Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wybiły się tylko średnie spółki

Wybiły się tylko średnie spółki

Money.pl / 2007-11-16 17:52
Komentarze do wiadomości: Wybiły się tylko średnie spółki.
Wyświetlaj:
bebe / 2007-11-19 02:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej Nocki.......
zielonych......i już mnie nie ma.........
jacematy / 2007-11-19 01:05 / Hossa finito
Australia i Korea zaczęły na plusach
marshello / 2007-11-18 23:49 / Bywalec forum
hmmm chyba tamten link nie wchodzi więc ponawiam pytanie co sądzicie o tym infie ?
http://stooq.pl/n/?f=140204&search=pgnig
lojka / 2007-11-18 23:45 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich ;)
jutro zielonego ;)

a dla Warrena i jego Wybranki jeszcze raz naj,naj,naj ...

pa
new_rejs / 2007-11-18 23:41 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
Witam!
Gratulacje dla Warrena!


PS.
Czyżbyś stwierdził, że kurs Twej wybranki spadł tak nisko, że warta zakupu???

(to oczywiście żart ale tak mi się skojarzyło z sytuacją na giełdzie)
bebe / 2007-11-19 00:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ciekawy żart...bo niby dlaczego nie...

ale nie o tym....

trochę podczytałam....nie daleko...sprawa tylko .....akurat....dotyczyła "naszego warrena....

wiecie....
mam bardzo ciepłe uczucia co do łaknięcia prozy życia......tak po prostu jest...
a, ..........czy wygramy......czy mamy partnerkę/ra..........tylko sytuacje nam pokażą...
doswiadczenia powodują jedynie.., że możemy być czujni, bądź przeświadczeni o złym, bądx przeświadczeni o stracie, bądź doświadczeni o wygranej z uczuć...albo też o pokonywaniu....i wygranej...- jakby nie pisać w płaszcayźnie finansów...jesteśmy w grze.....
w płaszczyźnie uczuć.../a co to jest..?/.....................czego chcesz...?
artyści wiedzą............dar boży.........i twórczość........a co z tym zrobisz..?....?...?....?
jak się w tym znajdziesz......? życzę...............!.........toż to życie........a tchnienie....kto dał...? !!!!!!!.......
piszę jak zawsze...od - ot....swoich myśli..................prawda, że mogę...
kto zapyta....?....- myślę ,...... że odpowiem.....
i ostatni raz wyjaśnię..."kropeczki" między okręśleniami - to sposób fonetycznego wyrażenia intonacji....mówienia...- mój sposób wyrażenia swoich intonacji...głosu....
i wydaje mi się, że dzięki tej możliwości, zaakceptownej pezez Wielu..świadczy o tym, że naprawde można....- internotowo-.....wyrazić swój sposób intonacji , argumentów, myśli...itd..
bynajmniej ja...i owszem..dziękuję innym,,....łatwiej mi się zrozumieć.....ot---
wtedy moge internetowo----bez muzy-../choć i tak...w ten sposób myśleć...-/..........powiedzieć tak..... - jakbym słyszała bluesa...fonetycznie : blusa....ok..?
jednym...już teraz określeniem....powiem.......
internetowo....... : "SŁYSZĘ"....intonację......................- i ........ basta......
ślicznooka / 2007-11-18 23:25 / Uznany gracz giełdowy
Warren i ja również serdecznie gratuluję... pamiętam, że przed ślubem piłam piwo razem z małżonkiem, po stwierdziłam, że nieładnie po nim pachnie i zasugerowałam drastyczne obniżenie spożycia, a podczas porodu i tak mu wykrzyczałam, że go nienawidzę.
Niemniej ufam w trafność Twojego wyboru, na równi z inwestycjami giełdowymi:-)
PedroGonzalez / 2007-11-18 23:28 / Uznany Gracz Giełdowy
hahahahaha to zes chlopaka nastawila do malzenstwa :-))))
PedroGonzalez / 2007-11-18 23:33 / Uznany Gracz Giełdowy
a co do tego piwa i innych takim tam to problem z kobetami i facetami jest taki, ze ONE mysla, ze ON sie po slubie zmieni a ONI mysla, ze ONA nie :-)))

dobrej nocy wszystkim :))
zbig$ / 2007-11-19 00:33 / Uznany gracz - weteran 93/94
a to przeciez kobieta zmienna jest i to tym bardziej swiadczy o zaslepieniu facetow
ślicznooka / 2007-11-18 23:34 / Uznany gracz giełdowy
i tu całe sedno:-) niech się chłopak uczy od bardziej doświadczonych:-))
Patrycja.N / 2007-11-18 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
najlepiej brać kobietę już alkoholiczkę ;) - inne to pewna porażka w tych sprawach
zbig$ / 2007-11-19 00:35 / Uznany gracz - weteran 93/94
bycie abstynentem tez nie gwarantuje sukcesu...
bebe / 2007-11-19 00:58 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
powiem tak.....- bardzo ważne poruszacie tematy......
a...
moje i innych doświadczenia......? to i nie tylko - .... mieć odpowiedniego "pilota"- - ......cacuszko....- i życie jest zdyskontowane.... ?.........?.......?........
wręcz......
- Kapitalnie.......- ....................?
dlaczego..........??????!!!!!!.............- dlaczego..............................................
marshello / 2007-11-18 23:20 / Bywalec forum
jak oceniacie to info ?
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=2&_OID=43&_Lang=pl&_RowID=956083&category=11,36,31,32,33&_CheckSum=-862928300
piotr824 / 2007-11-18 23:13 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich wieczorową porą
właśnie wróciłem do domu i nie mogłem się oprzeć pokusie , aby odpalić kompa i zajrzeć na forum
widzę , że jeden z szacownego grona Moneyowców podjął najważniejszą decyzję w swoim życiu,GRATULACJE WARREN
a tak na marginesie w sobote zaręczał się mój szwagier , impreza była przednia
warren buffet / 2007-11-18 23:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki :) !
aszulski57 / 2007-11-18 23:34 / Tysiącznik na forum
powodzenia, szcześcia i obustronnej radosci /w związku/
Mozart / 2007-11-18 23:11 / Tysiącznik na forum
plon, ............zbierzmy plon
warren buffet / 2007-11-18 23:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
uciekam spac, mam nadzieje ze bedzie choc male odbicie..... w najblizszych 3 sesjach.... poniedzialek prawde nam powie....
warren buffet / 2007-11-18 23:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dzięki jeszcze raz moi drodzy, pozwoliłem sie moimi radosciami i z wami podzielic bo jest niedziela. Czyli off topy dopuszczalne.

Idę spac, jutro obstawiam wybicie. Wszystkim zycze zielonego, ale takze strategii..... bo ona przynosi wymierne wyniki. Tylko dobrze przemyslana sprawa daje w koncu plon... nic od razu.....

zycze wam tego !
Mozart / 2007-11-18 23:09 / Tysiącznik na forum
snicie juz, ...................................pozdrawiam
Longterm / 2007-11-18 23:06 / Mostek Zwyciężymy!
Warren gratuluje!
warren buffet / 2007-11-18 23:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki !
marshello / 2007-11-18 23:06 / Bywalec forum
hmmm ale HSI w zasazie odbił się od wigu dopiero w sierpniu ? hmmm ciekawe czemu, co sie takiego wydazyło na świecie, do tej pory (przynajmniej na stooq) miał podobny trend
anonim_03 / 2007-11-18 23:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od sierpnia Chińczycy mogą inwestować w HongKongu.
Jeszcze troche popatrze na umiejętne spuszczanie powietrza z balona w Chinach i zostanę komunistą.
marshello / 2007-11-18 23:16 / Bywalec forum
hmmm czemu aż tak dużo mówi sie o chińskim balonie przecież np do sierpnia WIG 20 i HSI szły tak samo a polskie akcje ?
anonim_03 / 2007-11-18 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w Chiach są 3 giełdy (względnie niezależne kapitałowo):
Szhanghai A -- dla Chińczyków
B -- dla zagranicznych
HSI -- dla wszystkich a ostatnio też dla Chińczyków

bańka troche zrobiła się na A i B
Mozart / 2007-11-18 23:03 / Tysiącznik na forum
dzieci to przyszlosc
MoretaCvetans / 2007-11-18 23:01 / _
Dobranoc! Skumulowana siło arbitrażystów!Moj książę e'Lay nie może jutro zaspać..milej zabawy...
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy