Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
Abelard / 178.43.69.* / 2019-03-13 10:07
Pracuję z nimi przez prawie rok, jak dotąd nic nie zawiodło do tej pory, prawdopodobnie ze względu na to, że wcześniej było o wiele gorsze doświadczenie. Za pomocą wszystkich miar FxPro można umieścić solidne 4. Nie mają oczywistych wad. Płynność jest zawsze wystarczająca dla głównych par, wydajność jest stabilna i bez dziwactw, środki są zawsze wycofywane na żądanie w ciągu dnia. Usługa wsparcia zachowuje się profesjonalnie i adekwatnie, czego nie wszyscy maklerzy mogą się pochwalić. Prowizje przyjmują odpowiednie. Zalecany depozyt na pierwszy rzut oka jest nieco za duży, ale z mniejszym i nie ma się czym kręcić.
Ireneusz806 / 46.134.98.* / 2019-01-31 12:38
Pracuję tutaj od 4 miesięcy. Poważniejszych problemów nie zaobserwowałem. Moje wrażenia są bardzo pozytywne odnośnie fxpro, zdążyłem nawet uzyskać już jakie niejakie zyski. Wspaniała wydajność. Nie działają na niekorzyść klienta, dają spokojnie pracować i zawsze wypłacają bez problemów i zbędnych pytań. Obsługa w ogóle jest bardzo przyzwoita pod każdym względem i zawsze pomoże kiedy będzie taka potrzeba. Polecam.
Marcelina / 178.43.229.* / 2019-01-28 15:22
Szukałam porządnego terminalu pod android i natknełam się na nich. Poczytałam trochę na forach, i generalnie jest więcej pozytywnych recenzji niż negatywów. Oprócz tego, warunki handlowe które mają też są bardzo atrakcyjne, więc postanowiłam spróbować z nimi pracować, mam nadzieję, że nie zawiodę się. Przynajmniej z wersji demonstracyjnej mam bardzo dobre wrażenia, podobało mi się też wsparcie. Wszystko jest dostępnie i szczegółowo opisane, czym nie każdy broker może się pochwalić niestety.
Marcel801 / 178.43.90.* / 2018-12-26 15:18
Po kilku latach, kilka firm z niezrozumiałym miejscem rejestracji zbankrutowało jeden po drugim, zacząłem szukać poważnego pośrednika z normalną europejską regulacją (nie taką, jak na przykład BVI czy Panama). Za radą doświadczonego przyjaciela otworzył konto w FxPro, które jest regulowane przez FCA. Przez ponad dwa lata nie ma poważnych skarg. MT4 jest stabilny i bez zakłóceń. Najważniejsze, że Internet był szybki. Nie zauważyłem oszustwa na moim koncie, przestoje zawsze pracują na czas, a zamówienia są zamykane po cenie widocznej na ekranie. Czasami rozprzestrzenianie się czasem zaczyna rozpraszać w wiadomościach. Zysk jest zawsze na czasie. Ta procedura nigdy nie trwała dłużej niż 2 dni robocze.
KasperPogod / 178.43.96.* / 2018-12-25 12:10
FxPro jest jednym z brokerów, z którymi ostatnio współpracuje. Mogę stwierdzić że są w miarę rzetelną firmą. Zawsze wypłacają wszystko twoje i na czas. Istnieje ubezpieczenie depozytu. Wykonanie jest szybkie, w wiadomościach pojawiają się małe poślizgi ale to nie jest śmiertelne. Ogólnie rzecz biorąc, broker na solidną 4.
Maja27 / 178.43.236.* / 2018-11-29 19:35
Pracuję z Fxpro od niedawna, handluję dolarami. Pierwsze wrażenie jest dobre. Chciałabym zauważyć niskie spready i szybkie wypłaty zysków. MT4 działa dość szybko i niezawodnie. Nie korzystałam jeszcze ze wsparcia technicznego, więc tutaj nie mogę nic powiedzieć. Ogólnie sprawiają bardzo dobre wrażenie i oby tak dalej.
JakubKr / 178.43.247.* / 2018-11-19 19:58
Dziś jest to jeden z najbardziej odpowiednich brokerów zarówno pod względem niezawodności, jak i jakości usług. MT4 i MT5 - obie platformy są dość wygodne. Bardzo poważnych problemów nie zauważyłem przy pracy z nimi, a jeżeli chodzi o wpłaty i wypłaty to są bardzo szybkie moim zdaniem.
Tymon1906 / 178.43.232.* / 2018-10-30 21:42
Jeżeli wcześniej miałem kilka zastrzeżeń do FxPro, to od zeszłego roku wszystko już jest w porządku. Nie mam żadnych pytań jeżeli chodzi o wykonanie. Platforma działa bardzo stabilnie. Zamówienia otwierają się i zamykają natychmiast. W tym momencie jestem w pełni usatysfakcjonowany z usług FxPro.
AntoniS / 178.43.75.* / 2018-10-22 15:43
Z Fxpro jestem już od ponad 4 lat. Ctrader pozwala na handel bez żadnych ograniczeń dotyczących stylu i stosowania jakichkolwiek robotów i strategii. W tym czasie doszło zarówno do strat (najpierw próbowałem handlować dość ryzykownie), jak i dobrych zysków (dobrze dorobiłem na Brexit i wyborach w USA). Zawsze wypłacam zysk na kartę, nigdy nie miałem z tym żadnych problemów. Nie narzekam na wykonanie i działanie terminala, są pewne małe wpadki, ale nie mają one wpływu globalnego. Ze wsparcia technicznego za dużo nie korzystałem, ale za każdym razem, kiedy się z nimi kontaktowałem, odpowiadali na wszystkie moje pytania bardzo szybko i profesjonalnie.
Kuba666 / 178.43.72.* / 2018-10-15 20:39
Fxpro zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia, a ich Ctrader jest rewelacyjny. Bardzo stabilna i nowoczesna platforma do tworzenia wykresów z rynkową realizacją. Brak rekwotowań i zawieszek. Niskie spready, zaczynają się od 0 pipsów. Interfejs użytkownika jest wygodny i czytelny. Dość odpowiedzialny i stabilny pośrednik z dobrymi warunkami handlowymi.
KamilaGos / 178.43.250.* / 2018-09-17 11:12
Jestem nowy na rynku Forex i spędziłem dużo czasu, aby znaleźć dobrego pośrednika. Wybrałem fxpro i nie żałuję tego. Wydaje mi się że jest to dobry wybór, ponieważ zapewniają wiele materiałów do nauki o tym, jak handlować, a ich konto demo jest intuicyjne i proste dla początkujących (testowałem mt4 i ctrader). Strona internetowa jest również bardzo pouczająca. Oferują też ochronę przed ujemnym saldem, która napewno się przyda nowicjuszowi którego może ponieść wyobraźnia.
MartysiaO / 5.184.220.* / 2018-08-27 22:04
Jestem zadowolona z wyboru pośrednika. FxPro jest dobrą i godną zaufania firmą. Oferują wysokiej jakości obsługę klienta, szybką realizację, prostą, ale funkcjonalną platformę, niskie spready, duży wybór narzędzi handlowych i głęboką analitykę. Brak problemów z wypłatami. Moim zdaniem to wcale nie jest oszustwo.
GM889 / 178.43.255.* / 2018-07-10 20:23
Handluję parami walut z FXPRO od 3 miesiące. W tej chwili wszystko jest ok i przebiega bez żadnych problemów. Nie zauważyłem też żadnych odchyleń. Depozyt minimalny moim zdaniem jest trochę za duży, ale obsługa techniczna i warunki są godne, a pośrednik jest godny zaufania.
Sara666 / 178.43.255.* / 2018-06-27 11:27
W tej chwili Fxpro jest najlepszym brokerem względem stosunku ceny do jakości wszystkiego na czym próbowałem pracować. Jest regulowany przez FCA i CySec. Spread dla pośrednika tego poziomu jest raczej niski. Wydajność na MT4 jest po prostu znakomita. Dzięki przejrzystemu interfejsowi wszystko jest proste i zrozumiałe. Szybkie transakcje też mile mnie zaskoczyły, złożyłem wniosek o wypłatę i po paru godzinach pieniądze były na koncie.
WojtekK54 / 37.47.188.* / 2018-06-19 17:48
Zmieniłem brokera na fxpro z polecenia mojego przyjaciela, za co jestem mu naprawdę wdzięczny. Długo próbowałem znaleźć pośrednika wiarygodnego i uczciwego, biorąc pod uwagę poprzednie gorzkie doświadczenia. W tej chwili pracuję z fxpro od prawie pół roku i wszystko jest w porządku. To przyjemne uczucie kiedy warunki są proste i bardzo przejrzyste, bez żadnych bonusów i innych niepotrzebnych rzeczy. Wszystkie transakcje są zawsze na czas, zgodnie z zasadami określonymi na stronie w regulaminie. I nie przeszkadzają w handlu! Nie ma żadnych awarii technicznych. Jestem naprawdę zadowolony z tego wyboru.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy