Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wybory w Rosji: Tłumy popierają Putina

Wybory w Rosji: Tłumy popierają Putina

skomentuj
Wyświetlaj:
szkoda, że nie mamy Pol-Putina / 91.193.160.* / 2012-02-23 15:41
Warto przeczytać świetne komentarze do artykułu o Putinie.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-bitwa-o-rosje-trwa-zwyciezymy-w-nie,1,5035349,wiadomosc.html
Gdybyśmy w Polsce mieli polityka - Polaka tej rangi, mógłby o Polsce powiedzieć dokładnie to samo, co Putin o Rosji:
„Bitwa o Rosję trwa! Zwyciężymy w niej! - oświadczył premier Władimir Putin, występując podczas wielkiego wiecu z udziałem jego stronników na stadionie Łużniki w Moskwie.
W manifestacji, która była kulminacyjnym punktem kampanii Putina przed wyznaczonymi na 4 marca wyborami prezydenckimi, wzięło udział około 130 tys. osób. Na samym stadionie zebrało się ponad 90 tys. ludzi. Pozostali słuchali przemówienia szefa rządu, stojąc wokół tej areny.
Akcję na Łużnikach poprzedził pochód sympatyków Putina na Bulwarze Frunzeńskim. Uczestniczyło w nim co najmniej 30 tys. osób.
- Przyszliśmy tutaj, aby powiedzieć, że kochamy Rosję. Powiedzieć tak, by usłyszał nas cały kraj - oznajmił premier i wezwał swoich rodaków, aby jednoczyli się wokół Rosji.
- Nie oglądajcie się na zagranicę, nie rozbiegajcie się w różne strony i nie zdradzajcie ojczyzny. Bądźcie z nami, pracujcie dla niej i jej narodu. Kochajcie ją tak, jak kochamy ją my. Całym sercem - apelował.
- Nikogo nie odpychamy, nikogo nie szkalujemy i nikogo nie zaczepiamy. Wprost przeciwnie - wzywamy wszystkich do konsolidacji wokół kraju; wszystkich, którzy uważają naszą Rosję za swoją ojczyznę, którzy gotowi są jej bronić - wskazał Putin.
- Nie pozwolimy, by ktokolwiek ingerował w nasze sprawy. Nie pozwolimy, by ktokolwiek narzucał nam swoją wolę, gdyż mamy własną. To ona zawsze pomagała nam zwyciężać - zwrócił się do zebranych.
- Jesteśmy narodem zwycięzców. Mamy to w genach. Mamy to w kodzie genetycznym. Jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie - podkreślił szef rządu."
Tako / 2012-02-23 12:08
Buahaha - mam dziesiątki znajomych w Rosji: W Moskwie, w Petersburgu, Irkucku, Władywostoku. Wszyscy głosują na Putina i nikt ich nie straszy ;-) Za to straszą ich Amerykańscy spece od pomarańczowych rewolucji, spece od destabilizacji w kraju, spece od brudnej propagandy medialnej. Putina popiera 70 % ludzi i USA tym razem nie zrobi "wiosny ludów" choćby jak bardzo się starała.
zubi zigi / 212.14.47.* / 2012-02-23 11:00
Putin ma bardzo wielu przeciwników politycznych. To są ci którzy zostali osądzeni za kradzież majątku narodowego. Ukradli tak olbrzymie kwoty że mogliby kupić kika województw w Polsce. Tych ludzi stać na organizowanie protestów oraz medialnych kampani anty Putinowskich. Oczywiście Zachod natychmiast medialnie wykorzystuje takie fakty albowiem wszystko co destabilizuje Rosję jest na rękę dla USA i UE. Tymczasem fakty sa takie że olbrzymia większość Rosji ceni sobie stabilność, wzrost gospodarczy, brak bezrobocia i ogolny rozwój Rosji. Gwarantuje im to Premier Putin. Oni wybiorą go na Prezydenta Rosji.
olii / 83.5.107.* / 2012-02-23 10:33
Kontrolowane media już piszą ... że wszyscy manifestowy SĄ ZMUSZANI do udziału w manifestacjach poparcia ... CO TO W OGÓLE ZA BREDNIE ?? ... JAWNE KŁAMSTWO ...

... takie samo jak to że w Iranie się morduje mniejszości religijne itd...

... Media w rękach syjonistów to światowa zbrodnia przeciwko prawdzie ;
adamRocznik91 / 2012-02-23 10:51 / Bywalec forum
Myslicie ze naprawdę manisfestują to poparcie tak sami z siebie? bo mi się jakoś nie chce w to wierzyć
zubi zigi / 212.14.47.* / 2012-02-23 10:54
pewnie dlatego nie chce się ci wierzyć że w Polsce nikt nigdy nie popierał rządzących. To już jest sprawa Polski i Polaków. Podobnie sprawą Rosjan jest ich poparcie i ich wybor Putina na Prezydenta Rosji.
skomentuj

Najnowsze wpisy