Forum Forum finansoweKredyty

Wyłudzić - to dewiza ge money banku.

Wyłudzić - to dewiza ge money banku.

anty ge moneyowiec / 78.30.86.* / 2009-11-24 11:42
Złodziejskie metody ge money banku.
Obciążanie klientów horendalnymi karami za nieterminowe wpłaty rat to są ich stare
metody rekompensowania tzw.0% przy zakupie na raty..Najczęściej robią to w ten sposób, że nie wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili, tak, że nie ma żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania horrendalnych haraczy.Chcę dodać, że w każdej umowie jest klauzula cyt:"wpłat należy dokonywać w oparciu o otrzymywane blankiety..." , i takie późne wysyłanie tych blankietów daje pełne prawa do reklamacji. Istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK,ale musi być co najmniej kilka osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o
wysokie odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i dać im do wiwatu.
Zapraszam wszystkich, którzy zostali naciągnięci na dodatkowe koszty z tytułu
nieterminowych wpłat rat kredytowych, do wspólnego złożenia pozwu do UOKiKu i nadzoru bankowego.Proszę o wyrażanie opinii i propozycje odnośnie kontaktu.
Wyświetlaj:
ROBERTWI / 95.40.78.* / 2010-05-06 15:33
NIESTETY TO SAMO MNIE SPOTKAŁO ZA NIETERMINOWE WPŁATY RAT MUSIAŁEM PŁACIĆ PONAD 100ZŁ A NIE50ZŁ JAK BYŁO USTALONE W SKLEPIE.NIE PRZYSŁALI KSIĄŻECZKI Z BLANKIETAMI DO SPŁAT TYLKO WYSYŁALI DRUKI.W SKLEPIE DOSTAŁEM KARTĘ,KTÓRĄ WEDŁUG TYCH CWANIAKÓW AKTYWOWAŁEM TYLKO DLACZEGO PIENIĄDZE Z MOJEGO KONTA NIE ZOSTAŁY PRZELANE NA ICH KONTO TEGO SIĘ NIE MOGŁEM DOWIEDZIEĆ.PRZEZ TO UMIEŚCILI MNIE W BIKU I TERAZ JESTEM DLA BANKÓW NIEWIARYGODNY.MAM WZIĘTYCH KILKA RAT I POŻYCZEK PRZEZ MOJĄ TEŚCIOWĄ, KTÓRE REGULARNIE SPŁACAM,ALE CO Z TEGO JAK TO NIE JEST NA MOJE NAZWISKO.
ge / 89.174.118.* / 2010-03-08 09:04
zwroce Twoja uwage na 2 rzeczy:
1) numer konta sie nie zmienia, data platnosci tez, wiec gdzie problem, aby to zaplacic, tym bardziej, ze umiesz, jak widze korzystac z neta, wiec moze i masz nawet konto bankowe obslugiwane przez internet
2) istnieje cos takiego jak GEM24 - system GE money banczku, do ktorego mozesz sie zalogowac i tam sprawdzic, co, jak, kiedy i na jaki numer konta.

chcesz skladac pozew, to skladaj. ja raczej wieksze pretensje mialbym do osoby, ktora tobie takiego kredytu udzielila i nie przekazala podstawowych informacji o nim!!!!
fakt, ze platnosc ratalna jest zaliczna w ge money w poczet platnosci splaty karty kredytowej i jakiekolwiek opoznienie generuje takie oplaty, to coz, na umowie jak byk jest informacja co to jest, oczywiscie rozumiem, ze zostales oszukany i popieram Twoje pretensje. temat ge i opoznien byl juz wielkorotnie walkowany na tym forum. pozdrawiam.
kazistaw....... / 89.79.24.* / 2010-02-25 20:48
I jeszcze jeden ;)
chooy w dupe / 193.0.242.* / 2010-05-06 10:15
numer konta jest na umowie wiec po co druczki

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: