Forum Forum emerytalneOFE

Wybierz OFE do 10 Lipca 2009 !!

Wybierz OFE do 10 Lipca 2009 !!

Michał Cwynar / 95.40.33.* / 2009-06-17 20:49
Jeśli otrzymałeś wezwanie z ZUS z terminem wyboru OFE do 10 Lipca 2009 ,nie czekaj ,aż ZUS cię wylosuję !!

Zadzwoń pod 607 693 680 lub wyślij SMS o treści OFE ,a dojedziemy do Ciebie na terenie Krakowa i okolic OSOBIŚCIE !

Zapraszam ,
Michał Cwynar

www.e-aviva.pl i 607-693-680 to kontakt z AVIVA Commercial Union Kraków , Michał Cwynar to doradca ubezpieczeniowo-finansowego jego pełna oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych ,ubezpieczeń dla firm ,rozwiązań finansowych ,świadczy doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia pod kredyt ,cesje na bank .W ofercie fachowe doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem , Członek MDRT ,
Wyświetlaj:
Michał Cwynar / 77.115.20.* / 2009-07-16 23:03
Szanowne Koleżanki i Koledzy ,
chciałbym podziękować wszystkim za udział w dyskusji ,choć nie zawsze była najwyższych lotów patrząc na niektóre wypowiedzi .

Chciałbym też serdecznie pozdrowić wszystkie osoby które wybrały dzięki temu postowi właśnie OFE AVIVA Commercial Union na mojej stronie .

Życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów i odpoczynku w trakcie zbliżających się urlopów .

Pozdrawiam ,
Michał Cwynar
www.e-aviva.pl
patrykvlv / 2009-07-07 21:50
Nie patrzcie nawet na to co pisze u góry i na dole na temat Aviva Commercial Union. Wystarczy sprawdz gdzie tylko chcesz ile % Polaków zaufało Aviva CU. Najwięcej ( prawie 3mln z 14 należących do OFE!!!) i nikt z tym dyskutować nie może. Więc nie zastanawiaj się tylko napisz. U nas formalności to pikuś
email: cupolska@gmail.com
lezdrub / 79.185.101.* / 2009-07-16 23:53
formalnośći pikuś i wyniki też pikuś.(badziwie)
patryk852 / 89.76.226.* / 2009-07-07 21:44
Niema co czytać tych poniżej i powyżej którzy pisza że Aviva CU jest jakaś tam..
Wystarczy sprawdż gdzie tylko chcesz który OFE ma np najwieksze aktywa i najwięcej klientów i na podstawie tego wybrać samemu
Chcesz się zapisać? Napisz u nas formalności to pikuś:))
email. cupolska@gmail.com
Spaz / 2009-07-07 14:28
jezu to forum to batalia agentów :D
fundusze-ofe.pl / 91.192.165.* / 2009-07-07 10:51
www.fundusze-ofe.pl

Zapisy i zmiana funduszy emerytalnych online.

Zapraszamy!
claudia80 / 83.31.239.* / 2009-07-06 23:18
Wybierz ofe w 5 minut!!!!! Zadzwoń 667495337 lub napisz klaudia.milevska@gmail.com

Jako doświadczony konsultant finansowy pomogę wybrać Ci właściwe OFE!!!!!!
apcyn / 83.7.228.* / 2009-06-28 12:23
A ja wybrałam ofe aviva (commercial union 3 lata temu) i jestem bardzo zadowolona !! Nawet dzięki spadkom cen jednostek w ostatnich latach udało mi się kupić ich więcej co wiem ,że w przyszłych latach przyniesie mi korzyści . Ja bym nie wybrała ofe które dziś nie ma największego udziału na rynku z takiego powodu ,ze nie chcę być kiedyś "sprzedana" ,a nie wybrała bym tez ofe które dziś ma droższe ceny jednostek ,bo kupie ich mniej !!= mniejszy kapitał na emeryturce ,jednym słowem POLECAM OFE CU :-)
lezdrub / 79.185.103.* / 2009-06-28 12:49
Apcyn.Twoje rozumowanie będzie prowadzić do tego,że bedziesz miala mniejszą emeryturę.
Na obecną chwilę twoja decyzja byla jedną z najgorszych.
Te róznice na kapitale do czolowego OFE,jakim jest Generali, już nigdy nie będą pracować dla ciebie. Na twoją przyszlą emeryturę.

