Forum W wolnym czasieHobby

www.za10groszy.pl

www.za10groszy.pl

szulerus / 2009-04-19 12:59
Chcialbym ostrzec przed strona www.za10groszy.pl.
Wlasciciele strony sa bardzo nieuczciwi.
Maja wlasnych ludzi którzy podbijaja aukcje ,
np.MARKER to osoba prawie jestem pewien na 100 % z serwisu ,ktora podbija aukcje tylko i wylacznie podbija pakiety bidow pojawia sie pod koniec i podbija do konca a nigdy nie widzialem go zeby uczesniczyl w innej aukcji niz z bidami wiec co z nimi robi?,je????.
Wszystko wskazuje ze to osoba podstawiona z servisu sami wystawiaja te pakiety i sami je skupuja .
Wyświetlaj:
Mariii / 89.231.73.* / 2016-02-28 15:18
ja też odradzam, warto przeczytać więcej opinii jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, np tutaj http://zyziu.pl/forum/sknerus
nabity w bidy :D / 89.76.72.* / 2015-02-08 10:40
Nie będę namawiał nie będę zniechęcał ale opiszę Wam własne przykre doświadczenia :/
Uwierzyłem w reklamkę na ONECIE !! :o ponieważ pierwszy zakup był podwajany to zaszalałem i zakupiłem 50000 (pięćdziesiąt tysięcy bidów) za skromne 2500 plz ...wpierw się poprzyglądałem kilku aukcjom i widzę że zdarzają się wyśmienite okazje..no to do dzieła postanowiłem. W licytacji wystawione Iphony 6 3 sztuki..dwa złote jeden szary...myślę złoty jakiś wieśniacki więc ruszę po szary ;) wrzuciłem automat i czekam...wpierw przebicie za 50 bidów...każde kolejne o 5 większe..doszedłem do 350 ale co ciekawe..nowe oferty pojawiały się zawsze tuż przed końcem mojego automatu 2-3 do końca i bach jest nowy licytant...myślę ktoś dobrze liczy ale pojawiła się w międzyczasie aukcja laptopa więc i tam ustawiłem automacik...eeeeh naiwności ludzka..poprzedni taki sam model poszedł za parę złotych i było dwóch licytujących...no i rozpocząłem rozgrywkę na dwa fronty..tak te 50000 bidów poszło się je..ać. Zostały jakieś marne resztki ale właśnie nimi sprawdziłem co sie tam dzieje..jeśli nie zalicytujesz to automaty kończą szybciutko akcje..wszystkie..jeśli pojawi się naiwny to boty (dla niezorientowanych to skrypty pisane przez najemników tego typu stronek) przystępują do aukcji i dotąd będą podbijać aż prawdziwi realni użytkownicy nie odpuszczą lub nie stracą wszystkich włożonych pieniążków :)) Zanim zagracie i wyłożycie jakąś kasę przyjrzyjcie się odrobinę..startują najczęściej 2 automaty...jeśli nie pojawi się żaden naiwny to aukcja kończy się na 50-55 przebiciach i kwocie 1-2 złote..jak tylko ktoś zalicytuje to koniec zabawy..tuż przed końcem Waszego automatu pojawi się ktoś (czytaj bot) kto podbije..odpuścicie będzie koniec..nie to i tak nie wygracie :))) Nie myślcie że to płacz i narzekanie nad wydaną kasą bo to akurat krzywdy wielkiej mi nie zrobiło ale obserwacja się przydała. To nie są aukcje typu allegro koniec kropka!!! Tu nie gracie z żywymi ludźmi (choć nie zaprzeczę że i tacy się pojawiają ale Oni nie obliczą ile masz wystawione bidów na konkretną aukcję i ile Ci pozostało strzałów do końca) to mogą tylko robić programy napisane tylko w tym jednym celu i na tym właściciele tego typu serwisów robią pieniążki.
Chcecie to próbujcie ale jeśli nie macie kasy do stracenia to nie polecam nikomu:))
pozdrawiam serdecznie i jeśli szukacie okazji to nie na tego typu serwisach:))
A.
gwoli pokazania że to nie ściema link do stronki gdzie człowiek który wie jak to działa pokazuje tego typu skrypty pisane dla sknerusa itp podobnych portali :))
https://www.youtube.com/watch?v=UpKFfUuKqcs
STAS / 87.67.214.* / 2014-07-17 03:51
NASTEPNY PRZEKRET DLA LUDZI BEZ ROZUMU
franek10 / 91.141.3.* / 2014-08-09 10:26
zgadzam sie z wami ludzie za10groszy.pl to jedno wielkie oszustwo licytowalem pare produktow i jak juz konczyla sie ta cholerna lictyacja to mnie blokowalo i w ostatniej sekundzie mnie przebijali. Aco do graczy to nonstop sie powtarzaja nie wierze ze ktos kupuje 255tys BIdow za 2.5tys zlotych
sebassss / 31.61.140.* / 2014-07-01 17:40
Dobra, widze tu duuuzo zlych komentarzy ja osobiscie zarejestrowalem sie na tej stronie i wyslalem sms za 25zl. Odrazu wygralem bon(50zl+ 200 bidow) wymienilem je na bidy chyba 580bodow dostalem za to. ogolnie gralem dalej na aukcjach o jakies bony, w sumie jednego dnia wygralem 250zl+ 500 bidow. Teraz musze potwierdzic konto wysylajac zdjecie dowodu osobistego. Mam pytanie, czy jesli zaplace za te bony te pare groszy, to oni to wysla??? Naprawde jednego dnia tyle wygralem.. chce wiedziec tylko czy oni wysla te bony?
kkdkfkwjjwjrj / 109.241.164.* / 2014-11-29 23:18
"w sumie jednego dnia wygralem 250zl+ 500 bidow."

JAK TO MOGŁEŚ WYKONAĆ JAK TAM JEST LIMIT JEDNEGO DNIA JEDEN PAKIET Z BIDAMI MOZNA WYGRAC?
Kazimierz58 / 91.202.229.* / 2014-04-20 19:39
zarejestrowałem się, ale nie mam zamiaru brac udziału w zadnej z licytacji.
kjm3 / 77.254.152.* / 2014-04-17 20:55
Ludzie to widac po nickach jakie biora udzial w tym oszustwie kto normalny nadaje nick : ksjvivb albo mvghdiui albo jvbddk totalny bezsens .....a nasze panstwo pozwala na to ..masakra
user_new / 77.252.248.* / 2014-03-12 10:17
Złodzieje i oszuści z Cypru. bardzo dokładnie analizowałem ich regulamin, a wierzcie mi potrafię to. polskie prawo konsumenta nie ma zastosowania w nim !!! oszuści i naciągacze. podstawiają użytkowników !! a jeśli nie - pokażcie mi zapis w którym deklarują, że takich praktyk nie będą stosować. typowa PRZEWAŁKA z ucieczką na Cypr.
berto776 / 95.41.173.* / 2014-09-29 22:56
dokładnie złodzieje i nic więcej! kupiłem 2000 bidów za 140 zł zacząłem licytować i po 5 minutach wszystkie bidy uciekły z konta oczywiście rownież moje pieniądze. nie dość ze nic nie wylicytowałem to zostałem bez grosza! sprawa dla prokuratury i nic więcej gdzie prawa konsumenckie w polsce? masakra. bezprawie i naciągacze!!! z daleka od tych oszustów za 10groszy.pl dobrze wam radze, wstyd ale sam dałem się wkręcic. to profesjonalni oszuści i naciągacze!!!
user_new / 77.252.248.* / 2014-03-12 10:02
UWAGA TO ZŁODZIEJE !!! zamknięcie konta oznacza przepadek na ich rzecz środków płatniczych. prawa konsumenta na Cyprze widocznie nie istnieją !! przecież to ściema. policzcie ile WAS kosztuje dany produkt. w aukcjach biorą udział podstawieni użytkownicy podbijający ceny !!!!!! to tyle w temacie...
user_new / 77.252.248.* / 2014-03-12 09:45
opinia o za10groszy.pl . UWAGA NA NICH !!! TO ZŁODZIEJE. te ich bidki to środki płatnicze. zamykając konto muszą zwrócić równowartość, a tego nie robią. regulamin jest nie zgodny z obowiązującym prawem. to sposób na nie uczciwy interes rodem z Cypru.
skydiver / 89.229.32.* / 2014-02-06 02:32
Dobry wieczór

Słowo wyjaśnienia.
Do wszystkich, którzy myślą, że to pracownicy serwisu siedzą i licytują z nielimitowaną liczbą punktów. Tak nie jest, jest natomiast tak, że system nadzoruje wszystkie aukcje i wysyła automat tam gdzie potrzeba. Oczywiście system jest tak zaprogramowany, aby od czasu do czasu komuś dać coś marnego wygrać, bo inaczej ludzie za szybko połapali by się o co chodzi. A chodzi o pieniądze, i to niemałe. System stworzony po to, aby okraść ludzi. Pytanie, co robią służby państwowe do zwalczania takich nadużyć?

Proszę także zwrócić uwagę na komentarze pozytywne temu serwisowi. Ot czym zajmują się pracownicy tego serwisu. Ich zadaniem jest tłumienie komentarzy negatywnych, pozytywnymi i zachęcającymi. Wszystkie pisane na jedno kopyto, tak jak te zamieszczane w serwisie.

--
melas / 109.173.178.* / 2015-06-04 01:05
służby państwowe sie od nich uczą
user_new / 77.252.248.* / 2014-03-12 10:07
jak potrafisz obalić tezę, że użytkownicy nie są podstawieni skoro to super biznes bo cena za towar osiąga wtedy kwoty kilkukrotnie wyższe. ZŁODZIEJE BO ZAMYKAJĄC KONTO NIE ODDAJĄ ŚRODKÓW PŁATNICZYCH. zamawiasz towar, wysyłasz pieniążki i do transakcji nie dochodzi. wówczas sprzedawca zwraca kwotę. ta firma cypryjska to złodzieje bo nie przestrzegają prawa. UNIKAJCIE ICH !!!
a_p_c / 89.15.238.* / 2015-11-29 20:29
Po co pracownik (któremu trzeba płacić, może się wygadać itd) skoro komputer może zrobić to samo praktycznie za darmo? Myślisz że w Pobieraczku też ktoś ręcznie wysyłał e-maile? Owszem łatwo przejrzeć szwindel z botami zaoszczędzoną kasę wyda się na reklamę i trolli, którzy "zakopią" niepochlebne ale prawdziwe opinie.
jaaaaaaa / 46.170.83.* / 2014-02-05 22:29
hmm...fajna sprawa dla reportera ;p tylko ciekawe dla jakiego skoro serwis za10groszy jest częstym "sponsorem" programów tv. Prokuratóra nic nie zdziała bo wszyystko odbywa się LEGALNIE a to że żyją z ludzkiej naiwności to już niestety inna sprawa...
Tomahawk2511 / 79.124.97.* / 2014-01-22 13:06
Popieram przedmówców, hmm wygrałem tam chyba z 9 zabawek + czajnik za 230, zacząłem grać o wartościowsze nagrody, nagrywałem aukcje mogę udostępnić zobaczycie graczy-widma którzy w momencie wycofania się jednego automatu automatycznie drugi gracz automat jest w grze, nie ma możliwości wyliczenia tego więc oszustwo murowane. Naprawdę miałem nadzieję że jest to jednak FIRMA której można zaufać niestety myliłem się... i nie jest to głos kogoś kto szuka zemsty ponieważ zabawki które kupiłem byłem warte według nich razem oczywiście około 2000 tys złotych, a w necie za wszystkie z przesyłką 1450 . zawyżanie cen to ich drugi problem. nie dajcie się nabierać a jeżeli już to nagrywajcie podejrzane aukcje , ja już do nich parę wysłałem i tłumaczenia są głupkowate strasznie
beznickowy / 46.113.92.* / 2014-01-18 07:31
Jeden licytujący znika i automatycznie na jego miejsce pojawia się następny? Przypadek?
Miałem tak kilka razy. Przypadek?
detektyw570 / 82.143.155.* / 2013-12-14 14:34
Potwierdzam,tylko,że nie tylko bidy ale artykuły również,i więcej ich nie widać w żadnej akcji.Osobiście przegrałem z pęcioma nikami i do tej pory ich nie widzialem.;
user_new / 77.252.248.* / 2014-03-12 10:09
TO ZŁODZIEJE Z CYPRU !!! NIE UCZCIWI. REGULAMIN NIE ZGODNY Z POLSKIM PRAWEM, ALE KTO BĘDZIE SZUKAŁ SIEDZIBY FIRMY W JAKIMŚ HOTELU NA CYPRZE ???
aurela / 79.184.101.* / 2013-11-30 11:03
Totalne oszustwo.Na zachętę robią aukcje debiut, gdzie każdy może wygrać kupon podarunkowy i kilka bidów. Potem tu już tylko z górki, Jeżeli ktoś nie wtopił jeszcze dużej kasy, to nich się szybko wycofa, bo to ściema totalna.
KL880 / 83.8.44.* / 2014-03-19 16:19
Popieram przedmówcę. Mi zablokowali konto bo kilka razy wygrałam stówkę BID-ów a konto otwarł mój mąż aby licytować rzeczy które go interesują. BOK stwierdziło że konta należą do tej samej osoby i konto z BID-ami zablokowali i BID-y przepadły. Oszuści po prostu i wstydzę się że jestem człowiekiem wykształconym a z drugiej strony tak głupim dając się nabrać na takie oszustwo.
radekradek / 83.16.3.* / 2013-12-11 17:09
Witam czy ktoś może wie jak odzyskać wpłacone pieniążki ,czy można zrobić przelew na swoje konto , nie przeczytałem opini na forum i zonk -:(
prok / 87.67.214.* / 2014-07-17 04:04
nie ma mozliwosci odzyskania pieniedzy tak ze niestety zapomnij i wiecej nie graj bo to jest gra jak w kasynie masz 1 do 1000 ze wygrasz oczywiscie przy szczesciu w za 10 groszy nawet tego szczescia cie pozbawia podstawieni ludzie ktorzy biora udzial w tak zwanych licytacjach jest potrzeba zeby rozpowszechniac prawde o portalu za10groszy.pl bo bardzo wielu ludzi sie na to nabiera ja natomiast tylko sledze ale na portalu jestem zarejestrowany i ktoregos dnia wezme udzial w licytacji i bedzie to pierwszy z kilku ostatnich dni portalu i oczywiscie jego wlascicieli
do początku nowsze
1 2 3 4 5

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy