Wybór brokera

Kaprys01 / 2012-03-05 13:18
Którego Brokera polecacie żeby wybrać? Mam mały kapitał i dopiero zaczynam przygode z inwestowaniem, rzecz jasna jak na mój początek koszta nie mogą być za duże!! Więc co możecie mi polecić? Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Wyświetlaj:
dox / 109.243.211.* / 2012-06-29 14:13
Jak chcesz mieć stałe, pewne zyski na poziomie 15% to załóż rachunek zarządzany. Trochę w tym temacie już siedzę i mogę Ci powiedzieć, że da się na tym całkiem nieźle zarobić i odłożyć "na gorsze czasy". Najatrakcyjniejsze rozwiązania tego typu wg mnie ma w Polsce Secured Forex.
arkadiusz123 / 2012-06-28 18:40
Ja osobiście polecam ForexClub.pl. kolega polecił mi żebym zobaczył tę stronę i wgłębił się w jej tajniki. Nie żałuję, jestem bardzo zadowolony.
izuchha / 164.126.159.* / 2012-06-12 18:53
ja polecam logisticsystem.pl maja dobre ceny 2 razy tansze niz bezposrednio w firmie kurierskiej fachowa obsluga.
Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia!
rafal_zi / 2012-03-14 03:47
mm- oanda
ecn - dukascopy

małe kwoty i pewność ze cie nikt nie wydyma jak jakiś easy-forex czy inne wynalazki

fxmarek ty to chyba nic niezarobiles skoro e-f taki spoko

pozdrawiam
LeBron James / 78.8.169.* / 2012-03-11 23:25
Dobrym rozwiązaniem dla osób z małym kapitałem jest Trading Point. Można zacząć z bardzo małymi kwotami (nawet 5 $). Oczywiście z takim depozytem na spektakularne zyski nie ma raczej co liczyć, ale to chyba interesująca opcja dla początkujących właśnie. Zawsze to już inwestowanie prawdziwych pieniędzy (małych bo małych, ale prawdziwych) a nie demo. Przy okazji zapraszam na niedawno powstałą stronę platformyforex pl. Ilość opisanych brokerów nie jest jeszcze duża, ale będzie się systematycznie zwiększać. Pozdrawiam.
FxMarek / 93.109.222.* / 2012-03-08 11:41
Polecam Easy-Forex.com , mam u nich konto i jestem bardzo zadowolny. Maja dobra i przejzysta oferte i bardzo profesjonalna obsluge w jezyku polskim. Nie trzeba duzo wplacac zeby otworzyc konto ok 100 USD. Znajdziesz u nich duzo przydatnych dla poczatkujacego narzedzi plus oferuja szkolenia.
wieslaw999 / 2012-03-06 16:07 / portfel
zobacz Dif Broker,strona polskojezyczna,wszystko do kupienia i sprzedania,maja tez ETF-y,gdzie konkurencje nie maja.
hortes / 212.96.244.* / 2016-07-06 15:00
Czy ktoś jest może na etapie zaawansowanej współpracy z xbulls? Pierwszy broker, który zwrócił moją uwagę. Wiem, że jest ich wielu, ale patrząc na poziom kontaktu i podejście, to mam wrażenie, że mało której firmie zależy na kliencie. Na co powinienem patrzeć? Materiały, które od nich dostaję wydają się być merytoryczne...
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy