Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wolna Amerykanka w polskim Sejmie

Wolna Amerykanka w polskim Sejmie

Money.pl / 2006-08-26 10:16
Komentarze do wiadomości: Wolna Amerykanka w polskim Sejmie.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.174.* / 2006-08-27 05:58
Pan Tusk i jego zaplecze to żenująca parada niemożliwości, ciskają sie jak wszy na uwiezi, uwięzieni na wlasne życzenie. Należy wyjść z siebie i posluchać samego siebie z dalszej pozycji... i co widać? mizerie i jeszcze raz mizerię decyzyjno-organizacyjna ze strony PO, PSL, SLD pozostałych nie wymienię bo nie warto. Przygotowane cienie to prawdziwe cienie spadające w glęboka noc niebytu politycznego. Dlaczego ograne twarze cały czas sa i patrza jak złe duchy minionych lat. Chaos jest ulubiona rozrywka polityczna opozycji, wyróżniają opozycje piekne stroje z miesiaca na miesiąc pięknieisze i słowa z każdym dniem wiecej niz niezrozumiale , pieniądze podatników ląduja w kieszeni opozycji, która niesłusznie je dostaje - za brak skuteczności i nie pracowanie nie powinno być kasy dużej kasy a jest i to jest chore. Podobnie kiedyś bywalo : czy sie robi czy się lezy 2 tysiące każdemu sie nalezy , z jedna różnicą poslom grubo ponad 10 tysięcy sie należy. Zatem sami posłowie opozycji przechowuja stare wzorce a nowych nie potrafia wnieść bo zbyt starzy są i uwiąd twórczy już puka do drzwi tak jak w znanej fraszce :..." dwaj starcy w kąpieli, dziewczynę chcieć mieli, lecz czym nie mieli ..."Statystyka sejmowa jest nieublagalna, wielu posłow na świeczniku nie powinno być a są bo dziwnym trafem losu pomagaja im dziennikarze całym sercem i duszą, co widać i słychać. Wyborcy bacznie przyglądaja się tym którzy pozoruja dzialania i drżyjcie dzialacze PO, PSL, SLD czerwona kartkę macie jak w banku, młodych juz nie nabierzecie na obietnice bez pokrycia.
Też obserwator / 83.23.137.* / 2006-08-27 09:55
Właśnie patrząc na zawzięte mordy wodzów pisu ,widzę gnidy z których juz wystają wszowe łapy gotowe garnąc wszystko do siebie.Głupi lud to kupi z taka intencją pis rzuca na wiatr coraz to nowe obietnice,a o wczorajszych szybko zapomina.Gdzie sie podział złotousty Marcinkiewicz który obietnicami strzelał jak karabin maszynowy,gdzie te mieszkania ,miejsca pracy i autostrady.Przytomny pisok odpowiada za granicą.I to cała tajemnica pisu.idzcie do domu obietnice skończone,ale będą nowe.
N.I.T. / 83.22.243.* / 2006-08-27 08:28
Póki co obietnice bez pokrycia składa PiS.
keskese / 2006-08-27 08:59 / Reprezentacja Polski
a PO to kogo pokrywa zatem ?? ta skuteczna maszyna wyborcza to jaki projekt ostatnio złożyła do sejmu ?? a bezrobocie pewnie spada bo pewnie tusk powiedział żęby spadało
N.I.T. / 83.22.243.* / 2006-08-27 09:28
A ta zapiekłość wypowiedzi to po co? Nie ustawiaj mnie w roli obrońcy PO bo tego nie lubię a wtym przypadku inaczej się nie da. Otóż PO złożyła znacznie więcej swoich projektów do Sejmu niż PiS. Po prostu przedłożenia rządowe to w zdecydowanej większości projekty ustaw stworzonych przez rząd Belki a mających na celu dostosowanie naszego prawa do norm unijnych. Natomiast autorskie projekty PiS ,głównie dotyczące poszerzenia obszaru władzy tej partii to w większości buble legislacyjne hurtem zaskarzane do Trybunału Konstytucyjnego. Ostatnio ćwiczony bubel to ustawa lustracyjna.
Bezrobocie spada gdyż na niespotykaną w dziejach Polski skalę wzrasta emigracja zarobkowa. Proszę zestawić sobie właściwe dane i zobaczyć wynik . Tu wyższej matematyki nie potrzeba.
keskese / 2006-08-29 20:15 / Reprezentacja Polski
grzecznie potraktowany grzecznie połechtam nasządyskusję komentem drogi nicie. Otóż PO nie złożyła więcej projektów do laski marszałkowskiej - jak sam zauważyłeś wyższej matematyki do tego nie potrzeba - tylko spoglądniecie na statystyki. Ale ważniejsze w mojej myśli było także jakiego kalibru to projekty ?? PIS składa projekty zmieniąjące sytemowo rzeczywistość w Polsce. PO jako wydolna opozycja powinna wychodzić z kontrpropozycją, alternatywą polityczną. np. PO popiera większościowy system wyborczy - bo PIS popiera proporcjonalny. różnice unaoczniają się i ułatwiają wybór. tego niestety nie ma za wiele. cokolwiek bowiem jest złożone do laski marszałkowskiej jest torpedowane niesiołowskim (bardzo cenie tego polityka - wyrazisty). bezalternatwnie wiesza się psy na czymkolwiek. a leppera tylko krytukuje za przeszłość związkową ale hodowle świń i mentalność gumiaka. a zmiany ktoś zauważa ?? bo endrju niezaprzeczalnie ewoluuje szybciej niż beton PO nie wspomnieć tego kanapowego, starachowickeigo, przepełnionego leninowskim syfilisem...
dekompozycja mitu o profesjonaliźmie PO dokonuje się w sondażach. nie zdołali zyskać nic. społeczeństwo za najbardziej frapujący uważa problem bezrobocia - i ten rząd problem ów rozwiązuje !! jako jedyny od wielu lat !! Mówicie że to spowodowałą dwumilionowa emigracja zarobkowa. To jak to się stało żę w w styczniu jeszcze bezrobocie rosło ?? i tusk wtedy swoim erem niszczył rząd za nicnierobienie. a potem co się stało ?? od marca do dziś nagle wyjechało 2 mln ludzi ?? litości...
Każdy linczował poprzednie rządy za banalizowanie i brak sukcesów w walce z bezrobociem. Jak któs to zaczął robić wreszcie to się sposób, metoda nie podoba. co za ludzie... i oczywiście PO oraz inne kanapy mówią że problem ten rozwiązałyby znacznie lepiej i szybciej... jasne...
Do trybunału zaskarzane są tylko z tego powodu żeby opuźnić ich wejscie w życie. I robi to każda opozycja. A ja miałem nadzieje żę PO bedzie wznosić się na wyżyny polityczne i jako opozycja bedzie wzorcowa. niestety powiela te same mierne schematy opozycyjnej UW i postkomunistycznej betoniarki
maniuś / 83.27.90.* / 2006-08-26 21:25
Panie Tusk ja wiem że urażona ambicja w Panu wrze ale takie zadymy i głupawe teksty nie pomogą PO w następnych wyborach.Pragnę zaznaczyć że ja nie jestem nie byłem i prawdopodobnie nie będę fanem żadnej partii.W wyborach nie brałem nigdy udziału ponieważ partie i jej członkowie nie zasłużyliście na moje zaufanie.Jestem tego zdania że Wy bardzo przyzwyczailiście się do koryta z którego żrecie łapczywie l bez umiaru,a dla społeczeństwa nawet nie pozostawiacie resztek.Wasze zachowanie jest naganne i przypominacie rozwydrzone bękarty które z byle powodu wszczynają burdy.Panie Tusk,a Pan jesteś w tym super awanturnikiem.Dlatego też ja nigdy nie pójdę głosować bo tym swoim zachowaniem wzbudzacie wstręt i odrazę do Was
last / 83.23.137.* / 2006-08-27 10:41
na kilometr czuć w tej wypowiedzi p.Bielana i Kamińskiego.
To ich metoda obszczekiwania przeciwników ,wmawiania im wlasnych przywar i,odwracania kota ogonem /za przykladem wielkiego mistrz zreszta/ i wszechobecna u nich próba zachukiwania i wpędzenia w kompleksy.Metody łajdackie przed stosowaniem ktorych kazdy przyzwoity czlowie sie wzdraga.Ale uwaga młode wilczki,a może tylko kundelki to sie w przyszłości zemści i wylezie zadrą w bucie w waszej dalszej karierze.
tatko / 2006-08-27 11:02 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
maniuś / 83.27.105.* / 2006-08-27 20:07
Regulamin forum
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-26 22:12
Obecnie PiS napiera na koryto, że aż trzeszczy. Maniuś, skoro nie wiesz to zdradzę Ci pewien sekret:
Tusk nie jest z PiSu.
grzesiek / 213.77.211.* / 2006-08-26 21:17
najlepiej uchwalic ordynację gwarantującą 5% procentowy "dodatek wyborczy" dla rządzącej koalicji z racji hmm... z troski o państwo polskie, dla dobra ludu pracującego(dop. główny propagandysta PiS), prosto i bez komplikacji
Mgr Paweł Tatrocki / 82.139.20.* / 2006-08-26 15:33
Trzeba było wygrać wybory. Za cztery lata macie szansę i to wtedy wy możecie przejąć ster zmian w Polsce. Teraz rozumiecie co to znaczy być w opozycji i to dosyć boleśnie.
tatko / 2006-08-26 18:59 / Tysiącznik na forum
Za trzy lata, za trzy,jak się dobrze policzy...
maniuś / 83.27.105.* / 2006-08-27 22:19
A Ty umiesz liczyć?
Mgr Paweł Tatrocki / 82.139.20.* / 2006-08-26 15:35
Za trzy i trochę, w zależności od postanowienia Prezydenta.
ed / 84.151.235.* / 2006-08-27 08:58
a ja za swoim na jesien panie Mgr
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-26 11:57
Jurek, głąbie zapamiętaj sobie, że "dżentelmeni nie rozmawiają o PIENIĄDZACH"

Cymański głąbie - uszy aż więdną:
"to co zrobiliśmy jest naturalną reakcjĘ (...) wobec wyczynOM i harcOM"
zamiast:
"to co zrobiliśmy jest naturalną reakcjĄ (...) wobec wyczynÓW i harcÓW"

Naucz się końcówków, a będziesz miał piontków jak mrówków ;-)

a felieton zaje...y
Kero / 2006-08-26 10:16 / -
A kiedyś pokazwyano Żyrinowskiego jak chlustał szklanką wody w przeciwników mając powód do wyśmiewania jaki to jest rosyjski parlament.
Jaki jest polski każdy widzi i z politowania głowę kuli.
keskese / 2006-08-29 20:22 / Reprezentacja Polski
a widziałeś brytyjski ?? krzyczą śmieją tupią. tajwan widziałeś ?? a włochy ?? kolego wiem żę światowiec z ciebie żadny ale jak już coś piszesz to werifikuj rzeczywistość..

Najnowsze wpisy