Forum Polityka, aktualnościŚwiat

wyleczono pierwsza osobe z HIV!

wyleczono pierwsza osobe z HIV!

arh+ / 2013-03-04 08:59
Sa ku temu wielkie przesłanki iż prawdopodobnie pierwszy raz w histori udało sie wyleczyc kogos z wirusa HIV. Szcześliwcem jest 2.5 letnie dziecko które urodziło sie z wirusem HIV. Dzieki nowowczesnej terapi zastosowanej do leczenia - prawdopodobnie dziecko zostało wyleczone!
Wyświetlaj:
checia / 2013-03-15 10:38
mi tam sie wydaje ze dawno temu juz znaleziono leki i lekarstwa na wszystki obecne choroby, nieestey wporwadzenie ich powodowalo by zalamanie sie runku farmaceutycznego i kosmetycznego. A jak wiadomo to sa pieniadze.... wiec odpowiedzcie sobei sami na pytanie czemu jeszcze nie sa dostepne taki leki..
co_ja_tutaj_robie / 2013-03-04 11:00
prawdopodobnie nie oznacza ze jest zrdowe. Czas pokaze. 2.5 roku to bardzo malo i ciekawe czy ta metoda moze dzialac tez na osoby starsze. Napewno trzeba zyczyc powidzenia i zeby sie udalo!
borett88 / 2013-03-04 10:57 / Bywalec forum
a co to za nowoczesna metoda? ciekawe czy jest droga?
uczony_w_pismie / 2013-06-19 11:33
Jeśli istnieje zagrożenie, że mogło dojść do zarażenia wirusem HIV w ciągu 24 godzin podają zastrzyk który ZAPOBIEGA zarażeniu. To jest bardzo drogie, jednak w szpitalach często stosowane przez lekarzy którzy podczas operacji pacjenta z HIV skaleczyli się igłą, albo krew prysnęła do oczu (różne nieprzewidziane rzeczy dzieją się na sali operacyjnej) Znam kilka przypadków, gdzie taki zastrzyk uchronił lekarzy od HIV
roztropna / 2013-03-11 14:06
napewno przez dlugi czas nie bedzie jeszze dostepna, niestety tak to jest w medycynie, jkeszcze wiele tysiecy ludzi umrze na ten wirus nim zostanie on wprowadzonu do normalnego obiegu i po normalnej cenie albo ogolnodostepnosci
Agatka12 / 2013-03-11 15:02
Być może już dawno wymyślono tego typu szczepionki , tylko że firmy faramceutyczne , bały się że stracą dochody ze sprzedaży leków..
sensowny / 2013-03-12 10:18
dokladnie! tez mi sie wydaje ze tak wyglada ten temat. leki od dawna sa na wieksosc chorob ale niestety wprowadzenie ich na rynek zalamalo by cala gospodarke farmaceutyczna i kosmetyczna. Przykra sprawa naprawde

Najnowsze wpisy