Forum Polityka, aktualnościKraj

Właściciel sieci Biedronka okłamał UOKiK?

Właściciel sieci Biedronka okłamał UOKiK?

Money.pl / 2008-09-12 15:46
Komentarze do wiadomości: Właściciel sieci Biedronka okłamał UOKiK?.
Wyświetlaj:
lolek000 / 2008-09-12 20:11 / portfel / Tysiącznik na forum
..Martinsowi. Ale w sytuacji, gdy J&S nie płaci kary w wysokości 500mln. zł., bo nikt tej spółki niepagania można spokojnie domniemywać, że platfuski sprzedadzą za odpowiedni procent wszystko i każdemu.
obserwator / 2008-09-12 17:19 / Tysiącznik na forum
Bzdury, domniemam ,ze to pomyłka urzędnika, dlaczego zaraz tak ostro> okłamał UOKiK. Jestem stałym klientem biedronki i jestem zadowolony. Szroki asortyment i dobry zestaw towarow. Można poczytać w biedronce , że praca czeka na chętnych, że mozna zarobić już 1830 zł brutto, ale to ciężka praca, podziwiam Panie pracujące ktore stanowia większość. Biedronka rozwiaja się nieustannie i komuś to przeszkadza. Uważam , że ktoś podklada biedronce tzw " świnię". Jeżeli bieronka nie obnizy lotów, to dalej będę jej klientem, bo wiem, że zawsze kupię taniej niz w innych sieciach.
zainteresowana / 89.174.102.* / 2008-09-15 10:37
To że jest Pan klientem Biedronki nie ma chyba nic wspólnego z tą sprawą .Kłamstwo można nazwać nie
mówieniem prawdy lub mijaniem się z prawdą.Albo
winę zwalić na urzędnika.Sądzę że tak duża firma jak Jeronimo Martins Dystrybucja nie powinna dostać zgody
na przejęcie Plusa.Praktycznie zostaje ona bez konkurencji
w segmencie sklepów dyskontowych.
wolny człowiek / 83.27.37.* / 2008-09-12 15:46
Baardzo by prosił Szanowne Money pl. o podobną tabelkę z wysokością kar jakie faktycznie zapłaciły ukarane firmy. Samo nałożenie kary, to teoria, chciałbym znać jak w praktyce wygląda realizacja tych kar, wtedy można mieć pogląd na sens i skuteczność UOKIK.

Najnowsze wpisy