Forum Forum finansoweKarty

Wlasna karta w ING - pytanie co do rodzaju obrazka

Wlasna karta w ING - pytanie co do rodzaju obrazka

chyży joe / 83.26.154.* / 2008-06-26 16:51
Witam!

Pytanie kieruje do posiadaczy karty z wlasnym projektem w banku ING lub osob, ktore beda mogly mi odpowiedziec na moje pytanie: Czy przy wybieraniu wzoru/ uploadowaniu swojego obrazka sa jakies restrykcje prawne etc ? Chcialbym wrzucic sobie na karte logo mojej ulubionej marki motocyklowej razem z motorem obok i nie wiem czy mi to przyjma, czy beda robic jakies problemy itd..
woodz_naczelny@wp.pl / 89.234.192.* / 2008-11-10 11:50
"Nie można też używać w projekcie karty znaków towarowych lub innych objętych ochroną własności intelektualnej, cech mogących wpływać negatywnie na bezpieczeństwo karty, zawierających treści promocyjne lub reklamowe, adresy, wizytówki, numery telefonów lub inne podobne dane, a także treści odwołujące się do igrzysk olimpijskich i wydarzeń z nimi związanych. Bank w regulaminie zastrzega sobie prawo do akceptacji wybranego przez klienta zdjęcia, chyba że fotografia pochodzi z galerii banku. Jeśli wizerunek zamówionej karty zostanie odrzucony, bank może wysłać swój standardowy produkt. Przedtem jednak poinformuje o tym klienta, by ten mógł wykonać nowy wzór."
Info ze strony : http://www.eservice.com.pl/aktualnosci/index_html_Zprasy/index_html_stare/index_html_xxx

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: