Forum Forum ubezpieczeńInne

wybór na Zdrowie

wybór na Zdrowie

Becia1 / 87.204.211.* / 2008-09-19 12:38
Witam, wybieram na ty portalu ubezpieczenie zdrowotne, waham się pomiędzy Uniqa a Signal duna, wiem już wszystko o usługach i składkach, ale czy ktoś ma doświadczenie jak te ubezpieczenia wyglądaja w praktyce.
Wyświetlaj:
aaagaaaa / 83.24.251.* / 2008-09-24 11:20
Mam identyczny dylemat co Ty, ale nikt nie udziela nam informacji :(
Wesoła11 / 83.8.47.* / 2008-10-05 20:27
Za to ja się waham między Compensą a Vision mniej znanej firmy Inter Polska. To drugie jest droższe, ale ma super opcję - mogę chodzić do jakiegokolwiek lekarza!! Nie jestem uzależniona od danej placówki, a ponieważ dermatologa czy ginekologa mam już od lat tego samego, wiec nie chciałabym z nich rezygnować.
No, tylko jak pisałam, skłądka miesięczna jest spora - grubo ponad 100 zl :/

Compensa jest w miarę fajna, składka przystępna, ale ograniczona do LIM-u, o którym słyszałam różne opinie..

Jeśli chodzi o samo kupno, to byłam na zdrowiedirect, ale tam jest czysta sprzedaż - jak dla mnie za mało informacji o ubezpieczeniach, a warunki ubezpieczenia z pewnością NIE SĄ pisane z myślą o zwykłych ludziach ;) . Sorry, ale nie kupie, dopóki nie poznam szczegółów, a za każdym razem pytać na maila czy telefonicznie to mi się nie chce.

Wpisałam w google i bardzo dużo informacji pomocnych znalazłam na ubezpieczeniaonline.pl, chyba w dziale Poradniki i jeszcze Przegląd ubezpieczeń - w tym drugim macie informacje o konkretnych ubezpieczeniach. Z tego co pamietam są tam opisy i Signal Iduny i Compensy, nie wiem jak z Uniqą, bo mnie nie interesowała.
czarek76 / 79.188.226.* / 2008-10-17 10:43
Nie przejrzałeś tego portalu, masz opis ubezpieczenia i to do każdego wariantu, masz wszystkie placówki, możesz je porównać między sobą, a w częstych pytaniach, jest odpowiedz na większość problemów, wiem bo bardzo szybko wpisali moje pytanie z odpowiedzią.https://www.zdrowiedirect.pl/dowiedz_sie_wiecej.jsf?article=14101. Na zdrowiedirect są informacje o konkretnych ubezpieczeniach i konkternych problemach , mi sie podoba.
Dobrawa / 87.204.211.* / 2008-09-25 11:56
ja jeszcze się zastanawiałam nad AXA, ale dałam sobie spokój bo nie lubię LIM (nie ma gdzie zaparkować, a miałam ich opiekę w poprzedniej firmie). Zdecydowałam się na Signal, najpierw ze zdrowiedirect wszystko mi wyjaśnili, a potem po prostu zadzwoniłam do placówki i podałam się za ubezpieczoną, zanim doszło do podawania danych, przekonałam się, że wiedzą o co chodzi, a do reumatologa chcieli mnie umówić następnego dnia (mistrzostwo świata! :). Kupiłam u nich Classic+ maksimum, bo dentystę mam swojego.
aaagaaaa / 83.24.219.* / 2008-09-25 13:48
Ja dzisiaj bylam na rozmowie z paniami z Signal ... i powiem Wam ze jestem juz w 90% zdecydowana na nich, musze dokladnie doczytac warunki polisy i pewnie podpisze za parę dni. Wybrałam pakiet Classic+wiz. domowe+stom.+maksimum. W moim przypadku koszt miesięczny będzie wynosił 263,48 zł, mam 24 lata
lakis007 / 2008-09-26 08:31
Sprawdź jeszcze Allianz bo jest pewna różnica tam są placówki na terenie całej Polski
aaagaaaa / 83.24.244.* / 2008-09-26 15:12
Dzis podpisalam ubezpieczenie w signal iduna, lakis007 ale ta polisa obejmuje placowki na terenie calej polski ktore maja umowe z signal
lakis007 / 2008-09-27 09:26
to dobrze bo ja takiego właśnie szukałem, bo nie lubię przywiązywać się do jednej sieci np. LIM i kupiłem w tej firmie co wspomniałem

Najnowsze wpisy