Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyjechali na wakacje...

Wyjechali na wakacje...

Money.pl / 2007-11-22 17:40
Komentarze do wiadomości: Wyjechali na wakacje....
Wyświetlaj:
Paulin_maka / 188.33.248.* / 2022-12-31 19:27
Uwielbiam jeździć nad morze. W tym roku byłam w Łebie. Nocleg miała w Domu Wczasowym Twardowski. Polecam to miejsce.
ArkadiuszMM / 188.33.240.* / 2022-12-28 14:39
W wakacyjne dni polecam spływ kajakowy jaki oferuje firma Kajaki Rogalinek. Świetna zabawa.
KarolonaFema / 188.33.224.* / 2022-11-25 23:16
Wioska pod Żaglami to fantastyczne miejsce na urlop. Oferują zadbane domki letniskowe nad jeziorem gdzie można miło spędzić czas wolny.
J / 2007-11-23 09:59 / Tysiącznik na forum
Qrde nie kupie nic, za wysokie C na wstępie jak dla mnie :/
mrazi / 2007-11-23 09:40 / Bywalec forum
My tu gadu gadu a Hygienika już frunie przez 1sze widły...
Jarko22 / 178.183.6.* / 2023-02-28 14:30
Super miejsce http://czarnymlyn.com.pl/korzystamy-z-noclegow-w-domkach/ do centrum bardzo blisko.
Debremeri / 2023-10-31 11:01
Zobacz http://katany.com.pl/dlaczego-warto-wybrac-sie-na-rehabilitacje-nad-morze/ ciekawy pomysł.
teoretyk-praktyk / 2007-11-23 09:25 / portfel / Toddler giełdowy
Bardzo bym prosił o podawanie skumulowanego wolumenu dziennego w sztukach (akcji i kontraktów)
oprócz podawanego w złotych dla indeksów GPW, jak również zamieszczanie go dla indeksów w archiwum GPW oprócz podawania dziennych zmian wartości indeksów w punktach i procentach. Jak Panowie doskonale wiedzą analiza wolumenu obrotu jest jedną z podstawowych umiejętności określania punktów zwrotnych i formacji technicznych. To ułatwia pracę na oscylatorach i szacowanie zasięgu ruchu. Ponadto prosiłbym o poprawienie błędu językowego w menu
Archiwum GPW/wg wybranej sesji/ (jest opcja na indeky a winno być opcje na indeksy). Jeśli to możliwe to prosiłbym o rozważenie umieszczenia danych intraday na serwerze, do pobrania zarówno dla indeksów jak i akcji oraz kontraktów w układzie od 5-cio minutowego do godzinowego dla całego okresu działalności giełdy GPW od 1991 roku. Ułatwia to wykrywanie trendów wieloletnich oraz analizę wieloletnią co przydaje się raz na rok - parę lat np. dzisiaj. Z góry serdecznie dziękuję.
termegi33 / 178.183.6.* / 2023-01-24 12:33
Uwielbiam taki klimat http://katany.com.pl/goralskie-domki-z-wyposazeniem/ dobra oferta.
robino245 / 83.230.1.* / 2007-11-23 09:31
PROSZE PRZECZYTAJCIE MOJA HISTORIE JESTEMZ ROCZNIKA '80 SKONCZYLEM 4 LATA TEMU STUDIA NA AE W KRAKOWIE NA WYDZIALE FINANSOW POTEM PRACOWALEM W BANKU BPH W DZIALE ANALIZ RYNKU WALUTOWEGO ZARABIALEM NAJPIERW OK. 2 TYS POTEM STOPNIOWO CORAZ WIECEJ OK 5 TYS. GRALEM CALY CZAS NA FOREXIE I INSTRUMENTACH POCHODNYCH CO MIESIAC INWESTOWALEM W TEN SPOSOB NIEWIELKA SUME Z MOICH ZAROBKOW OK 1-2 TYS ZOBACZYLEM ZE ZACZELO MI TO PRZYNOSIC SPORE ZYSKI PO ROKU OD TEGO MOMENTU RZUCILEM PRACE W BANKU ROBIE NADAL TO SAMO CO W BANKU TZN ANALIZY RYNKU WALUTOWEGO PIENIEZNEGO + INSTRUMENTY POCHODNE TYLE ZE ROBIE TERAZ TO DLA SIEBIE A NIE DLA KORPORACJI I ZYJE MI SIE DOBRZE WYSYPIAM SIE SPIE DO 8 POTEM LEKKI TRENING BIEGOWY SILOWNIA BASEN POTEM ODPALAM KOMPA SPRAWDZAM ROZNE NOTOWANIA DUZO CZYTAM FACHOWEJ LITERATURY SIEDZAC W DOMKU PRZY KOMINKU I INWESTUJE Z GLOWA NIE SA TO JAKIES BAJONSKIE SUMY NO ALE WYBUDOWALEM JUZ DOMEK OK 150 M W KRAKOWIE KUPILEM SOBIE NOWA TOYOTE RAV 4 ZONIE PEUGEOTA 306 I SIE KRECI WIEM ZE NIE JEST TO JAKIES SUPERLUX. ZYCIE ALE MAM DOPIERO 27 LAT A PIENIADZ ROBI PIENIADZ CO O TYM SADZICIE MOZE WIECEJ Z WAS POJDZIE MOJA DROGA NAPRAWDE WARTO
mmlynpl / 2007-11-23 10:32
na forexie to nie taka bajka,
"co o tym sądzicie?", ja sadzę, że robisz tu kolezko jakąś reklamę/promocję i czekasz na maile od ludzi, którzy będą pytać Cię o porady.
ale pomysł na życie "do it yourself" fajny. pozdr.
hosiak / 2007-11-23 09:46 / Bywalec forum
Lzy mi leca,o moj Boze,poprosze tone higienicznych.27 lat /slownie dwadziescia siedem/ a juz UMIE pisac duzymi literami.
Co za zdolna mlodziez.
J / 2007-11-23 09:41 / Tysiącznik na forum
Wzruszyła mnie twoja historia ;)

Nic tylko gratulować.

Dzień Dobry,
robenio / 83.230.1.* / 2007-11-23 09:30
PROSZE PRZECZYTAJCIE MOJA HISTORIE JESTEMZ ROCZNIKA '80 SKONCZYLEM 4 LATA TEMU STUDIA NA AE W KRAKOWIE NA WYDZIALE FINANSOW POTEM PRACOWALEM W BANKU BPH W DZIALE ANALIZ RYNKU WALUTOWEGO ZARABIALEM NAJPIERW OK. 2 TYS POTEM STOPNIOWO CORAZ WIECEJ OK 5 TYS. GRALEM CALY CZAS NA FOREXIE I INSTRUMENTACH POCHODNYCH CO MIESIAC INWESTOWALEM W TEN SPOSOB NIEWIELKA SUME Z MOICH ZAROBKOW OK 1-2 TYS ZOBACZYLEM ZE ZACZELO MI TO PRZYNOSIC SPORE ZYSKI PO ROKU OD TEGO MOMENTU RZUCILEM PRACE W BANKU ROBIE NADAL TO SAMO CO W BANKU TZN ANALIZY RYNKU WALUTOWEGO PIENIEZNEGO + INSTRUMENTY POCHODNE TYLE ZE ROBIE TERAZ TO DLA SIEBIE A NIE DLA KORPORACJI I ZYJE MI SIE DOBRZE WYSYPIAM SIE SPIE DO 8 POTEM LEKKI TRENING BIEGOWY SILOWNIA BASEN POTEM ODPALAM KOMPA SPRAWDZAM ROZNE NOTOWANIA DUZO CZYTAM FACHOWEJ LITERATURY SIEDZAC W DOMKU PRZY KOMINKU I INWESTUJE Z GLOWA NIE SA TO JAKIES BAJONSKIE SUMY NO ALE WYBUDOWALEM JUZ DOMEK OK 150 M W KRAKOWIE KUPILEM SOBIE NOWA TOYOTE RAV 4 ZONIE PEUGEOTA 306 I SIE KRECI WIEM ZE NIE JEST TO JAKIES SUPERLUX. ZYCIE ALE MAM DOPIERO 27 LAT A PIENIADZ ROBI PIENIADZ CO O TYM SADZICIE MOZE WIECEJ Z WAS POJDZIE MOJA DROGA NAPRAWDE WARTO
Robi2806 / 2007-11-23 05:53 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
Witam! spece od walut są obecni na forum?
Jeck / 2007-11-23 05:24 / "Poławiacz perełek"
2007-11-22 23:58:27 | *.*.*.* | Longterm [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
Re: Wyjechali na wakacje... [7]
tylko jedno pytanie: wyciągnę pieniądze z giełdy i co? obligacje? lokata? nie wiem co
tracę...panika na chwilę a potem krzyki: gospodark zwalnia! trzeba obniżyć stopy...rajd
od nowa...po co ciągle kupować sprzedawać kupować umarzać itd nie lepiej kupić i
trzymać???????
skomentuj

