Forum Forum prawneCywilne

wymeldowanie niesfornego lokatora

wymeldowanie niesfornego lokatora

zundriszcze / 2009-01-23 19:41
witam!!
chcialabym dowiedziec sie jakie mamy szanse i jak sie do tego trzeba zabrac aby wymeldowac brata z mieszkanie. sprawa wyglada nastepujaco: moja mama wspolwlascicielka mieszania..druga osoba jest ojciec ktory nie mieszka juz od dluzszego czasu ww mieszkaniu jets chora, potrzebuj odpowiednich warunkow w domu co prawda wiekszosc czasu jak dotychczas jest zmuszona spedzac w szpitalu. w mieszkaniu zostaje brat z ktorym od dziecka byl problem, w tym momemcie podczas nie obecnosci mamy robi sobie "meline" w domu. co wiecej w domu caly czas jest cykler- maszyna niezbedna do zycia mojej mamy a zarazem warta ok60 tys zl a juz nie raz zdazylo sie ze brat wynosil rozne wartosciowe zeczy z domu a zreszta boimy sie ze jesl nie wyniesie to ktos poprostu ja zniszczy. ogolnie mowiac jest bardzo klopotliwym lokatorem i co teraz mozna zrobiz zeby go wymeldowac bez jego zgody. co jest potrzebne jak to ogolnie zalatwic?? z gory dziekuje za jakakolwiek podpowiedz!!
zundriszcze / 2009-01-23 19:44
chcialam jeszce tylko dodac ze ww "brat" nie pracuje i nie ma takiego zamiaru, nie skonczyl zadnej szkoly wiec jako takich szans nawet nie ma, nie lozy na mieszkanie zreszta na nic.a przede wszystkim naduzywaz znaczaco alkoholu.

Najnowsze wpisy