Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wszystkie telefony bez simlocków?

Wszystkie telefony bez simlocków?

Money.pl / 2009-01-21 15:58
Komentarze do wiadomości: Wszystkie telefony bez simlocków?.
Wyświetlaj:
Ob-Server / 83.5.224.* / 2009-01-22 18:28
Po co to bredzenie ze strony operatorów sieci? Podpisując z siecią kontrakt 24 --miesięczny i tak zobowiązuję się korzystając lub nie (wykonując 0 połączeń) płacę ustalony stosownie do "zakupionego" modelu aparatu comiesięczny abonament. Opreatorzyy komórkowi w Polsce zapomnieli chyba o tych co wyjeżdżają np. do USA i chcieliby korzystać z innej częstotliwości kupując lub pożyczając np. kartę SIM od kolegi, korzystając niewątpliwie z tańszych taryf operatorów amerykańskich, pomimo, iż i tak w Polsce licznik bije i trzeba zapłacić stałą opłatę.
Operatorzy komórek w Polsce zachowują się tak jak przysłowiowy pies ogrodnika co to samemu nie zje ale innemu nie da.......
Kwachs / 89.74.170.* / 2009-01-22 08:41
Pan expert bredzi po zsiadłym mleku. A pan z Ery, to już w ogóle nie warto wspominać, bo taką ma pracę.
Pajchiwo / 2009-01-21 22:28 / Tysiącznik na forum
Pomysł ciekawy, tylko co ze sztucznie napędzonym popytem na liczne funkcje telefonu dla którego wiele osób w ogóle posiada telefon komórkowy?
Marketing pewnie znowu "wie lepiej" co się sprzedaje od sprzedawców...
oko1 / 77.254.146.* / 2009-01-21 16:26
era sama strzeli sobie w kolano a nie zapoczatkuje trendu polacy to cwany narod a era nie jest firma zbyt godna zaufania i traci klientow
?! / 2009-01-21 15:58 / Tysiącznik na forum

Otóż już niedługo polscy operatorzy będą dążyli do uwolnienia się od dystrybucji aparatów. Zaczną sprzedawać tylko usługę - czyli czas połączeń.

Już to widzę :) W pewnym kraju też próbowano i zakończyło sie to ucieczką w pre-paid, więc teraz telefon z kontraktem można dostać za darmo!!!
ktośtamnagórze / 89.74.134.* / 2009-01-22 07:08

Dlaczego Era zdecydowała się na taki krok?

Ja pozwolę sobie odpowiedzieć na te pytanie. Era zdecydowała się na taki krok, ponieważ zabezpieczanie telefonów komórkowych simlockiem kosztuje. Średnio 10zł za telefon. Co przy dużej liczbie telefonów daje mln zł. Klienci i tak jak chcieli to za cenę do 50zł zdejmowali blokady. Dlatego nie będziemy blokować telefonów.

I PO, CO TE P**********!!! GADKA SZMATKA!!! OWIJANIE W BAWEŁNĘ!!! CZEMU NIE POWIECIE NIC SZCZERZE?!?!?!
flow / 89.230.185.* / 2009-01-23 01:23
szczerze od jutra nie sprzedaj doladowan ery ani heyah a startery wyprzedaje i dziekuje joł
smokwawelski / 83.24.122.* / 2009-01-26 15:28
Ma to sens... Dlaczego mam być skazany na sieć której nie lubie bo tylko w niej jest jakiś telefon który mi się podoba?? Teraz będzie można kupic telefon w innej sieci (na przykład dostepny tylko w niej na podstawie jakiejsc umowy z producentem) a do tego abonament kupic w innej - ja tak chce zrobic i wezme sobie abonament w orange bo bez telefonu daja dużo minut.

Najnowsze wpisy