Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory prezydenckie 2015. Andrzej Duda stawia na odbudowę gospodarki

Wybory prezydenckie 2015. Andrzej Duda stawia na odbudowę gospodarki

Wyświetlaj:
derfghgfdd / 87.57.174.* / 2015-08-05 00:34
ale przeciez gospodarka w polsce istnieje, w rekach amerykanow, anglikow i innych tam . wazne jest tez zeby szkalowac prezydenta elekta jak to robicie ponizej. jeszcze nic nie zrobil a wy powtarzacie 2 plus 2 to 5 i inne wypluczyny, to chyba z telewizora wzieliscie , a referendum zapytajmy " czy chcesz wygrac w totolotka" albo" czy polska jest" albo pytanie "czy uzywasz mozgu?" pewne i dobre pytania.
Edward OI / 88.156.226.* / 2015-08-05 00:15
Mój postulat jest taki ;jako przedstawiciel społeczeństwa domagam się umieszczenia pytania we wrześniowym referendum następującej treści; czy w Polsce ludzie chcą aby nadal był senat czy go rozwiązać ?
mgła antoniego / 62.87.191.* / 2015-08-04 21:56
To z ich punktu widzenia nie jest żaden błąd. "Ciemny Lud" wszystko kupi a oni wygrają wybory i będą dalej dopomagać kraść swoim kolesiom przez różne SKOKi i Telegrafy. Co to ich obchodzi, że z Polski zrobią drugą Grecję. Dyrektr Doktor Prymas Radyjo będzie zadowolony
Zyczajny / 89.64.45.* / 2015-08-04 21:39
Duda i Szydło popełniają zasadniczy bład, obiecują rzeczy nierealne. Mniejsze podatki niższy wiek emerytalny i większe socjalistyczne rozdawanie pieniędzy. To nie może sie udać, matematyka jest nieubłagana 2+2 = 4 a nie 6 jak chce Duda.
sprzątaczka. / 81.190.59.* / 2015-05-17 22:44
Nastał już czas, aby starą miotłę zmienić na nową co będzie lepiej i dokładniej zamiatała.
mala488 / 79.184.199.* / 2015-05-15 15:54
Duzy zus niszczy male sklepiki i nie tylko
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wojtas64 / 81.219.20.* / 2015-03-07 01:17
Tylko Andrzej Duda na Prezydenta.
Niech ktoś powie co zrobił Komorowski nic
tylko podpisuje wszystkie ustawy dla swoich kolegów z rządu.
Dlatego trzeba iść na wybory wybrać nowego Prezydenta a później rozliczyć rząd w wyborach parlamentarnych.
nexton / 77.253.9.* / 2015-03-02 21:49
Panie Duda, bierz Pan łopatę do ręki i - do roboty. Wystarczy trochę pomachać i gospodarka stanie na nogi. Albo na głowie?.
no nie / 178.42.244.* / 2015-02-19 15:34
Rozklada rece wymachuje widac dawajcie bo pis ma dlugi no wiara skladac sie nawiedzonych to coraz wiecej na dzis a potem niedalo sie no nie
ea / 14.30.0.* / 2015-02-19 15:14
Pieknie mowi, szkoda,ze bez sensu.....ale ladnie, Ja tez bym wszystkim dal i naprawil aby mnie tylko wybrali
tomwroc / 78.8.242.* / 2015-02-19 12:49
A w tej Radzie to będą zasiadać same tuzy intelektu i fachowości jak w zespole Maciarewicza!
comitam / 89.76.138.* / 2015-02-19 10:43
Duda i odbudowa gospodarki? a co ma piernik[prezydent]do wiatraka[gospodarki]ten facet bełkocze
monteusz / 95.208.211.* / 2015-02-19 07:56
Duda obiecuje wszystko wszystkim tylko zapomniał o tym że startuje w wyborach na prezydenta a nie premiera. Poza tym był kiedyś ktoś taki jak Marcinkiewicz któremu też wydawało się że rządzi
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
obserwer / 89.76.73.* / 2015-02-19 07:07
Przy ograniczeniu podwojonej przez PO-PSL-Komorowski biurokracji jej gigantycznych kosztów[88 mld. rocznie samych kosztów osobowych] przy ukróceniu korupcji,nieudolności i przywilejów zarządów spółek i agencji rządowych,opodatkowaniu banków,wielkich sieci handlowych i korporacji możliwe będzie nie tylko powrót do obniżenia ZUSu a podniesienia kwoty wolnej czyli realne podniesienie wynagrodzeń a obniżenie kosztów działalności gospodarczej.Niestety jedynym warunkiem jest odsunięcie Komorowskiego od władzy oraz zdobyciem przez realną opozycje ponad 50% głosów w parlamencie.A to będzie trudne ze względu na jednak liczny żelazny elektorat pasożytów z IIIrp. oraz bierność i ogłupienie części wyborców.
Patryk P. / 176.61.42.* / 2015-02-19 02:08
Cóż, duża część elektoratu partii rządzącej straci zatrudnienie w strukturach biurokratycznych, co jest konieczne. Po prostu jest to niezbędne w procesie transformacji, który się właśnie rozpoczyna. Rozumiem i nawet współczuję, że niektórym wyda się to tragedią, ale im szybciej pojmiecie, że stanęliście kiedyś po niewłaściwej stronie, tym lepiej dla Was w ostatecznym rozrachunku.
Czy naprawdę nikogo nie razi, że płacąc za ślub cywilny trzeba odwiedzić trzy pokoje a w każdym siedzą dwie, trzy panie i tak naprawdę  w większej części swojego czasu generują tylko koszty podatnikowi. Cokolwiek chcesz załatwić to naprawdę tych ludzi, w urzędowych pokojach jest mnóstwo. BARDZO WAŻNE: oni i ich rodziny to elektorat, który na wybory NA PEWNO pójdzie! Dlatego apeluję do Rodaków, żebyśmy tym razem wszyscy przybyli na wybory.
A jak Wy się z tym czujecie drodzy urzędnicy? Dobrze śpicie po pracowitym dniu? Gdy tacy styrani kładziecie się do łóżeczek to oczka same się zamykają? Czy raczej kopytka wierzgają i trzeba pigułeczkę na Zespół Niespokojnych Nóg(notabene większej bzdury nie słyszałem), lub choćby Apap Noc. Pomyślcie o tym dziś przed snem, dobranoc.
Zachęcam Rodaków do wzięcia udziału w wyborach, bo to ostatni dzwonek, żeby coś zmienić. Jeśli zgadzasz się z tym co napisałem, jeśli coś Ci tam w głowie kiełkuje, że to prawda może być a ja mam szczere intencje to... kopiuj to, Cię proszę, udostępniaj, dyskutuj.
Trzymam kciuki i pozdrawiam,
Patryk
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy