Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
GustawGrz / 178.43.4.* / 2020-11-02 15:58
Przeniósł się do Fxpro za radą znajomego w 2015 roku. Nie było żadnych szczególnych obaw, bo o firmie znam od dawna + moi znajomi mają spore doświadczenie w pracy z nimi. Cóż mogę powiedzieć, obsługa jest naprawdę na dość wysokim poziomie, wszystko zorganizowane bardzo dobrze. Warunki handlowe są dość wygodne, spread jest dobry, transakcje są realizowane szybko. Cóż, operacje uzupełniania / wycofywania są również przetwarzane szybko. Wszystko jest solidne, nie spadają poniżej swojej poprzeczki.
MajaZ / 178.43.255.* / 2020-10-30 09:34
Przerzuciłam się tutaj w maju. Mogę powiedzieć tyle, że broker nie zawiódł. Pod wieloma względami, jest to jeden z liderów w swoim segmencie pod względem oferowanych warunków. Wykonanie raczej jak u konkurencji, mi osobiście odpowiada, ale mają duży wybór narzędzi, wygodny interfejs użytkownika, i zawsze szybko wypłacają.
Daria112 / 2020-10-03 21:01
Może warto poprzeglądać sieć i znaleźć odpowiedniego.
HannaWychow / 178.43.255.* / 2020-10-03 19:20
Najważniejsze dla mnie jest to, że działają transparentnie i nie manipulują kontami. Oferty są otwierane i zamykane dokładnie i na czas. Wypłata również nigdy nie była opóźniona. Pozostałe rzeczy są dla mnie drugorzędne, bo po co mi niebotyczne premie, jeśli w końcu mogą nic nie zapłacić? A takich "brokerów-kuchni" jest teraz bardzo dużo niestety gdzie warunki są jak z bajki, która potem zamienia się w koszmar. Fxpro nie należy do tych brokerów, i dla tego wybrałem i pracuję z nimi.
BeataN / 178.43.215.* / 2020-09-02 16:24
Najważniejszą rzeczą dla mnie w Fxpro jest ich stabilność, a jestem z nimi od pięciu lat. Teraz tacy brokerzy należą do tych nielicznych, którzy mają odpowiednie i uczciwe warunki handlowe, no i rozsądny minimalny depozyt. W Fxpro mnie wszystko tak naprawdę urządza na dzień dzisiejszy, i nie zamierzam narazie ich zmieniać.
Karolina Stefa / 178.43.0.* / 2020-08-25 10:42
Fxpro daje mi doskonałe warunki handlowe. Dobry spread, szybka realizacja i wypłata, a obsługa klienta wykazuje wysoki poziom profesjonalizmu za każdym razem, gdy się z nimi kontaktuję. Gorąco polecam tego brokera.
pawelnowacki112 / 2020-07-30 13:35
Według mnie, najlepszym brokerem na chwilę obecną jest handelpro.com. Teraz istnieje tyle platform handlowych, że ciężko się czymś wyróżnić. Etoro ma fajną funkcję social trading ale kopiowanie transakcji innych w długim terminie nie jest zbyt zyskowne, zwłaszcza przy ich wysokich prowizjach. Plus 500 ma dużą ofertę różnych aktywów, w tym dużo polskich akcji ale czasem zdarzają się problemy techniczne, oprócz tego platforma jest dość niewygodna. W przypadku Handel Pro jedyną wadą jest brak materiałów do nauki ale myślę, że potraficie sobie znaleźć dobrą stronę do tego. Plus 500 i eToro w każdym razie nie były zbyt użyteczne w tej sprawie. Pomimo tego, spready na Handel Pro są trochę niższe od Plus 500 i znacznie niższe od etoro, łatwo się odnaleźć w platformie - etoro ma za dużo rozdziałów i zakładek, samo przełączanie się pomiędzy nimi to strata czasu. Ale to moja opinia
RomanKowal / 178.43.72.* / 2020-07-29 22:02
Nie będę zbyt rozwlekły. Myślę, że FxPro to dobry broker, główny plusem którego jest to, że nie oszukują swoich klientów. Poza tym jest regulowany przez Cysec i FSA, więc nie mam powodów do zmartwień. Nigdy nie miałem problemów z wypłatami. Może nie jest to tak szybkie, jak chcesz, ale zawsze na warunkach określonych na ich stronie.
IrenaLucz / 178.43.18.* / 2020-06-25 13:03
Rok w fxpro minął mi bez żadnych negatywnych podejść z ich strony. Wchodziłem do nich świadomie i dobrze znałem możliwości, jakie zapewniają, ponieważ mój znajomy na ten moment już 4 lata z nimi pracował. Pracuję w starym stylu na metatraderze, i nie ma żadnych specjalnych skarg. Spread jest dla mnie spoko, bardzo rzadko zwracam się o wsparcie do obsługi klienta, i tak naprawdę nie pamiętam żadnych wpadek z ich strony. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy, i polecam niezdecydowanym spróbować nawet demo-konto.
MałgorzataKwit / 178.43.228.* / 2020-05-28 11:57
Świetny pośrednik, bez kuchni. Handluję tutaj od 2 lat. Zgodnie z warunkami wszystko jest w porządku - spread wynosi prawie zero, prowizja jest niska, wniosek jest dość szybki.
BarbaraKra / 185.246.208.* / 2020-04-29 11:35
Dla doświadczonych traderów Fxpro jest naprawdę odpowiednim i bezproblemowym brokerem. Co do tych którzy nie nauczyli się handlować - nie ma znaczenia gdzie stracić kasę. Żarty żartami, ale dla mniej doświadczonych polecam kurs szkoleniowy od fxpro, mają dużo informacji i materiałów szkoleniowych.
Kamil Grusza / 178.43.69.* / 2020-04-20 13:46
Fxpro oferuje wiele usług i narzędzi handlowych, które również uczą handlu. Realizacja zamówień nie jest zła, grzech narzekać. Same platformy dobrze i płynnie działają, a w razie problemów obsługa techniczna reaguje niezwłocznie. Chciałbym również zauważyć dużą szybkość wypłaty środków, szczególnie na kartę.
MartaG7 / 185.246.208.* / 2020-04-15 11:20
Całkiem interesujący broker z długą historią. Nagrody i licencje organów regulacyjnych z całego świata budzą zaufanie i spokój. Ubezpieczają również depozyt i zapewniają ochronę przed ujemnym saldem. Co prawda nie dla każdego depozyt wejściowy będzie do przejścia, ale dla doświadczonych traderów - to doskonały wybór. Realizacja, wpłaty i wypłaty, obsługa klienta - wszystko tutaj jest na poziomie. Polecam.
ArkadiuszGonczar / 185.246.208.* / 2020-03-27 13:07
Brak problemów z wypłatami, to dla mnie główna zaleta FxPro. Chciałbym powiedzieć, że kwota wypłaty nie wpływa na szybkość procesu. Zwykle 1-2 dni robocze. Same platformy i usługi też na wysokim poziomie, jeżeli są jakiś problemy, to wsparcie zawsze stara się szybko pomóc. Polecam
Miłosz / 178.43.228.* / 2020-03-27 13:05
Ładne spready i wykonanie transakcji. Naprawdę dobry sprawdzony broker który jest licencjonowany przez FCA i ubezpieczają fundusze klientów. Na pochwałę zasługuje również to, że ciągle ulepszają swoje usługi wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy