Forum W wolnym czasieImprezy

Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny

szaramysz / 2012-10-22 08:17
Prosze o wypowiedź w kwestii wyjazdów intergacyjnych - gdzie byliście z firmą, gdzie chcielibyście pojechać i jakie formy rozrywki najlepiej sie sprawdzają podczas tego typu imprez. Szefostwo wyszło z inicjatywą wyjazdu i wyznaczyło mnie i kilka innych osób do organizacji, chciałabym żeby to był naprawde udany wyjazd.
Wyświetlaj:
manikatrawi / 188.146.69.* / 2018-01-31 11:04
Bardzo fajnym miejsce na imprezę firmową jest ten lokal https://wesela-noclegi.pl/. Właściciel ma też kilka-propozycji na atrakcje także może wszystko przygotować. organizowałam tam imprezę i byłam bardzo zadowolona. Z tego co wiem niebawem mam zorganizować imprezę dla naszych klientów i pewnie tez tam będę ją organizować
hadana / 212.96.244.* / 2018-01-08 09:25
Zielona Polana w Łączkach. Cudowne miejsce, góralskie klimaty, ogrom możliwości, paintball, kulig, ognisko, nawet loty balonem. To, co sobie zorganizujecie, to już wasza kwestia, ale ogólnie - wszystko jest do zaplanowania. Integracja powinna mieć w sobie to coś, żeby pozytywnie zaskoczyć. To chyba normalne, prawda?
imprezydlafirm / 2017-11-14 14:54
Najlepiej skorzystać z jakiejś eventówki, nam robił Projekt Efektywny, super wszystko się udało, w przyszłym roku też z nimi pojedziemy na bank, bo kierowniczka już się podniecała samą myślą o nich ;) wejdź sobie na www.projektefektywny.pl mają tam spoko gry integracyjne.
paulinkaabalinkaa / 2017-10-31 09:24
My byliśmy dwa razy w Istebnej. I były różne, sportowe rozrywki.
dikomo / 212.96.244.* / 2017-10-02 09:13
Zielona Polana - zdecydowanie polecam z wielu względów, ale przede wszystkim dla standardu. Chodzi o pensjonat w Łączkach, w Bieszczadach. Macie tam w zasadzie wszystko. Ogólnie integracja ma pokazywać, jak bardzo firmie zależy na pracowniku. I to właśnie takie kwestie mają kluczowe znaczenie.
kandzia / 2017-09-29 14:56
Ja lubię wyjazdy, gdzie organizują pracownikom czas :) quady, parki linowe itp., więc celowałabym w tereny górskie. Ewentualnie jakieś termy, samo spa to raczej nudy.
wyjazdowicz / 83.27.234.* / 2017-09-26 13:10
My byliśmy ostatnio w Białce Tatrzańskiej w Pensjonacie Krywań. Super miejsce, super ludzie a co najważniejsze super imprezy i jedzenie, jedzenie i jeszcze raz jedzenie.....Gorąco polecam
Adinowak91 / 83.3.53.* / 2017-09-25 13:09
U nas każdy wyjazd jest inny. A z racji wyjazdu raz na rok zbierają się fundusze na jakiś wyjazd za granicę. Ostatnio byliśmy w Czechach i było super. Wiem, że nasze wyjazdy organizuje firma Aba Tour - http://www.abatour.pl/ i mogę śmiało ją polecić.
koprobo / 2017-09-15 10:36
My często jeździmy na wyjazdy integracyjne, za każdym razem szefostwo wymyśla nową atrakcję. Ostatnio byliśmy na strzelnicy sportowej ProGun Tac we Wrocławiu. Tak się wszystkim podobało, że chyba będziemy chcieli się tam wybrać jeszcze raz. Świetna, sportowa atmosfera :)
kamil_gierak / 2017-09-13 09:39
My byliśmy w górach, to chyba najlepsza miejscówka na integracyjny wyjazd.
MagdaK89 / 89.228.160.* / 2017-08-17 23:18
Ja osobiście mogę polecić Zajazd u Przemka do zorganizowania eleganckiej imprezy firmowej. Znajdują się tam dwie sale - Kryształowa i Brylantowa.Sale wyposażone są również do organizacji szkoleń. Bardzo ciekawe menu. W kompleksie znajduję się również Hotel Diament. Blisko Zajazdu znajduję się ośrodek narciarski Malinka.
http://www.salakrysztalowa.com.pl/kategorie/szkolenia-konferencje
MaciejP2 / 93.105.61.* / 2017-07-11 20:37
Z firmą byliśmy w Lesznie. Zatrzymaliśmy się w hotelu gdzie normalnie mieliśmy szkolenia itd. A potem czas wolny był, największą atrakcją jaką szefo zapewnił był lot w tunelu aerodynamicznym. Czasami też i na inne integracje wychodzimy np. na kręgle i piwo.
kamanna / 2017-05-15 12:23
My byliśmy w górach, ale nie pamiętam dokładnie. Mieliśmy paintball i grę terenową.
GrazynkaW / 2017-03-23 17:20
W naszej firmie wyjazdy integracyjne, spotkania biznesowe czy konferencje organizowane są w http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html . Za każdym razem wyjazd jest udane. Willa dba o każdy szczegół, a organizacja jest na wysokim poziomie. Polecam
SoniaM / 2017-02-09 15:20
ogólnie nigdy nie chciało mi się jeździć na jakieś wyjazdy integracyjne, bo raczej byłam najmłodsza w pracy. Teraz gdy mam młodszych ludzi w pracy, myślę że taki wyjazd mógłby być fajny :) gdybym ja organizowała to bym wybrała nap. Wrocław- świetne miejsce do tego jakieś atrakcje w stylu paintball :)

Najnowsze wpisy