Kup.sobie,albo wypożycz dobra książkę o rynku finansowym i poczytaj.
jwb / 83.31.241.* / 2009-06-23 12:41
Dzieci.......możecie już nic nie pisać na temat OFE?
lezdrub / 79.185.98.* / 2009-06-26 23:54
Jwb. A ile ty masz lat.
A kumasz coś z tych tematów???
kachamacha / 83.5.251.* / 2009-06-27 16:33
DSA SA Financial Group


Firma zajmuje się Otwartymi Funduszami Emerytalnymi ,
wspołpracuje z innymi firmam np Votum SA Centrum Odszkodowań . Usługi są bezpłatne .Jeśli nie było u ciebie agenta od czasu podpisania umowy tzn że twój fundusz Cie olewa Czy ktos sprawdził braki w składkach 95% składek ktore płacisz niedociera . Zadzwoń umów się na spotkanie usługa jest BEZPŁATNA.



Oś Południe 56a /5, Rybnik 44-253,
kom. 0507307110,
email: kasia507307@interia.pl, www: http://wypadkiubezpieczeniarybnik.republika.pl/ powrót do listy firm
a---a / 83.29.76.* / 2009-06-30 21:17
Witam p. Kasiu. właśnie wczoraj zjawił się w domu mojego klienta (CU)agent DSA pod pozorem z ciągnięcia składek z ZUS sprawdzał sprawdzał i sprawdzał i znalazł niepełna składka tylko jedna ponieważ klient jest nadgorliwy i zawsze pilnuje swojego OFE. Zaproponował pismo do Zus pod warunkiem zmiany ofe na AXA. pierwsze jego pytanie było o agenta i ile razy kontaktuje sie z nim w ciągu roku? jego obowiązkiem jest spotykanie się ze swoimi klientami minimum raz w roku - OBOWIĄZKOWA OBSŁUGA.klient nie zmienił ofe ponieważ kocha CU i agentki Cu i pisma do ZUS nie było BEZPŁATNIE:)) Proszę mi poradzić Pani Kasiu jak można spotkać z wszystkimi swoimi klientami OFE mając ich 2,5 tyś Każdy klient ma moją wizytówkę i mając problem może dzwonić wtedy uzyska pomoc BEZPŁATNIE.
lezdrub / 79.185.107.* / 2009-06-30 23:57
a----a.A czego niby ci twoi klienci sa tak zadowoleni.

Może tobie sie tak tylko wydaje,że są zadowoleni.

Bo niby z czego mieli by być zadowoleni. Z tych marnych wyników OFE CU.
A może ty agencie CU Avivan nie wiesz ż twoje OFE się kiwa.
a---a / 83.5.69.* / 2009-07-01 08:10
A Tobie czasami głowa się nie kiwa?
lezdrub / 79.185.77.* / 2009-06-28 00:14
kochma.Chlopie idź do psychiatry jak najszybciej, bo niedlugo będzie zapóźno.
Chorzy powinni sie leczyć
lezdrub / 79.185.77.* / 2009-06-27 23:51
Ja proponuje abyscie sprawdzili brak skladek na swoich kontach.
Każdy klient OFE powinien sam sprawdzać swoje konta emerytalne, czyli raporty z OFE.
Jeżeli komuś taki raport sprawia trudnosć w rozczytaniu, to powinien wrócić do edukacji szkoly podstawowej.

Wielu kientów nawet nie czyta,co mu OFE przyslalo.
Mówią, że nie mają czasu.

Ale maja czas codziennie pracować, aby wypracowywać dla siebie emeryturę.
Czy to nie jest chore takie myślenie????
Przyklad: za ostatni rok różnica miedzy najlepszym OFE a najgorszym jest ponad 4% z calości uzbieranego kapitalu. Srednio na kapitale jest to okolo 1000zl.

Teraż mam pytanie:ile czasu potrzeba, aby wychwycić tą róznice (Pól godziny)
I nastepne pytanie:ile zarabia osoba zarabiająca średnią krajową na godz. (18) zl.brutto

I co nie ma czasu,aby poświęcić pól godziny i zaoszczędzić 980 zl.(wystarczy zmienić OFE)

Jak widać u naszych osób srednio zarabiających jest bardzo kiepsko z myśleniem.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-27 22:06
BEZPŁATNA czyli wliczona w to 7% od zarządzania?
95% składek ktore płacisz niedociera
Po pierwsze ORTOGRAFIA! albo nie kompromituj się na forum, po drugie 95% składek nie dociera? Chyba jak w mafii pracujesz.
lezdrub / 79.185.77.* / 2009-06-28 00:04
Mikken, gdyby OFE pobieraly 7% za zarzadzanie to na chwilę obecną po 10 latach kapitaly klientów nie mialy by wogóle zysku,a nawet stratę.

Ty mikken podobnie, jak wielu tu piszących myli polatę dystrybucyjną z kosztami zarzadzania.
Ale jest to wielka róznica:
- oplata dystrybucyjna jest pobierana raz, gdy skladka wchodzi z ZUS do OFE,a pózniej taka wplata pracuje niekiedy 30 lat. Czyli jest to oplata pobrana raz na 30 lat.

Koszty zarzadznia sa pobierane rok w rok od calości zarządzanego kapitalu.
Obecnie max. oplata za zarządzanie w OFE to niepelne O,6%procenta na rok.

Tak więc mikken, aby coś tutaj pisać najpierw należy się odpowiednio wyedukować.
eme / 83.22.16.* / 2009-06-27 20:07
kachamacha reprezentujesz najwieksze badziewie na rynku. Firme ktora pierze mózgi wszystkim naiwniakom ktorzy myslą o szybkich pieniadzach. Wstydz sie, nawet rodzinie sie nie przyznawaj.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-27 22:02
mmm... eme ty też miałeś ich w domu?
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-26 21:29
Bracie jesteśmy na forum OFE...
edafton / 83.14.149.* / 2009-06-19 09:36
Tak wybierz aviva, jeden z najgorszych funduszy, który poniósł największe straty i teraz żeby się źle nie kojarzyć, to zmienił nazwe z CU Aviva na AVIVA CU i już jest lepiej, no i zawsze można przedstawić klientowi ranking funduszy w porządku alfabetycznym i AVIVA wtedy jest w czołówce. AVIVA CU, ING, PZU Złota Jesień to największe gnioty. ;)
Pracownik UKNF / 2009-06-23 11:09
Jak wybrać OFE?

OFE warto wybrać samemu. Pod uwagę trzeba wziąć: wyniki inwestycyjne, poziom ryzyka, wiarygodność instytucji zarządzającej funduszem (PTE) i poziom obsługi klienta.
Kluczowe znaczenie mają wyniki inwestycyjne. Im lepiej inwestuje OFE, tym większa będzie nasza emerytura. Uwzględnić należy przy tym poziom ryzyka, bo np. kursy akcji na giełdzie mogą spaść i wtedy OFE inwestujący agresywnie straci więcej. Warto sprawdzić jakie instytucje finansowe są akcjonariuszami PTE. Ważny jest też poziom obsługi klienta.
Polecamy wizytę na stronach Komisji Nadzoru Finansowego: http://www.knf.gov.pl, gdzie znajdą Państwo dane o rynku OFE, "w zakładce rynek emerytalny".
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-06-18 23:15
Jeżeli chcesz Wybrać OFE to nie OFE Aviva, Lecz OFE Generali.
Trzba wybierać OFE które umieją zarabiać dla klienta kapital na emeryturę.

Mielec- Tarnobrzeg, Tel. 600 942 367.
fundusze-ofe.pl / 91.192.165.* / 2009-06-22 10:54
Ranking i fragment artykułu "Rzeczpospolitej" na temat Funduszy Emerytalnych z kwietnia 2009

http://www.fundusze-ofe.pl/news.php
axamalopolskapl / 2009-06-18 16:04
Można także zdecydować się na AXA OFE
wejść na stronę http://axa.malopolska.pl
lezadrub / 79.185.98.* / 2009-06-18 11:46
Trzeba mieć tupet aby zachęcać do wybrania OFE AVIVA.( POrażka)
Czy ty chlopie nie masz wstydu.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-18 07:16
Wstyd proponować Avivę kochany. Możesz być członkiem bóg wie czego i tak takie ofe to popelina bracie.
eme / 83.22.43.* / 2009-06-18 21:55
Mikkeon myslalem ze jestes zawodowcem a wali od ciebie amatorszczyzna na kilometr. W sumie jestes Lezdrubopodobny.Cieniarz-akwizytor.
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-06-18 23:19
Eme. Ty jesteś zawodowym klamcą i oszustem.

Kto tobie za to placi, bo zawsze mówisz, że zawodowo w tej branży nie pracujesz.
eme / 83.22.46.* / 2009-06-20 09:42
Lezdrub juz ci kiedyś pisałem, ze placi mi OFE Generali. On wszystkim swirom dobrze placi
lezdrub / 79.185.77.* / 2009-06-20 13:32
Eme do Generali świrów nie przyjmują. Zapomnij.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-29 17:33
Nie jestem zawodowcem, nie pracuję wtej branży. Piszę zawsze od siebie nie podpierając się cudzymi opiniami. Kiedys dawno temu, pracowałem w Tesco jako pracownik hali na dziele przemysłowym. Mieliśmy w asortymencie między innymi wiertarki z linii Tesco Korzystny Zakup (obecnie Tesco Value). Kiedy wiertarka pojawiała się w gazetce i ktoś mnie pytał o radę, czy warto, spoglądałem wymownie... Uważam że to mało etyczne sprzedawać coś co jest słabe. Nie mam polisy w CU, nie odkładam tam na emeryturę, nie twierdzę, może te produkty mają ok. Ale OFE leci na łeb na szyję... Cóż mam poradzić...
A swoją drogą, eme oszczędź mi proszę, nazywaj mnie jak chcesz ale przyrównywać do Lezdruba? To najgorsze oszczerstwo!!! Podyskutujmy na argumenty proszę.
eme / 83.5.96.* / 2009-06-30 08:06
Mikkeon porownalem cie do Lezdruba ze wzgledu na oszczerczy ton wobec innych ofe.Zauwaz ze takim językiem posluguje sie tutaj tylko on. Ja osobiscie do zadnego ofe nie czuje urazu, kazdy z nich jest graczem na rynku, wiekszym lub mniejszym, i tak jest i tak bedzie, i tak musi byc. Beda ofe okresowo slabsze okresowo silniejsze. Ktory bedzie najlepszy czas pokaze. To czysta spekulacja a spekulujac powinno sie ewakuowac z Generali z powodu wynikow za ostatni miesiac czy nawet kwartal. Wlasnie ten leci na dół.Sam popatrz.To tylko i wyłącznie gra akwizytorów na emocjach klientów. A cel jaki przyswieca?? Ocz\ywiscie prowizja. Zaden z tych oredowników zachwalajacych swoj fundusz i namawiajacych do zmiany nie ponosi zadnej finansowej odpowiedzialności za to ze za miesiac , rok lub dluzej wlasnie ten fundusz bedzie najslabszy. A moze by wlasnie ci zmieniacze dokladali ze swojej kieszeni do ewentualnej roznicy w zyskach pomiedzy funduszem ktory klient opuscił a do ktorego zostal namowiony??? Jaja prawda?? Rynek akwizycyjny dawno by sie skurczył a murarz by sie nie chwalil ze ma wyniki 4 krotnie wieksze od sredniej:):):) A moze srednia jest 0,2 na łebka?? :):):)

Uważam że to mało etyczne sprzedawać coś co jest
słabe. Nie mam polisy w CU, nie odkładam tam na emeryturę, nie twierdzę, może te produkty
mają ok. Ale OFE leci na łeb na szyję... Cóż mam poradzić...

Sam pracowales w markecie jeden towar odrzuciles drugi sprezedales. Nie poleciles tej wiertarki bo to nie byl twoj sklep. Prawda? A moze klient akurat chcial taka bo nie potrzebowal lepszej?
kazdy chwali swoje lecz tylko do klienta nalezy wybór, mozemy sie sprzeczac co lepsze co gorsze, to klient wybiera. Ten wlasnie klient niejednokrotnie zostal tutaj obrazony, wyzwany od nieuków i głupków. Wiesz dlaczego??? Bo nie kupil tego co chciano mu sprzedac.Gorycz, rozpacz.
Czy cu leci na leb na szyje?? Jest sredniakiem, graczem jak kazdy inny fundusz. Popatrz na wyniki i ty uzyj argumentów dla poparcia swoich slow.
Wiesz cala ta dyskusja o to ktory lepszy to dziecinada. Wszystko zalezy od tego jakie sie przyjmie kryteria porownawcze. Jedni wola zysk, drudzy wola obsluge, inni sa tam gdzie sa tylko z sympatii, jeszcze inni bo tak im dobrze a inni to olewają. A wy chcecie wszystkich uszczesliwic tym ze jakis fundusz zarobil wiecej. Paranoja. A moze ja chce nalezec do najslabszego, nikogo to nie powinno obchodzic, to tylko moja wyłącznie sprawa, moja spekulacja.Ostatni bedą pierwszymi.
Czas najwyzszy tak jak pisal pracownik KNF skonczyc z ta grą na emocjach.Czas skonczyc ta rzeź.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-30 17:22
Racja. Mądrze piszesz. Też nieraz sugerowałem że stopa zwrotu to rzecz płynna, nie do uchwycenia. W sumie masz rację, niech ludziska wybierają co chcą. Mi chodzi o to że są fundusze które trochę lepiej prorokują, ale kij z tym. Popieram cię.
Musisz jednak przyznać że po przyrównaniu do Lezdruba mogłem poczuć się mocno dotknięty...:)
eme / 83.22.13.* / 2009-07-01 06:32
mikkeon oki moze porownanie bylo zbyt dotkliwe ale oki sorry.
any / 2009-06-18 21:41 / portfel / Bywalec forum

Trzeba mieć tupet


Wstyd proponować

"Ile wściekłości trwoga w nas zajadła potrafi z ludzkiej dobyć mowy..."

Czego się chłopaki boicie, że tak skaczecie do oczu?
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-06-18 23:05
Any ja nie bylbym wstanie zaproponowć komuś funduszu który ma tak marne zyski od sześciu lat.

Jak można komuś coś takiego proponować. przeciez trzeba mieć trochę szacunku dla klienta.

Czy ty any na miejscu klienta wybralbyś OFE Aviva CU??

Klientowi mozna proponować tylko takie OFE , czy ubezpieczenie z którego sam jestem zadowolony i na dodatek, gdy nie ma lepszego na rynku.
any / 2009-06-19 10:13 / portfel / Bywalec forum
Wiem lezdrub.
Ty nie jesteś w stanie, dokładnie przeczytać, składnie złożyć zdania, ani policzyć...
Tak gardłujesz tylko, o szacunku i przyzwoitości...

A wiesz Józiu, że najgłośniej się krzyczy za tym czego najbardziej brakuje?

