Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory wiosną 2011 czy zamiana z Duńczykami?

Wybory wiosną 2011 czy zamiana z Duńczykami?

Money.pl / 2009-01-18 14:08
Wyświetlaj:
A Kaczorek ma motorek / 79.184.18.* / 2009-01-18 22:21
Szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski sam nie wieży w to co mówi, chyba że przewiduje porażkę kolejnego Rządu w 2011r.
W jednym komentarzy już pisałem że obecnie sytuacja się zmienia na scenie politycznej w Polsce. Wielka gwiazda polskiej polityki
,wielka nadzieja „biznesmenów” i oszołomów wygasa. Gruszek na wierzbie jak nie było tak
i nie będzie, a do tego w polską gospodarkę dopiero teraz wkraczają skutki globalnego kryzysu. PO mające złe wyniki w rządzeniu tym bardziej teraz absolutnie ich nie poprawi i nie zadowoli i tak podzielonych politycznie Polaków.
.Jasność gwiazdy PO i tak była szczuczynie podświetlana przez media.

PO pod naporem rosnącego nie zadowolenia i bezradności poda się do dymisji jeszcze w tym roku!
Czas jej świetności dobiegł końca a kryzys zadziała jak szybki wygaszacz.
Media również zdają sobie sprawę że na dłuższą metę pasienie czytelników i widowni lipnymi
sondażami i analizami niewiadomo jakiego pochodzenia analityków działało by przeciwko jej samej.
Jestem przekonany że nadszedł czas zwrotu mediów i powoli zaczną wieszać psy na PO tak jak to robiły od zawszę dobijając przemijający Rząd.

I znów pojawią się znani i mniej znani politycy mający pomysły wizje „Lepszej Polski” ,wyleją czarę goryczy ,krytyki pod kierunkiem PO by samych siebie promować
lolek000 / 2009-01-18 15:15 / portfel / Tysiącznik na forum
..żeby jesień 2011 była za 3 lata. Jestem nawet przekonany o tym, że on to podejrzewa.
dareg / 87.207.175.* / 2009-01-18 14:08
dla PO wybory czym wcześniej tym lepiej, do wiosny 2011 jakoś dojadą na niezłym poparciu - potem będzie gorzej, ludzie w końcu domyślą się o co chodzi w tej szopce a o rzekomych zbrodniach PIsu nikt już nie będzie pamiętał
pluto85 / 84.38.99.* / 2009-01-18 14:19
Twoim zdaniem dojada do wiosny 2011, ale juz do jesieni 2011 nie? Zastanow sie, gdyby udalo sie utrzymac im poparcie przez 3,5 roku, to udaloby sie i przez 4. Wczesniejsze wybory to moze byc pretekst by opozycja powiedziala : "nie radzili sobie to podali sie do dymisji" -tak jak to mialo miejsce za poprzedniej kadencji.
Pajchiwo / 2009-01-18 17:45 / Tysiącznik na forum
No nie bardzo ich chyba ludzie słuchali :)
PO raczej wygrało dzięki plebiscytowi pod tytułem "kaczory są złe" niż czemukolwiek innemu. Fakt - bardzo pomógł im w tym i JK i Prezydent, ale ogólny nastrój był dość klarowny - no chyba, że ktoś jest tak ograniczony umysłowo, że uwierzył w "drugą Irlandię", no ale na to nikt nie ma raczej wpływu...

Najnowsze wpisy