris72 / 87.105.141.* / 2011-09-28 17:43
Może eksperty niech mi wytłumaczą dlaczego po wypiciu kilku Ciechanów, Noteckich czy Raciborskich nie rozwala mi łba na następny dzień.Zaś po kilku Żywcach,Tyskich,czy innych szczynach czuję się ch...wo.Moim zdaniem jednak dolewają spirytusu.
Xyt / 212.160.172.* / 2011-09-28 14:35
Taki artykuł robi to czym powinni zajmować się dziennikarze, kiedyś "śledczy". Obecnie dziennikarz, to osoba przepisująca teksty z internetu, siedząca za biurkiem, ewentualnie czasem dotykając jakiegoś bardziej kontrowersyjnego tematu. A powinni oni właśnie odwiedzać fabryki koncernów, weryfikować reklamy, sprawdzać władzę, zwłaszcza lokalną i dbać o język. Dlaczego po "pogłoskach" o żółci i spirytusie dodawanych do piwa pojawiły się reklamy mówiące "my nic nie dodajemy" i artykuły takie jak ten? Dlaczego reklama pewnej sieci fast-food pokazuje linię produkcyjną?, a inna "świeże" kurczaki, jeszcze inna "świeże warzywa", itp
piwosz / 85.222.86.* / 2011-09-28 13:50
Co za pytanie: Czy potrafi Pan rozróżnić piwo warzone tradycyjnie, od tego z tankofermentora? Nawet jeśli nie? Teraz nie można odróżnić od prawdziwych nawet niektórych sztucznych kwiatów. To i tak nie zmienia faktu, że są sztuczne. I że prawdziwe są lepsze. Koniecznie musimy ze wszystkiego zrobić sztuczny, plastikowy, fast-foodowy szajs?
fanyBoy / 192.132.229.* / 2011-09-28 13:26
U mnie w Tesco jest po 5 zł Ciechan - Brzeg Dolny

Najnowsze wpisy