Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wojciech Wierzejski: W Sejmie pracuje co piąty poseł.

Wojciech Wierzejski: W Sejmie pracuje co piąty poseł.

Wyświetlaj:
rybka / 2006-08-22 15:08 / Tysiącznik na forum
Ponoc Wierzejski ma swoja strone internetową, na której udziela "porad" nieletnim dziewczętom? Tak napisał FAKT!
Ktos coś o tym wie?
obserwator / 83.20.185.* / 2006-08-21 18:06
Nie wymieniono PO, dlaczego, czy dlatego ? że to największa partia pseudo - opozycyjna od dawien dawna, posłow prawie tyle samo co PiS a bawią sie w cienie, bo w cieniu spokój a kasa do kieszeni płynie i płynie , podatnicy nosem kręcą , za nich sadaże mówia, ale czy to prawda co mówią. Jak można za brak pracy być w sondażach prawie w łeb, łeb z zapracowanymi, to nie jest prawdziwe to działanie na szkodę wyborców. Doceniam tych co pracują, sa tacy, statystyki sa nieubłagalne, chwała zapracowanym ale pozytywnie nastawionycm. Dzisiaj słyszałem posłów opozycji zasiadających w komisji śledczej, ręce opadaja, gębę ma się po to, żeby z niej robić dobry użytek , ale tego brak>> kto nie pracuje to trudno mu rozpoznać co jest dobrą pracą >> dla niektórych łowienie ryb w mętnej wodzie to też praca ,ale korzyśc żadna.
patrzącywprzyszlosc / 217.74.68.* / 2006-08-21 12:00
Przestańcie #$%^@#$ !!!
Dzięki temu, że posłowie nie pracują to gospodarka się rozwija, a Wy macie pracę. Może się zastanówcie co się stanie jak posłowie wykażą się inicjatywą.
Najlepiej to ich posłać na czteroletni urlop :-))
inwestor / 83.7.238.* / 2006-08-22 15:48
trafna uwaga, jestem za
wierzeje / 83.175.144.* / 2006-08-21 18:57
Słuszna racja, jak te głąby zabiorą się rzeczywiście do pracy, trzeba będzie szukać miejsca do żebrania. A ten kretynek szczególnie może dużo napie*****
Mops / 83.22.218.* / 2006-08-21 12:45
Jest to jakieś wyjście jednak wszystko to jest trochę kosztowne dla podatnika.
zapi / 2006-08-21 11:58 / Bywalec forum
Ale czemu Pan Wierzejski pracuje w niedzielę?
blaster11 / 193.151.64.* / 2006-08-21 20:36
hehehe, dobre pytanie. myślę , że pewnie nie lubi chodzić do kościoła i ma wymówkę
tatko / 2006-08-21 20:50 / Tysiącznik na forum
Ależ skąd! Pan Wierzejski chodzi do kościółka na drugą zmianę..
keskese / 2006-08-23 01:42 / Reprezentacja Polski
podglądasz kto chodzi ?? a potem do urbana na drugą zmianę ??
sceptyk / 2006-08-21 11:18 / Tysiącznik na forum
UPR od dawna w swoim programie ma ograniczenie liczby posłów do 100, czyli do tylu, ilu faktycznie pracuje.

Ale według "poważnych dziennikarzy" (Olejnik, Paradowska, Żakowski itd. itp.) ta partia jest kabaretowa.
Za to wg tych samych "dziennikarzy" poważnym politykiem i jest Lepper a poważną partią jest Samoobrona.
Cała ta ekipa gęga jak jak im rozkarzą.
Mops / 83.22.218.* / 2006-08-21 11:55
UPR nigdy nie zdobędzie zbyt dużego poparcia czy to się komus podoba czy nie. JKM ,stanowiący rzac by można wizytówkę tej partii znany jest z poglądów wyrazistych. Tymczasem aby wygrać wybory trzeba być po trochu populistą i dobrym wujkiem. Jeden z najbardziej znaczących polityków obecnej koalicji stwierdził przecież wyrażnie ,że aby w polityce odnieść sukces wystarczy mówić to ,czego oczekuje motłoch i czynić to głośniej od innych.Aby wygrać ,trzeba społeczeństwu dać igrzyska oraz obiecać trochę chleba. Doskonale zrozumieli to politycy PiS stąd ich niewątpliwe sukcesy. Ludzi bardziej interesuje opakowanie niż towar ,który jest w środku. Dlatego taka partia jak UPR ,mimo niewątpliwych zalet programowych w wyborach nie ma najmniejszych szans.
tatko / 2006-08-21 20:52 / Tysiącznik na forum
Może ktoś wie, gdzie "maniusia" wcięło? Tak jakoś porządniej się tu zrobiło. Pewnie na wczasy wyjechał...
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-21 12:05
Najśmieszniejsze jest to, że UPR miałby szansę zdobyć popularność mówiąc ludziom to, co chcą słyszeć, np. "obniżymy wszystkim podatki", "zlikwidujemy biurokrację", "zniesiemy akcyzy" oraz umiejętnie omijać to, czego ludzie nie chcą słyszeć, np. "zlikwidujemy socjal".

JKM jest inteligentnym człowiekiem, ale nie potrafi omamić tłumu.
Kaczyński jest tępy, ale okłamać społeczeństwo potrafi celująco.
Niestety widzimy, która strategia przynosi więcej korzyści.
sceptyk / 2006-08-21 13:18 / Tysiącznik na forum
Więcej korzysci ludziom władzy, oczywiście.
Nie obywatelom i Polsce.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-21 13:26
nie inaczej :-]
takie niedopowiedzenia są zamierzone, ale jakże łatwo je rozszyfrować...
sceptyk / 2006-08-21 16:10 / Tysiącznik na forum
Tey, Niekaczka, Ty to chyba szkolony w tym rozszyfrowywaniu jesteś :-)
Antiducktum / 193.151.64.* / 2006-08-21 09:13
hahahahhaha
IQ>140 znakomite od dawna szukalem skrotu na LPR, twoje jest znakomite!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-21 09:23
Muszę się przyznać bez bicia, że sam tego nie wymyśliłem, tylko gdzieś wyczytałem ;-)
Ale przypomniałem sobie i okazało się jak znalazł ;-)
A tak naprawdę to NoDucks.
Pozdrawiam
Antiducktum / 193.151.64.* / 2006-08-21 09:11
Czy nie sądzicie, że na tym zdjeciu Wierzejski wygląda jak młody Benito Mussolini (capo di tutti capi - hehe). A poza tym Wojtusiu jak tak można grzeszyc i calą niedzielę pracować, a do kościułka i czas z rodziną to kiedy. I nie ściemniaj tutaj że to dla dobra narodu, bo ja sie tego waszego dobra to boję jak piekielnych ogni.
P.S. Droga opozycjo czas sie otrząsnąć z marazmu i zacząć działać konstruktywnie, może jakieś rzeczowe projekty przedstawić, zacząć debatę społeczną, dać się poznać z dobrej strony. Przestańcie reagować na zaczepki Partii Ideowo Socjalistycznej i jej satelitów, bo to im tylko poparcia w sondażach przysparza.
IQ>140 / 213.158.197.* / 2006-08-21 08:19
"Ostatnie sondaże są lepsze niż były. Dla mnie, kandydata na prezydenta Warszawy, jest optymistyczne.
Money.pl: Przywiązuje Pan dużą wagę do sondaży?
W.W.: Żadnej." Pogratulować głupoty!
Wierzejski, głąbie - wiem, że to przeczytasz.

1. Jakim prawem posłowie LPR pracują w niedzielę i się tym jeszcze chwalą, skoro Polakom chcą tego zabronić.

2. A jeśli ktoś mocno przesadził z alkoholem i nie chciał spać pod gołym niebem, więc wsiadł do samochodu na miejscu pasażera i zasnął. Drugi delikwent wsiadł do tego samochodu i pojechał. Złapała ich policja. Przez twój kretynizm ten pierwszy ma posiedzieć 2 lata?

LPR - Ludzie Pozbawieni Rozumu
inwestor / 83.7.238.* / 2006-08-22 15:58
z przerażeniem myślę o następnych wyborach
dlaczego zapytacie?
ano właśnie dlatego, że nie będzie na kogo głosować sami karierowicze a mądrego brak w tym towarzystwie.

Czy znajdzie się inteligentny i odważny by stawić czoło głupcom
czy tacy jeszcze mieszkają w tym kraju????????????

Najnowsze wpisy