Na złe czasy polecam monety polskie po `89 roku Złote i srebrne.
To samo polecałem po maju ub. roku. Bezpieczniejsze ,a zwrot jakby troche wyższy niż na fundach MIS-owych :-)
bebe / 2007-11-23 03:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to jest... totalna ironia....policzek. dla POLAKÓW....delikatnie ujmując ...
borowski ...do kontaktów z Polonią zagraniczną...czy jak to się nazywa......ironia??????!!!!!!!!!!!!!....sld-lid-komunistyczne dzieciaczki....a kysz !!!!

nie !... to kpina i wyszydzenie Polaków.....w dalszym ciągu przez samych polaków.../z małej litery/..............a kysz.....!!!!!!!!!!!!
a dlaczego...?.....bo znakomicie sld-lid potrafi bałamucić...kreować... i stosować swój sposób manipulacji...ciągnąć swoją linię władztwa.......i kasy....ze stołków.

za granicą - tam jest duża ilość....ludzi - Polaków potencjalnej masy ludzi....-.W PRZYSZŁOŚci GŁOSUJĄCYCH ...młodych Polaków za granicą.../z ich tęsknotą za Polską/...rodziną.....
- bądź potomków , kiedyś wyjeżdżających/tydzież uciekających Polaków ...
- przed takimi jak obecnie potomkami sld-lid ludźmi - ...żądnych władzy komuchów-aparatczyków...a teraz ich dziećmi....

będą tam ..za pomocą wtopionego w struktury PO - borowskiego- ...z dużym wizualizmem medialnym - .... manipulować Polakami zza granicy....a kysz....!!!!!!!!!!!!!

Polaków, którzy są sercem z Polską, nie do końca wiedzący..kto jest kim...- obecnie.-......
WSTYD "znakomity układ"- ? ..................... IQ PO ....następni za plecami....
i SLD-Lid - wykształcone do medii - manipulacji - polaczków.....kasa wam i władztwo nadal w głowie.....no bo jakże...nic innego nie potraficie wnieść dla Polski....unija wam gratuluje.........a kysz...........!!!!!!!!!!!!!!...a co oni wiedzą z tej unii....?....nic...albo tylko wygodne fotele....albo inne problemy świata....układ spoko...

ale się przysposobiają do nastepnych wyborów........ci sld-lid........pod płaszczykiem zmnieszanego z PO............/niby życiorysami......jakimi..?!/..........a kysz !!!!!!!!!
a PO....niby wszystko w porządku.....!!!!!!!!!!!???????????.............tu już widać wasze kąsajace autorytety, bojace się w skryciu o powinowactwie...z esb-ekami- /boicie się teczek...och bójcie/....oby wasze dzieci nie musiały zobaczyć wasze prawdziwe twarze....wtedy....jak już będziecie bezradni............/współczuję tym dzieciom/- wyjdzie na JAW.....a nawet to zmanipulujecie - to PRAWDA życia też pokaże.....

nic..dla was Polska nie znaczy....jedynie przedłużenie władztwa....i sprzedajności................a kysz............no i oczywiśśście kasa na / i ze stołków wszelakich.....gdzie się tylko da wasze tyłki obsadzić..........
NIE BĘDZIECIE SPAĆ......!
NIE BĘDZIECIE MIELI SPOKOJU........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!...........NIGDY.....!!!!!!!!
BĘDZIE CORAZ GORZEJ......!!!!!!!!!!!!!- OCZYWIŚCIE DLA WASZEJ PSYCHE....!!!!!!!
żal mi was.......i waszych dzieci...wnuków...ale co mi tam....ja mam tylko...tylko...tylko zdrowy gniew.....!!!!!!!!!...........ZDROWY....zapamiętajcie....ZDROWY GNIEW..!!!!!!!!!!!!!
i INNI SĄ.....TAKŻE GNIEWNI..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOPADNIE.......w najmniej oczekiwanym momencie.............!!!!!!!!!.......znam TO..........

A KYSZ Z OBSADZANIEM STOŁKÓW Z PO....- plecami sld-lid.......

donald jest w sytuacji niby patowej ...?.....
"widzę jego wiadomości SWIATA"- i jego przerażonych doradców -
na jego twarzy.-
.- ...nie rób błędów.....!!!!!!!!!!!!.....myśl........są ludzie inni....widzących prawdę.....!!!!!!!!mający wiedzę...........myśl......i chciej wygrać.....nie daj się ......mało czasu masz.....donaldzie.....na decyzję......


