Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory 2010 - Sondaż

Wybory 2010 - Sondaż

dziadek567 / 89.73.49.* / 2010-02-16 04:47
Wyniki najnowszego sondażu: www.prezydent.iblogger.org.

Warto głosować! Wyniki publikowane są 2 razy w tygodniu.
krynicki1 / 2010-02-19 13:25
WALDEMAR KRYNICKI 2010 - Psychiatra prezydentem POLSKI !!!

Za kilka miesięcy będziemy mieli szansę na nowy start. Wykorzystajmy ją. Jeśli zechcesz wiedzieć o mnie więcej, to w dobie internetu nie zajmie Ci to dużo czasu :-)

www.krynicki.blog.onet.pl

http://www.dziennik.krakow.pl/pl/aktualnosci/druga-strona/996372-zaczelo-sie.html

Moja idea? Cywilizowane Państwo ma OBOWIĄZEK zapewnić KAŻDEMU minimum warunków niezbędnych dla zachowania zdrowia psychicznego.
Jestem psychiatrą i wiem ponad wszelką wątpliwość, że niestety współczesne Państwo nie wywiązuje się z tego OBOWIĄZKU... Nie ma bowiem zdrowia psychicznego człowieka bez poczucia wypełniania społecznie uznanej roli. Nie może być tak, aby jedni z nas cieszyli się dostępem do takiej roli społecznie uznanej a inni stali na "poboczu" bezużyteczni! Ci ostatni skazywani są bowiem na cierpienie a nawet chorobę psychiczną przez fakt marginalizacji społecznej. Nie ma usprawiedliwienia dla takiego nieludzkiego Państwa! Państwo nie ma na celu służenie wolnemu rynkowi, lecz CZŁOWIEKOWI! O ile Państwo chce uchodzić za Państwo ma ludziom pomagać a nie zostawiać samym sobie! To jego JEDYNA rola.

NA początku kwietnia będziemy mieli możliwość spotkania się z Dr Waldemarem Krynicki, który przyjeżdża z Francji. Na koniec marca będzie dokładna podany do wiadomości publicznej czas i miejsca spotkań.
Sztab Wyborczy Waldemara Krynickiego
kandydata do Urzędu Prezydenta RP- 2010

Najnowsze wpisy