Forum Polityka, aktualnościKraj

Wybory parlamentarne 2015. Sondaż TNS Polska: PiS przed PO

Wybory parlamentarne 2015. Sondaż TNS Polska: PiS przed PO

Wyświetlaj:
wyborcaPL / 85.221.198.* / 2015-05-30 07:11
Gdyby wybory były w czerwcu, PiS zmiotłoby Platformę ... gdyby, gdyby - W 29 państwach świata obowiązuje przymus wyborczy, często regulowany sankcjami. Przez to demokracja w tych państwach jest lepsza! Spróbujmy! W tych państwach frekwencja wyborcza jest o kilkadziesiąt procent wyższa niż w innych krajach.
rembert2 / 2015-05-30 14:35 / Tysiącznik na forum
No jeszcze tego brakuje zeby rzadzacy pod grozba sankcji zmuszali do glosowania-od 1989r przy korycie byly juz wszystkie opcje.Olanie glosowania to pokazanie wała cwaniaczkom i karierowiczom
ns / 77.255.86.* / 2015-03-21 13:26
Według ujawnionych niedawno przez E. Snowdena tajnych dokumentów wiemy, że NSA od dawna inwigiluje Polską sieć i telefony komórkowe. Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz Sprawdzić już teraz czy jesteś podsłuchiwany przez amerykański wywiad!
Sprawdź = https://www.facebook.com/pages/NSA-Ostrzegamy/892786890743518
rembert2 / 2015-03-21 09:19 / Tysiącznik na forum
Najgorsze by bylo utrzymanie sie obecnej skompromitowanej sitwy przy korycie
Pyclik / 2015-05-30 14:30 / Tysiącznik na forum
Masz rację, PO - PIS wreszcie do piachu!
DM2015 / 195.205.221.* / 2015-03-20 16:19
Sam należę do grona osób, których oczekiwań żadna z osób prezentujących swe wdzięki nie może spełnić. Co więcej mam dość już wybierania od kilkunastu lat... mniejszego zła.

Wiem... na pewno ktoś pojedzie z tekstem, że nie głosując jest mi wszystko jedno i potem nie mogę mieć pretencji do nikogo. Jednak lata praktyki wskazują, że nawet głosując na kogoś - to temu, któremu głos dajemy ...jest wszystko jedno.

Nauczyłem się już o prawie wszystko dbać sam w naszym kraju i całkiem dobrze mi idzie. Jakakolwiek ekipa dorwie do stołków. Chętnym jednak polecam udział w wyborach...
m__m_k / 2015-05-14 19:16
problem w tym, że jeśli nie głosujesz to dajesz rządzonym pretekst do usprawiedliwiania traktowania obywateli jak bydło - bo przecież czy pójdziesz czy nie ktoś wygra.
Duży odsetek nieważnych głosów będzie działał mobilizująco na polityków wszystkich opcji. Niska frekwencja mówi im "nie ma co się przejmować, i tak się utrzymacie przy władzy..."

Jest znaczna różnica między obojętnością a wycofaną irytacją. Warto, by i politycy i przytłoczeni poczuciem bezsilności ludzie, którym nie jest wszystko jedno, mieli możliwość zobaczenia jak jest ich wielu. Dla polityków też jest to sygnał: musicie się bardziej postarać!

Najnowsze wpisy