Forum Forum dla firmDotacje

Wykorzystaliśmy tylko 13,2 proc. unijnych pieniędzy

Wykorzystaliśmy tylko 13,2 proc. unijnych pieniędzy

Wyświetlaj:
moje_zdanie / 78.8.255.* / 2009-08-11 09:35
Ile już wpłaciliśmy do kasy Uni?
janiszek72 / 2009-08-11 09:17 / Tysiącznik na forum
PO to nieudolni i chorzy ludzie, którzy za pomocą mediów próbują stworzyć wirtualną rzeczywistość w postaci rajskiej wyspy, której nie zatopią wzburzone fale kryzysu światowego. Okłamywanie ludzi, to główne przesłanie jakie przyświeca tej niebezpiecznej dla otoczenia grupie wieśniaków, którzy w nieudolny sposób próbują robić z siebie profesjonalnych fachowców. Niesiołowszczyzna i palikotyzacja polskiej sceny politycznej to największe efekty pracy tego cienkiego ugrupowania. Wirtualni katarscy inwestorzy opanują resztkę polskiego majątku narodowego. Polska jako śmietnik Europy stanie się skansenem epoki socjalistycznej, z którego młodzi ludzie będą uciekać gremialnie za granicę. Prowadzona prywatyzacja za wszelką cenę stanie się gwoździem do trumny polskiej gospodarki. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
root / 195.238.227.* / 2009-08-11 08:14
PIS nie wykorzystałby nawer 0,1 % tych dotacji...
andy2024 / 78.131.143.* / 2009-08-11 09:16
kolejny matoł polityczny, z tamtej puli wykorzystałem kilkanaście tys. zł na szkolenia, dzięki czemu z wynagrodzenia około min. krajowego obecnie mam powyżej średniej... Obecnie osoba w podobnej sytuacji nie ma szans na żadne szkolenia, bo szkolenia idą na bezrobotnych (których to nie interesuje), osoby po 45 roku życia (które się tak ustawiły że nie potrzebują tego, albo myślą o przedemerytalnych zasiłkach jak straciły pracę).

Najnowsze wpisy