Forum Polityka, aktualnościKraj

Wszystkie telewizje tracą, tylko TVN zyskuje

Wszystkie telewizje tracą, tylko TVN zyskuje

Money.pl / 2010-09-02 13:50
Komentarze do wiadomości: Wszystkie telewizje tracą, tylko TVN zyskuje.
Wyświetlaj:
konkretnie z calej Polski / 20.133.40.* / 2010-09-02 17:22
Geneza telewizji TVN i Polsat jest taka:
obydwie stacje zalozone przez agentow; za J. Urbanem, jego propozycja do wykorzstania Waltera - "programowanie i realizacja czarnej propagandy oraz prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie i inicjowanie akcji tych służb dla ocieplenia ich wizerunku do którego polecam Mariusza Waltera, gdyż to najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce". Chlopaki sie na robocie znaly. Wejchert razem z Walterem w 1984 roku zalozyli ITI.
Elektro Devil / 2010-09-02 15:33 / Tysiącznik na forum
Jak widać niestety wygrywa prymitywna rozrywka w stylu Kuby Wojewódzkiego i tańców z gwiazdami.
Polityka w prezentowana na poziomie bruku w "Szkiełku kontaktowym" sprowadza się do tego co powiedział, a czego nie powiedział Palikot.

Jeszcze trochę a tańcu z Gwiazdami zatańczą razem ta baba z Oleśnicy co zhańbiła Flagę Polski z gościem który organizował manifestację przeciwko krzyżowi. Jaka była by oglądalność !!!

mamy wolny rynek i nie możemy zabronić nikomu oglądania idiotyzmów...

VAT na książki trzeba podnieść do 25% społeczeństwo ma nie czytać tylko wlepiać gały w TVN.
ciekawy79 / 193.24.205.* / 2010-09-02 16:04
popieram
już i tak co roku coraz mniej Polaków czyta książki więc po co w ogóle coś wydawać ;)
co do ramówki TVN to wiadomo nie jest super niestety. Ale jeśli chodzi o stronę teczniczną jest wg mnie najlepsza w stosunku do telewizji publicznej
ciekawy79 / 193.24.205.* / 2010-09-02 14:54
Pani "janiszek72" rozumiem rozszerzyć imperium pana Rydzyka po Ural i każdego księdza całować po "pierścieniu " ? TVN jest obecnie najlepszą komercyjną telewizją na rynku. Jakaś kompletna bzdura Tusk i TVN .....proponuje spacer po świeżym powietrzu.
Elektro Devil / 2010-09-02 15:37 / Tysiącznik na forum
ładnie mózg ci wyprali... A widziałeś kiedyś w swoim TVN, aby skrytykowali działania rządu Tuska?
no tak przecież to tak "świetny" rząd, ze nie ma co krytykować.
ciekawy79 / 193.24.205.* / 2010-09-02 15:42
to nie jest mój TVN gwoli ścisłości, nie interesuje mnie czy krytykuje czy nie. A czy ktoś widział aby w TVP1 pokazywali kiedyś prawdziwe fakty z okoliczności różnych zdarzeń ? Dobrze się przyjrzyj. Czy TVP1 krytykuje p.Kaczyńskiego ? Takimi kategoriami myślenia zapraszam na forum "mój rydzyk.pl"
kasia2233 / 87.207.45.* / 2010-09-02 16:18
Kolego zupelnie nie odnoscisz sie do tego co pisze kolega tylko walisz o rydzyku i TVP. nie w tym jest problem jako niezalezny obserwator nie da sie dostrzec tego ze TVN ma na celu zidiocic polaków, tanie sensacja dzzyzga sad rodzinny dla emocji taniec z gwiazdami dla idiotów, nie wiele trzeba prezy tym myslec, rozrywka wojewodzkiego i tego drugiego w stylu palikota czyli mega prymitywizm i to jest najgorsze, w mojej ocenie to komplrtne dno, chamsko nazucane polakom jako popularne trendy a ludzie leca za stedem hahaha, podobnie ostatnio dzial polityka, nazycana na chama przez media i palikotów, tesknie za SLD prz takiej wladzy mimo ze to ster komuchy, wole okradanie na poziomie niz prymitywne i chamskie. strasz co ludziw wypisuja nie tzeba byc fganem pisy czy kogokolwiek zeby to widziec, jak mocno dzial propaganda i jak ludzie sa urobieni swiadczy popularnoosc rzadu 3 lata afer markowania reform i 50 % poparcia a jak podnosa koplejny podateg podskoczy im na 60 paranoja, ale dziki mediom , ludzie wierza w TV radio i gazety jak boga, nie liczy sie zreczywistos, informacje podane w sposób mega plaski prosty zwalniaja od myslenia, stare jak swiat. I nie ma to nic wspoulnego z polityka polityka to dodatek albo rozrywka to dodatek cel jest jeden oglupic manipulowac, niszcyc przeciwników, systemowo robic w balona matrix w poskim wydaniu. Hmm zapomnijmy o tvp kaczynskim nie ma to znaczenia TVN to kiczowata fabryka do prania mozgów i robienia kasy
ciekawy79 / 193.24.205.* / 2010-09-02 17:36
odnoszę się p. Kasiu2233... nie chwalę TVN za to że taką sieczką nam serwuje ale ileś mln ludzi ogląda tą sieczką i pytanie brzmi czy ta duża część jest całkowicie pozbawiona czegokolwiek ? W istocie można rzec, że nie mamy telewizji w Polsce, która by nie faworyzowała którejś ze "stron", ale tak zawsze było i będzie. Właśnie dzięki pewnemu radiu mamy potem taką sieczką telewizyjną krzyżową.
A od strony technicznej to TVN zdecydowanie wyprzedza konkurentów
B_7 / 195.35.80.* / 2010-09-02 16:41

niezalezny obserwator nie da sie dostrzec
tego ze TVN ma na celu zidiocic polaków, tanie sensacja dzzyzga sad rodzinny dla
emocji taniec z gwiazdami dla idiotów, nie wiele trzeba prezy tym myslec,
rozrywka wojewodzkiego i tego drugiego w stylu palikota czyli mega prymitywizm i
to jest najgorsze, w mojej ocenie to komplrtne dno, chamsko nazucane polakom
jako popularne trendy a ludzie leca za stedem hahaha

Kasiu lepiej rzeczywiście przestań ogladać ten niedobry TVN...
szaren / 213.108.114.* / 2010-09-02 21:37
Super.
Podoba mi się.
To co zrobił B_7 z komentarzem kasia2233, jest dobrym przykładem na manipulacje rodem z TVN ale tez i Polsatu czy TVP ( i innych mediów).

Tak to własnie działa, na małomyslnych lub wrecz bezmyslnych, ten sam mechanizm.

Mało kto pomysli , ze aby wydac jakis osąd o kimś/czymś nakezy najpierw sie z tym zapoznać.
buc_pucybut / 2010-09-02 14:58 / Tysiącznik na forum
Co tam w poranku był dziś wojewódzki a w szkiełku co mówili ?
janiszek72 / 2010-09-02 13:56 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-09-02 13:50
To jest zapłata Platformy O. za osłonę propagandową. Tusk chętnie płaci z cudzej kieszeni za usługi dla PO; płaci nawet za bezczynność - patrz Baroszewski, Pitera itp.
mjaro / 77.253.178.* / 2010-09-02 14:01
Gall# co ty bredzisz - jak PO może zwiększać oglądalność? a, już wiem: dranie płacą ludziom za oglądanie TVN!!!

Najnowsze wpisy