Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wybory prezydenckie 2015. Zobacz, jakie pomysły na gospodarkę mają Bronisław Komorowski i Andrzej Duda

Wybory prezydenckie 2015. Zobacz, jakie pomysły na gospodarkę mają Bronisław Komorowski i Andrzej Duda

Wyświetlaj:
gracz1 / 109.243.95.* / 2015-05-21 13:23
Komorowski w górę , giełda w dół, wszystko jasne
katoliczka / 31.61.129.* / 2015-05-21 11:55
Panie mec Duda, miałam Pana za rozsądnego faceta a tu takie coś - szok !!
To nie był dobry pomysł !

http://www.fakt.pl/posel-duda-poblogoslawiony-nazzour-poblogoslawila-posla,artykuly,462701,1.html

Zapytał Pan, skąd jej ta tłusta ciecz się wydobywa ?
Teraz egzorcysta będzie potrzebny - oszalał Pan - to demon tak manifestuje się, kobiety nie mogą mieć świętego oleju w sobie - olej u prawosławnych jest analogią do Ducha Świętego.
Irlandczyk / 81.190.35.* / 2015-05-20 14:42
Bronisław Komorowski po roku 1989 wielokrotnie bronił WSI. Jako jedyny poseł Platformy bronił tej służby przed rozwiązaniem w 2006 roku. Bronił więc służby, która po 1989 roku nie przeszła żadnej weryfikacji, była kontynuacją PRL-owskich wojskowych służb specjalnych. Te zaś były de facto ramieniem GRU, wojskowych służb radzieckich. Zależność od radzieckich służb była tak mocna, że nawet po wyborach w czerwcu 1989 roku oficerowie wojskowych służb, między innymi długoletni szef WSI Marek Dukaczewski, jeździli na szkolenia GRU do Związku Radzieckiego. O rodowodzie WSI można przeczytać w znakomitej książce dra hab. Sławomira Cenckiewicza pt. „Długie ramię Moskwy”.

Bronisław Komorowski broniąc WSI, pośrednio broni siebie. Wszak to on wraz z WSI wyeliminował z rządu Jerzego Buzka swojego kolegę, ówczesnego wiceministra Szeremietiewa. To on zlecił WSI inwigilację Szeremietiewa. „Zleciłem WSI objęcie działaniami Zbigniewa F. (asystenta wiceministra) i Romualda Sz.” - przyznawał w wywiadzie dla „Życia Warszawy”. Znany z zamiłowania do strzelania do zwierząt, tym razem wspólnie z WSI zapolował na swojego podwładnego. Politycznie udało się ustrzelić Romualda Szeremietiewa, który musiał zrezygnować z funkcji wiceministra. Po 9 latach procesów Romuald Szeremietiew okazał się niewinny. Został ostatecznie oczyszczony przez sądy. Bronisław Komorowski, wbrew swoim wcześniejszym zapowiedziom, nie poniósł żadnych konsekwencji. Mimo deklaracji, że decyzje o zleceniu WSI inwigilacji Romualda Szeremietiewa „podjął świadomie i gotów jest ponieść konsekwencje”.

Wymówił się nawet przed przesłuchaniem przed sądem. Sąd prowadzący sprawę otrzymał pismo z Kancelarii Prezydenta Komorowskiego, w którym napisano, że przesłuchanie prezydenta nie jest możliwe bo jest „najwyższym reprezentantem władzy wykonawczej”. Bronisław Komorowski najwidoczniej bał się stanąć oko w oko z człowiekiem na którego nasłał WSI.

To także Bronisław Komorowski odegrał niewyjaśnioną do dzisiaj rolę w sprawie redaktora Wojciecha Sumlińskiego. Byli wysocy rangą oficerowie WSI, pułkownicy Lichocki i Tobiasz, w 2007 roku wybrali się do Bronisława Komorowskiego z informacją, że rzekomo mogą kupić aneks do raportu z weryfikacji WSI. Pan Lichocki w rozmowie ze mną sugerował możliwość dotarcia albo do tekstu, albo do treści całości lub fragmentu dotyczącego mojej osoby-aneksu do raportu WSI - zeznał w prokuraturze Komorowski.

Nie dziwi więc to, że po katastrofie smoleńskiej Bronisław Komorowski tak bardzo się spieszył, żeby przejąć obowiązki prezydenta. Dobrze wiedział, że w kancelarii prezydenta i w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego znajduje się aneks do raportu z weryfikacji WSI.

Bronisław Komorowski i jego otoczenie nie powinno się oburzać na fakty. Lepiej gdyby prezydent Komorowski wyjaśnił powody swojej sympatii i zażyłości z ludźmi WSI.
PoCoNamTo / 83.16.19.* / 2015-05-19 09:09

15 miliardów za obniżenie wieku emerytalnego

Co to za głupek wyliczył, chyba ktoś z lewiatana.
Jeżeli ludzie pójdą na emeryturę wcześniej, to zwolnią miejsca pracy dla młodych, dla których nie ma pracy!.
Stare dziady mało są wydajne i ich pobory są dużo większe niż młodych wkraczających na rynek pracy.
Gdyby zwolnić zajmowane przez starych miejsca pracy, to młodzi nie musieliby uciekać za granicę za chlebem, rodziny zakładaliby w Polsce.
No ale czosnkożercą chodzi o wyludnienie Polski, więc wiek emerytalny nadal będzie podnoszony w nieskończoność.
Polak, patriota / 5.172.239.* / 2015-05-19 00:10
123 lata niewoli. Potem krótki oddech (vivat Piłsudski), II wojna światowa i kolejne 45 lat niewoli. Po 89 roku nadal w kieracie, tylko zmieniają się nadzorcy. Zmieniają się strefy wpływów, nadal robimy we własnym kraju za parobków. A jesteśmy przecież dumnym narodem, przed którym drżały światowe potęgi; który wykazywał się ponadczasową tolerancją i który stał murem przeciw nawałnicy niosącej zagładę kulturze Europy! Jesteśmy narodem, który przelewał krew na wszystkich frontach świata przeciw złu i nieprawości. Jesteśmy narodem, którego naród Izraela nazwał "Sprawiedliwym wśród narodów świata", choć teraz mając na względzie wyłącznie pieniądze pozwala na oczernianie nas na międzynarodowej arenie, akceptując "polskie obozy" i "nazistów" zamiast Niemców. I jako Polak mogę powiedzieć tylko jedno - jako naród przetrwamy! Nie zniszczy nas agresja wrogów ni srebrniki płacone narodowym Judaszom! Bo każde serce, w którym choć kropla krwi polskiej płynie płonie odwagą i miłością do kraju. Nie zmieni tego obca wola, najniższa krajowa ani hejt opłacony w internecie. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!
przyszły emeryt / 109.243.95.* / 2015-05-18 22:52
usłyszałem od rządu : nie mamy dla Pana emerytury i co Pan nam zrobi, cham sie uprze i mu daj , skąd wezmę jak nie mam
klhlk / 109.243.95.* / 2015-05-18 22:38
popatrzcie w życiorysy, głosoujesz na p.Komorowskiego to tak tak jakbyś na PZPR głosował
fff341 / 78.8.102.* / 2015-05-18 22:03
LUDZIE !!! Przecież podniesienie wieku emerytalnego było celowe dziadki zajmą miejsca pracy młodzi zdolni wyjadą do NIEMIEC przecież o to chodziło o tanią sile robocza dla Niemiec To dlaczego gdy Tusk podniósł wiek emerytalny to Merkel obniżyła wiek bo wiedziała że tania siła roboczy przyjedzie do nich z POlandii głosujcie dalej na PO i Bronka będzie coraz lepiej Jak Bronek wygra to czas się pakować !!!!!!!!
Banitka / 80.123.37.* / 2015-05-18 20:08
Tak naprawde nie ma na kogo glosowac. Obietnice, klamastwa ,oszustwa. Z obowiazku ,ze jestem polka na wygnaniu zmuszona do pracy zagranica .Dziekuje PO .
I'm afraid of stupid people / 176.106.32.* / 2015-05-17 21:13
Chcecie powrotu do komuny, inwigilacji? - to głosujcie na DUDĘ, chcecie to co znacie ale przynajmniej normalnie to głosujcie na Komorowskiego!!!
Prorok717 / 81.190.180.* / 2015-05-27 16:38
Powiem wam coś, że ja długo przed komunikatem PKW wiedziałam kto tę kampanię prezydencką wygrał : otóż mam na komodzie dwa pingwinki jednego nazwałam Andrzej a drugiego Bonek, nazajutrz rano się budzę i wiecie co widzę? pingwinek o imieniu Bronek jest przewrócony i leży na brzuszku. i wszystko było jasne .
Tade736 / 46.112.155.* / 2015-05-17 17:33
zalesić Polskę aby było więcej dzików i innej zwierzyny, to 118000 myśliwych na czele z głównym P. B.K. wyżywią się sami a potem pójdą na Ruś.
Tyle w tym temacie / 89.67.119.* / 2015-05-17 11:19
Pan komorowski od swojego kumpla upadlinki powinien pożyczyć kotylion z banderowskimi stygmatami.
adrian755 / 178.36.48.* / 2015-05-16 10:46
Komorowski na piknikuuuuuu!!!!!!!!! znowu żarcie najważniejsze i to zdrowa żywność a niedawno podpisał ustawę o GMO
grzegorz222 / 81.190.114.* / 2015-05-16 10:04
panstwo ma ogromne zasoby finansowe,które nagromadzono przez chociażby 25 lat, zatem nie sciemnajcie redaktorzy ,albo nie powielajcie opowiesci polityków !!!!!!!!!!!!!!!
sdfsa / 91.231.25.* / 2015-05-16 10:04
Stary trik na podliczanie kandydata pisu. Niestety dwa razy tej techniki nie da sie wykorzystać
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25

Najnowsze wpisy