Ale, ale zadałem pytanie, czego się tak bidoku boisz, ze skaczesz Avivie do gardła?
Kompleks Dawida?
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-06-19 19:37
Nie Any.
Ja tylko nie znoszę chamstwa.
any / 2009-06-19 21:00 / portfel / Bywalec forum
I zwalczasz je jeszcze większym chamstwem...
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-06-19 23:56
Any.
Aviva się kiwa.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-20 08:22
Co przepraszam członek MDRT robi na tym forum? OFEk szuka? Śmiech na sali. Może nagrywa ofki dla swoich ludzi, to ok. Sory taki człowiek proponuje ofe Aviva? Słaby pomysł.
lezdrub / 79.185.77.* / 2009-06-20 13:45
A co on jest wstanie proponować.
Ludzie nabieraja mądrosci i nie chca kupować Nowej Perspektywy(koszty obslugi przez pierwsze dwa lata siegaja do 90% wplaty)

A co tam a Avivie mozna proponować klientowi, jak wszystkie produkty tej fimy są nie konkurencyjne do innych firm.

Konkurencja zrobila swoje.
CU weszla jako jedna z pierwszych firm na pusty rynek i pomimo kiepskich produktów zajęla dużą pozycje na rynku.
Jednak konkurencja pomalu poprzez lepsze produkty odbiera im rynek.
Wielu klientów jest bardzo zawiedzionych produktami, które wykupila w CU(Aviva)
Obecnie ci klienci opuszczaja tą firmę.
Nie chcą już polis na zludzenie (dwa w jednym)
Maroni222 / 216.80.147.* / 2009-07-01 13:38
to że klienci opuszczają towarzystwa ubezpieczeniowe to żadna nowina, bo dotyczy do każdego. każdy jak tylko jest spadek na giełdzie i mu wartość jednostek spadnie na funduszu, to już leci do innego bo myśli, że gdzie indziej to już spadków nie ma. co do samej avivy, a konkretnie nowej perspektywy to ja jestem z niej zadowolony. gdzie indziej można ubezpieczyć się na życie w wieku 69 lat? nie ma też żadnych klauzul dla sportów wysokiego ryzyka - dla mnie jest szalenie ważne.
lezdrub / 79.185.85.* / 2009-07-01 16:19
Monari. A ile trzeba zaplacić za 10tys ubezpieczenia w wieku 69 lat w Nowej Perspektywie????
Mioch polis nie opuszczają. nie maja takich powodów.W tym roku nie mialem ani jednego przypadku,aby ktoś zrezygnowal z polisy.
Trzeba im dać dobre produkty,a nie badziwia.
kashmir / 89.108.244.* / 2009-07-05 21:52
To, że z polisy wykupionej u Ciebie nikt nie zrezygnował nie znaczy, że z zadnej polisy Twojego towarzystewka nikt nie zrezygnowal never ever :) Przynajmniej w Avivie nie ma problemów ze zwrotami i nie wykłócają się, nie kwestionują umów, jak to mają w zwyczaju inne towarzystwa. Sa na rynku od wielu lat, jak dla mnie są bardzo OK. Nigdy się nie zawiodłem.
maroni22 / 213.185.5.* / 2009-07-01 13:36
to że klienci opuszczają towarzystwa ubezpieczeniowe to żadna nowina, bo dotyczy do każdego. każdy jak tylko jest spadek na giełdzie i mu wartość jednostek spadnie na funduszu, to już leci do innego bo myśli, że gdzie indziej to już spadków nie ma. co do samej avivy, a konkretnie nowej perspektywny to ja jestem z niej zadowolony. gdzie indziej można ubezpieczyć się na życie w wieku 69 lat? nie ma też żadnych klauzul dla sportów wysokiego ryzyka - dla mnie jest szalenie ważne.
mikkeon / 87.206.195.* / 2009-06-29 17:38
Tak, tak Generali, Generali, Generali górą!!! Lezdrub żałosny jesteś. Myślisz że to twoje Generali jest taki superaśne i wszystko ma najlepsze? Podpowiem ci: agenciaków ma najgorszych zdecydowanie. Nawet jeśli wszyscy pozostali są bezkonkurencyjnie najlepsi to ty im zaniżasz średnią...
lezdrub / 79.185.111.* / 2009-06-29 22:18
Nie mikken. Moja srednia sprzedaży ofe jest 4-krotnie wyższa od sredniej w tym OFE.
niuh / 80.53.54.* / 2009-07-02 16:11
czy sprzedajesz 4 ofe rocznie :D

Najnowsze wpisy