Forum Forum ubezpieczeńInne

Wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie.

Wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie.

ZygmuntŁodź / 195.117.134.* / 2016-11-24 09:56
Chciałbym zapytać o firmy, które tym się zajmują. Mianowicie potrzebne jest rzetelne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie/dopłatę do odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Ubezpieczyciel sprawcy według mnie zaniżył to świadczenie. Jako szary człowiek nie jestem w stanie samemu załatwić tego jak należy i potrzebuję pomocy.
Wyświetlaj:
Krystyna353 / 31.60.155.* / 2021-01-07 13:33
Proponuje skontaktowac się z jedną z firm zajmujacych sie odszkodowaniami. Takie firmy nie pobierają żadnych opłat i są skuteczne w uzyskiwaniu odszkodowań. Ich prowizja pobierana jest z kwoty, którą wywalczą więc wydaje sie fair.
Ja polecam np. nalezysie.pl
Karol456 / 213.156.124.* / 2020-11-02 16:03
Również polecam ADVOCO. Solidna i rzetelna firma. Dzięki nim uzyskałem duże odszkodowanie po wypadku samochodowym.
Agnieszka Marczak / 213.156.124.* / 2020-09-29 14:58
Najlepiej skorzystać z oferty zaufanej firmy, takiej która ma duże doświadczenie właśnie w tego typu sprawach. Według mnie taką rzetelną firmą jest kancelaria Advoco, uzyskałam od nich wsparcie na każdym kroku i wygrałam batalię z ubezpieczycielem. Zadzwoń do nich, na pewno udzielą Ci profesjonalnej pomocy.
Beta odszkodowania / 37.47.8.* / 2020-09-01 15:33
Pomożemy w uzyskaniu odszkodowania https://www.facebook.com/betaodszkodowania/ lub 514 455 736
Kasia1919 / 212.87.243.* / 2020-09-01 10:49
Jeżeli chodzi o odszkodowanie, to polecam sprawę powierzyć Specjalistom w swej dziedzinie. Sama miałam podobne zdarzenie i próbowałam dochodzić roszczeń na własną rękę - niestety Towarzystwo odmówiło mi wypłaty odszkodowania. Po namowach znajomych skierowałam swoją sprawę do Kancelarii AE www.kancelariaae.pl Dzięki temu szybko uzyskałam odszkodowanie. Gdybym wcześniej to zrobiła, na pewno byłoby jeszcze szybciej i spokojniej.
Iga996 / 77.65.82.* / 2020-08-31 19:38
Gorąco polecam Advoco. To zespół profesjonalistów z pasją. Bardzo zaangażowani i znają się na rzeczy. pomogli mi wywalczyć odszkodowanie po stłuczce samochodowej. Choć myślałam że wywalczenie uzyskanej kwoty będzie niemożliwe. Polecam ich każdemu. Są świetni ;)
Anna Wichłacz / 37.47.153.* / 2020-06-30 14:21
Mi pomogła kancelaria Advoco. Zrobili na mnie wrażenie bardzo profesjonalnym podejściem do sprawy. Miałam wrażenie, że świadczenie było zaniżone i jak się okazało, miałam rację. Otrzymałam wyższą sumę za szkody wyrządzone przez sprawcę wypadku.
RomanWi / 89.64.79.* / 2020-06-18 22:01
Kancelaria Koschel-Sturzbecher wiem, że zajmują się takimi sprawami i cieszą się dużą skutecznością.
Kryspin98 / 85.221.156.* / 2020-06-18 09:03
Ja polecam kancelarię Eventum z Poznania. Fachowa, profesjonalna pomoc w kwestii odszkodowań. Duży plus za indywidualne podejście do klienta.
Grażyna_Bkk / 89.64.77.* / 2020-02-16 23:44
Walka o odszkodowanie to ciężki bój, sama bym w życiu sobie nie poradziła z tymi wszystkimi papierkami, przepisami itd. Oddałam sprawę Kancelarii Adwokackiej Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/ z Poznania i mogę serdecznie polecić. Pełne wsparcie o nic nie musiałam się martwić.
Maniek8889 / 77.111.247.* / 2019-09-30 23:54
Cześć, Na początek opiszę moją sytuację. Miesiąc temu uległem dość ciężkiemu wypadkowi na motocyklu. Kierowca, pojazdu zajechał mi drogę, nie popatrzył w lusterko w wyniku czego uderzyłem w samochód. Całe szczęście, ze jechałem przepisowo, bo bym już nie żył. Tydzień czasu byłem w śpiączce. Na chwilę obecną jestem sparaliżowany od pasa w dół. tzn nie w takim sensie, ze nie czuję nóg, tylko mam je jak z waty, nie jestem w stanie ustac samodzielnie, dlatego tez poruszam się wózkiem. Czeka mnie bardzo długa rehabilitacja. Dobrze, ze jestem informatykiem w związku z czym to moje życie zawodowe aż tak nie legło w gruzach, ale takie codzienne funkcjonowanie tak! Będę oczywiście się zwracał do kancelarii odszkodowawczej Voxveritas, która mi pomoże w wywalczeniu odszkodowania, ale też w rehabilitacji. Czytam teraz na temat egzoszkieletu mobilnego. Czy ktoś wie może w jaki sposób można go nabyć ? Tzn ja wiem, ze dzięki tej kancelarii ma go sie bezpłatnie bo jest on opłacany z OC sprawcy, ale chodzi mi o to, jak można go dostać? ile się na niego czeka ? Widziałem też, ze w Łodzi w październiku ma być jakaś premiera tego egzoszkieletu mobilnego. Dla mnie byłoby to ogromne ułatwienie i oznaczałby szybszy powrót do zdrowia.
Marek Moskwa / 5.173.40.* / 2020-03-09 17:07
Polecam Lighthouse Kancelarię z Krakowa - prowadzą sprawy o odszkodowania z całej Polski i wywiązują się z obetnic - zero opłat wstępnych, przyjemny i szybki kontakt, zero owijania w bawełnę. Telefon: 12 307 01 03.
fileonama / 89.64.35.* / 2019-09-19 14:33
Takie wsparcie jest potrzebne, bo nie jest łatwo wygrać taką sprawę. Bez dobrego adwokata się nie obyło, ja postawiłam na pana Pawła Cejrowskiego (na szczęście!!!). Bardzo mi pomógł, wygraliśmy.
UNICOVER / 185.93.94.* / 2019-06-24 21:15
Pomoc poszkodowanym i ich najbliższym oferuje Kancelaria Odszkodowawcza Unicover. Sprawy nam powierzone traktujemy priorytetowo. Prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów. Od wielu lat skutecznie uzyskujemy satysfakcjonujące świadczenia odszkodowawcze dla naszych Klientów. Przekonaj się, że warto - skontaktuj się z nami http://unicover.pl/
OEPolisaPlus / 176.221.122.* / 2018-11-28 12:42
Dzień dobry, jeżeli nie jest Pan pewny, czy Pański ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczenia względem ubezpieczyciela, które dotyczą odszkodowania z OC lub AC, można składać nawet do 3 lat od zderzenia. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia.

Po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus
Andrzej54222 / 31.178.167.* / 2018-08-27 08:01
Faktycznie czasem ubieganie się o odszkodowanie może być bardzo ciężką batalią. Sam przez to przechodziłem. Współpracowałem wtedy z kancelarią www.adversum.pl ponieważ sam bym sobie nie dał rady bez znajomości przepisów. Trzymam kciuki i powodzenia życzę.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy