Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wójcikowski: Za Wielką Wodą krach, u nas polowanie z nagonką

Wójcikowski: Za Wielką Wodą krach, u nas polowanie z nagonką

Wyświetlaj:
Rektor / 62.0.20.* / 2007-08-16 13:47
Temat finansow i gieldy sa tylko plaszczykiem do
inwigilacji politycznej pismakow na Money.pl, czy to
tak trudno zauwazyc?? Chociazby na podstawie
wypocin Plaskonia n/t tarczy rakietowej i wiz, ktore
nie dosc ze nie sa zwiazane ze soba to nie sa zwiazane
z finansami i gielda, podobnie jak obecny, wybrany przez Wojcikowskiego temat. Trzeba rzeczywiscie byc ograniczonym, aby tego nie zauwazyc. Ale o to pismakom przeciez chodzi; rzucic jakis temat, narzucic kierunek myslenia a dalej juz widac ile piany jest w komentarzach poklaskiwaczy najrozniejszych pismakow produkujacych sie tutaj. No i nastepna manipulacja podrzednego pismaka udaje się: trzymanie ludzi w niewiedzy, wpajanie im jednoczesnie swojich teorii. W ten sposób udaje się mu tania, brukowa manipulacja, oczywiscie ktorej to co swiatlejsi nie poddaja sie. Gawiedzi; OBUDZCIE SIE I OTRZASNIJCIE!
Sabre / 2007-08-14 09:14 / Tysiącznik na forum
W przedszkolu bawili się: malutki Jaruś, który ciągle skarżył i robił w pieluszkę, wielki i głupiutki Romuś, który wszystkich straszył smokami i Andrzejek, który wyrzucał zabawki z pudełka i ciągnął dziewczynki za warkocze. Panie przedszkolanki miały z nimi ciągłe problemy, byli niegrzeczni, nie potrafili się bawić z innymi dziećmi, chowali zabawki i donosili na siebie nawzajem.
Szanowne panie przedszkolanki (drodzy wyborcy), dość tej tolerancji, przełóżcie łobuzów przez kolano i dajcie im porządnego klapsa (na wyborach).
Ostatnie Pana pytanie jest chyba retoryczne - bo politycy zauważają jedynie sukcesy, których zasługę mogą sobie przypisać, ewentualnie klęski, za które można innych oskarżyć. W przypadku grożącego krachu, czekają na wyjaśnienie sytuacji - skoro mniej wypadków na drogach "okazało" się zasługą koalicji, może zażegnanie kryzysu też się okaże (w końcu naród jest ... wiadomo).
Poza tym, może lepiej że nic mówią, nic nie robią, to w końcu ich największy sukces.
Antyf / 89.78.75.* / 2007-08-14 12:07
Niektórzy proponują, aby kandydatów na kierowców poddać badaniom psychologicznym. Czy nie należałoby wprowadzić obowiązkowych badań psychologicznych (psychiatrycznych) dla kandydatów do władz? Szkody jakie ponosi społeczeństwo w wyniku ich działań są nie mniejsze niż wynikające z wypadków drogowych i też dotyczą społeczeństwa i Państwa.
Sabre / 2007-08-14 12:31 / Tysiącznik na forum
Z pewnością wielu posłów (senatorów też) powinno oglądać do końca życia atramentowe plamy.
Kardynał Richelieu mawiał: władcy powinni się otaczać ludźmi niegodziwymi, by móc ich wykorzystać - ale niegodziwych można zamienić na niespełna rozumu.
Dlatego raczej numer z badaniami nie przejdzie.
Floyd / 2007-08-14 10:47 / Tysiącznik na forum
Sabre jak zwykle stoi na piedestale w tym rodzimym Hyde Parku i głosi, głosi, głosi....a, ja przechodząc, posłuchałem przez chwilę i poszedłem dalej. :)
Sabre / 2007-08-14 10:52 / Tysiącznik na forum
Jeszcze powiedz jaki zapach cię odciągnął od mojego piedestału.
MarcoP2 / 83.29.35.* / 2007-08-14 08:56
Zawsze tłumaczę znajomym - Uwaga na różne fundusze.
Wszystko bardzo ładnbie działa w reklamach i do czasu. Pojawi się kryzys i wszystko się wali. Jeden, drugi kryzys uda się zażegnać, a trzeciego już nie, a może on być nawet celowo wywołany.
Na fundusze trzeba uważać zwłaszcze w sytuacji, gdyby do władzy wróciło SLD (tych przeekrętów trochę było), ale również lepkie łapki mają ludzie PO.
Generalnie ja uważam, że pieniędzmi lepiej zarządzać osobiście. Nawet jeśli od czasu do czasu się coś straci, to jednak wychodzi się na swoje.
Byś / 83.26.214.* / 2007-08-14 11:30
Ciekawe dlaczego teraz padło za pi*dzielców?. Czyżby znowu przypadek?.
di@bolo / 83.31.78.* / 2007-08-14 17:01
POpaprańcy za to za swój nadrzędny cel uznają zdradę Polski poprzez przyjęcie euro i ostateczne już oddanie makroekonomi w ręce obcego kapitału. p.Byś - czy w Ósa działa PiS ? Bo u nas to tylko odprysk wywołanej u właśnie nich awantury. Czy po tylu latach tzw. wolnego rynku taki krach może być wynikiem nieświadomości ?
Cosik mi bardziej pasuje, że to świadomość - ale niewielu.
Byś / 83.26.116.* / 2007-08-15 20:04
Gospodarka rozwija się w cyklach. Tak było jest i będzie. Proponuję uzupełnić wiedzę. Panie di@bolo Pan jesteś zapewne giertychomaniakiem lub innym zwolennikiem opcji narodowo-socjalistyczno- bolszewickiej, która z interesem narodowym nie ma absolutnie NIC wspólnego. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy