Forum Polityka, aktualnościKraj

Wojna na Ukrainie. Polska jest przygotowana na zagrożenia

Wojna na Ukrainie. Polska jest przygotowana na zagrożenia

Wyświetlaj:
ryszardw / 83.22.40.* / 2014-05-04 23:16
Tupet rzadzacej ekipy przeraza bo sprowadzi na Polske nieszczescie.
Z arii polskiej zostały na 3 dywizje . Sytuacja jak przed Rozbiorem.- A Tusk i koledzy zadowolenii.
AveCesar / 83.28.226.* / 2014-05-04 21:18
A ja śpię spokojnie. Wiem że o moje bezpieczeństwo dba najgroźniejszy minister spraw zagranicznych świata oraz minister policji co to jak powie że idzie to idzie. Co prawda lepiej by było gdyby go wieźli, niżby z buta szedł po faszystów, homofobów, nacjonalistów polskich (bo po ukraińskich to za Boga by się nie poważył) czy innych burzycieli porządku pomagdaleńskiego. Ale jako że nie ma rzeczy idealnych na tym spapranym przez Boga świecie, więc kontentujmy się naszymi herosami i bądźmy wdzięczni, że los obdarzył nasz Kraj takim szczęściem w nieszczęściu.
bartek 777 / 89.78.21.* / 2014-05-04 19:59
Oglądam TV i jak za komuny -woda z muzgu
Ludzie na wschodzie chcą do Rosji i tyle a nam nic do tego.
USA Niemcy i Bóg wie kto jeszcze naszymi rękami robi tam interesy a baby w Odessie już pyszczą że Polsza zła i po co nam to.
Falklandy to nie Polska / 178.36.251.* / 2014-05-04 19:53
Małe wtedy, gdy planujemy długotrwały chaos i bidę na danym terenie.Żadne z państw po ostatnich interwencjach nie rozkwitło a tubylcy skutecznie podzieleni na min.3 partie albo nacje skaczą sobie do gardeł.I o to szło.Teraz nikt nie wierzy,że obcy to bogowie, jak Hiszpanom się udało.
KASANDRA. / 83.5.88.* / 2014-05-04 18:46
Intryga i prowokacja amerykańskich agentów z tymi przenośnymi zestawami rakiet przeciwlotniczych.Najlepiej widać to na filmiku,pokazanym 1-wszy raz przed korektą.podsuwa się to górnikowi a on zdezorientowany nie wie co to jest i co reporterzy od nie gochcą.

Najnowsze wpisy