"momenty były.......- były".....znacie ten kabaretowy slang...?..........wrócą.......
Dobrej Nocy............i zielonych............
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-11-23 20:46
BeBe... pozdrowienia
Mówiąc stylem Tuska, który nie odnosi się do poglądów
lecz od razu nadaje etykietkę, ocenia tak czy inaczej
ale zawsze w złej intencji (aby wbić szpilę, ośmieszyć
np. tych wstrętnych kaczorów) to aby
zademonstrować powiem (delikatnie), iż
nie jesteś rozsądna...

Kto dziś przejmuję się takimi "drobiazgami" jak Polska

(ostatnio p.Tusk powiedział że...
tym razem prezydent Kaczyński zachował się rozsądnie...
tzn rozpoczął swoją wypowiedź od razu od nadania
etykietki, obrażania... dopiero później przeszedł do
dalszej wypowiedzi....
Każda jego wypowiedź jest w tym stylu...
od razu ocenia i wartościuje wg swoich kryteriów,
którym nadaje pozór ogólności i powszechności)

A na "poważnie" też byłem zszokowany p.Borowskim...
oraz p.Bartoszewskim...
co do p.Bartoszewskiego... kiedyś w audycji radiowej
R.Ziemkiewicz miał wątpliwości co do ostatnich lat
jego działalności... ale powiedział, iż pominie ten temat
z różnych względów... co i ja robię...
bebe / 2007-11-23 21:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jasne Holder....
ale się tak wkurzyłam...jak usłyszałam, że sam widzisz mój wywód....
zresztą do tej pory mnie to wkręca....wkurza....- nie będę kląć....
czujesz tego blusa....
dobrze, że teraz oglądam polsat....trochę się odkręcam...pozdro
kuzynx / 2007-11-23 03:31 / Tysiącznik na forum
a w skrocie ? ;>
bebe / 2007-11-23 03:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha.....kuzynix....jesteś extra.....
NIE da się.....moje kochanie......chcesz wiedzieć...no cóż to choć to rozpaczliwe pisanie...-jest i tak krótkie....- przeczytaj...............
trochę wysiłku dla wiedzy.........
wiem.....
znam skróty............................
ale tu i tak za dużzy skrót............- bo to bieżące wiadomości "z zielonego lasu"
a LAS.....to korzenie....../nie tylko/.....
no wreszcie.....mam - mimi wszystko - szczery uśmiech....jest ok....cha...ha...cha...

bej-be.........bej-be........
bebe / 2007-11-23 03:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
teraz już wiem....
skrót.... ::
-obsadzenie borowskim. -sld-lid.------PO..................tego segmentu ............HAŃBA....dla PO.......!!!!!!!!!!!!!
chcesz....!!!!!!!!!!!!! masz.....!!!!!!!!!!!
bebe / 2007-11-23 03:58 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
?
bebe / 2007-11-23 04:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dopiszę..........dla donalda..........
podręczniki poszły w ruch...../kurde...wolny rynek...zaczyna dawać ZNAĆ- W świecie/....
młode pokolenie....WASI WYBORCY....łakną wiedzy...tego typu thriller-KATYŃ...
toż tego filmy sensacyjne rozmydlają się... także i thrillery obecne,...nijak się mają do tego, co artyści...WRESZCIE....MOGĄ POKAZAĆ - GROZĘ....tego, co...czego ludzie mogli doświadczyć...dzięki zaszłościowym władztwom komuny i "ułudnemu" jakże istotnemu socjalizmowi - absolutnie - źle "pojmanemu".....
doświadczyć...........!!!!!!!
a Polacy to mieli.............nie polacy..../z małej litery/......a kysz....!!!!!!!!
teraz :
Dobrej i zielonej Nocy.........
kuzynx / 2007-11-23 04:18 / Tysiącznik na forum
sama widzisz ktoraj godzin.... ale dzieki ;>
kuzynx / 2007-11-23 04:24 / Tysiącznik na forum
przeczytalem Twoj caly mesydz, wiec sek w tym ze mozemy tak pisac (bo jestem ZA) do usranej smierci, ale to nic nie zmieni, warunek jest jeden - dostac sie do mediow, mowi sie ze to 3.wladza, ja mowie ze 1. !!! - to jest sila, manipulacja, wybory wygrywa ugrupowanie kreowane przez media, wiec wiesz juz gdzie masz uderzyc ?
bebe / 2007-11-23 11:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
wiem.....bo o tym pisałam...jeszcze przed wyborami.....
aleeeeeee....dobrze, że mamy internet.....aleeeeeeeee...do niego też chcą się dostać i "kreować".....co poniektórzy...
dzięki za słowo.....Panowie.....kuzynix i oll1......pozdro
oll1 / 2007-11-23 07:38 / portfel / Tysiącznik na forum
1. Media to 4 wladza
2. Media byly zmuszone by "kochac" PiS
3. Pamietacie tasmy Begerowej? Jakos tak to wszystko ucichlo, ze PiS chial rozdzielac stanowiska i placic za weklse Leppera publicznymi pieniedzmi... ja tez jakos o tym zapomnialem - ciekawe dlaczego ??? Latwo bylo PiSowi cala sprawe zatuszowac, prawda? "Prawo i Sprawiedliwosc"... dziekuje
kuzynx / 2007-11-23 01:49 / Tysiącznik na forum
Jankesi powinni spojrzec na to jak sie prawie caly swiat dobrze bez nich bawi i jutro przynajmniej okazac skruche... i nie swirowac....
Longterm / 2007-11-23 01:34 / Mostek Zwyciężymy!
fajnie że mamy już kilku niedźwiedzi - kiedyś to był tylko Kenobi...
zbig$ / 2007-11-23 01:29 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-11-23 00:16:23 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany Gracz Giełdowy (28179 postów) Bloguje na bblog.pl ]
ktos publicznie odwazyl sie powiedziec ze przez swoja wlasna polityke,
usa produkuja zielony papier toaletowy.......
-----------------
słusznie... ameryki juz nie ma...dług jest taki, ze nie są w stanie płacic odsetek od niego a co dopiero sam dług...dlatego teraz trzeba zniszczyc system finansowy i wyzerowac dług, aby zabawe zaczac od poczatku...chyba ze znowu wprowadza jakis innowacyjny instrument finansowy tak jak w latach poprzednich były to różne derywaty...który pozwoli ukryć tę wielką górę niespłacalnego długu
inna możliwość to obniżyć stopy% do zera jak w japonii, zeby obsługa długu nic nie kosztowała i utrzymac jakoś system, ale do tego jest potrzebna "recesja", żeby był powód do obniżek...
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-11-23 01:45
No właśnie ciekawa myśl
też mnie to trapi...
co oni kombinują..
zniszczyć... i wyzerować... i zacząć od początku

Pozdrawiam
i
Dobranoc
Longterm / 2007-11-23 01:28 / Mostek Zwyciężymy!
OK a teraaz brutalna prawda - jak trafisz raz na 6 razy to jesteś kozak i zarobiony...to jak basebolista który próbuje trafic w malą piłeczkę ale jak w końcu trafi to będzie Home Run...
zbig$ / 2007-11-23 03:08 / Uznany gracz - weteran 93/94
tu nic nie trzeba trafiac, tylko ustalic jakas regulę, np - 5% i spadam, patrzac co sie dalej dzieje...jak nawet nie trafisz w dolek to po drodze zaoszczedzisz 20, 30% czy ile tam spadnie, niz jakbys trzymal, a jak sprzedasz i zacznie rosnac zawsze wskoczysz, rzadko jest tak jak dzis, ze ci odjedzie 10 czy 15%...ale to musialbys dopiero wczoraj lub dzis rano sprzedawac
zbig$ / 2007-11-23 01:23 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-11-23 00:07:04 | *.*.*.* | Longterm [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
hossa tulipanowa w XVII w Holandii trwała 30 lat...jesli czytasz madre ksiązki to
wiesz...
skomentuj
ale jak sam piszesz to bylo w XVII w i nie było internetu i akcji tylko realne towary, cykl hodowli wszystko opóźniał...
zbig$ / 2007-11-23 01:21 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-11-22 23:58:27 | *.*.*.* | Longterm [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
...panika na chwilę a potem krzyki: gospodark zwalnia! trzeba obniżyć stopy...rajd
od nowa...po co ciągle kupować sprzedawać kupować umarzać itd nie lepiej kupić i
trzymać???????
----------
nie. Lepiej sprzedać na gorce i odkupic w dolku, ale nie odwrotnie. w tym roku były trzy takie okazje...oby tylko trzy...)))
inwestor1975 / 2007-11-23 01:24 / Tysiącznik na forum
no początku roku 2007 mówiło sie ze indeksy w ciąguroku 2007pójdą 15 % góra
ale ...
ale....
będa 4 ostre korekty
czyli sprzeeają i kupujac w odpowiednim czasie ogromny plus
Longterm / 2007-11-23 01:26 / Mostek Zwyciężymy!
no to powinienes teraz wchodzić! kupowałeś dzisiaj?
inwestor1975 / 2007-11-23 01:28 / Tysiącznik na forum
taaa
kupowałem ale duzo wczesniej:-))
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy