Forum Forum finansoweKonta

wspolne konto malzenskie-jaki bank??

wspolne konto malzenskie-jaki bank??

zabolek / 2013-05-16 10:04
moj narzeczony ma konto w banku pko sa ja mam w banku pko bp i tak rozmawialismy ze po slubie bedziemy na jednym wspolnym koncie raczej w pko bp ale do konca nie jestem rpzekonana czy to dobra opcja, moze cos doradzicie jaki bank najlepszy ?
Wyświetlaj:
dexterinho / 83.23.96.* / 2013-05-16 14:29
polecam ING direct. Konto na jednego z was druga osoba jest pełnomocnikiem. Konto za free, każdy może dostać swoją kartę z której trzeba w miesiącu zrobić zakupy za 200 zł ( z każdej karty) aby nie płacić prowizji 7 zł od jednej karty. Przelewy za darmo. U mnie takie rozwiązanie się sprawdza. Z praktyki mogę podpowiedzieć, że lepiej mieć jedno wspólne w ING tak przelewacie ustalone przez was kwoty na pokrycie kosztów życia codziennego, dodatkowo dobrze, żeby każde z was miało osobne konto (darmowe bez karty). Na własne wydatki, prezenty, może jakiś dobne oszczędności. To jest podstawa aby mieć jednak coś własnego...
bisaga / 2013-05-16 11:33
ja bym sie bala brac wpsolne konto, wolalabym miec osobne, nigdy nie wiaodmo na co druga osoba przeznaczy wspolne pieniadze
fbd / 193.22.83.* / 2014-08-25 09:35
gratuluje zaufania do partnera
Piotr Waroń / 2013-05-16 14:03
Mogę polecić konto w Alior Banku, posiadam tam konto w raz z moją żoną , i powiem szczerze że jestem z niego zadowolony, tak samo jak moja żona rzecz jasna :)
dietocholiczka9392 / 2013-05-16 11:32 / Bywalec forum
Konto Direct prowadzone jest, jako rachunek indywidualny, natomiast jest możliwość ustanowienia pełnomocnika do tego konta. Polecam udac sie w tej sprawie do banku ING:)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: