Forum Polityka, aktualnościKraj

Wybory prezydenckie 2015. Trudno o przeciwnika dla Komorowskiego

Wybory prezydenckie 2015. Trudno o przeciwnika dla Komorowskiego

Wyświetlaj:
Patryk P. / 176.61.42.* / 2015-02-19 02:28
Przez ostatnie dwa tygodnie przeczytałem kilka tysięcy postów pod artykułami dotyczącymi wyborów prezydenckich. Pozwolę sobie przypomnieć, ze odbędą się one 10 maja tego roku i jest to tym razem bardzo ważna data! I tak muszę się z Wami drodzy Rodacy podzielić spostrzeżeniem, że nie bardzo w tych komentarzach widać przewagę obecnie nam panującego. Wręcz wygląda na to, że o dogrywce szumnie zwanej drugą turą może on tylko pomarzyć no i po spekulować, bo w tym to jego sztab daje radę(czy oni te pieniądze w końcu wydrukowali?).
Stąd pojawia się wniosek, ze lansowany przez media głównego nurtu spokój o jego reelekcje jest mocno przesadzony. Proszę przyjrzyjcie się temu uważniej na własną rękę. Ponadto wybaczcie porównanie, ale pamiętam jak mieliśmy kiedyś milicję obywatelską, wiec prezydent niech po prostu będzie silnym, dobrym człowiekiem i patriotą. Nie musi od razu być obywatelski jak platforma, bo się niektórym może skojarzyć.
Bardzo Was Rodacy proszę, idźmy wszyscy na wybory, bo jak sobie sami zagłosują to nam te lasy jeszcze w wakacje sprzedadzą i na grzybki będziemy do Czech jeździć(przepraszam za żarcik w tak ważnej kwestii).
Pamiętajcie, że nasz los w naszych rękach a oni (elektorat rządzących) na pewno na wybory nie zapomną iść. Weźcie to sobie do serca i to naprawdę ostatnia szansa, żeby coś zmienić.
Jeśli zgadzasz się z tym co napisałem, jeśli coś Ci tam w głowie kiełkuje, że to prawda może być a ja mam szczere intencje to... kopiuj to, Cię proszę, udostępniaj, dyskutuj.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.
Pat
KASANDRA. / 83.30.176.* / 2014-12-07 21:43
A kto wplątał nas w Ukraińską zadymę, wspomagając finansowo prawdopodobnie kwotą około 1 miljarda USD.p.prez. Wałęsa pozbył śię jednej zarazy- Ten sprowadził drugą(przez tydzień zdążyli dokonać gwałtu i kilka awantur w centrum miasta Łódż).Nie sprowadza śię obcego wojska,bez Referendum lub zgody obu Izb Parlamentu.Poza tym to (przybłęda) Ukrajńsko-Litewski,skrzętnie wymazał swoje (korzenie) w kampanji wyborczej.Dla Polaków na Litwie nie zrobił nic w Kraju podobnie.
adg / 83.238.166.* / 2014-12-07 13:34
co wy tak tego człowieka reklamujecie?
po prostu / 178.181.99.* / 2014-12-07 14:04
V kolumna ma swój interes w utrzymywaniu dziadowskiego państwa polskiego
fcx / 46.113.194.* / 2014-12-07 11:04
Myślę, że będzie miał około 130% głosów poarcia, a niektórzy mówią, że i więcej.
Mazzi636 / 89.230.141.* / 2014-12-07 10:25
Prezydent ma nie'80'% a 110 % !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
A ja wiem co jest grane, dlatego tutaj zostanę, / 178.37.241.* / 2014-12-07 10:02
Tak, tak, leżeć i pachnieć tylko co drugi(a) potrafi. Pamiętaj o niebieskich śrubkach Doradco Doskonały.

Najnowsze wpisy