Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wynik wyborów w Rosji zależy od Putina

Wynik wyborów w Rosji zależy od Putina

skomentuj
Wyświetlaj:
schiza / 213.17.195.* / 2007-11-15 16:10
Same sprzeczności:chcą demokratycznych wyborów (70%) ale w nie nie wierzą (50%) a jednoczesnie popierają Putina (myslę, że 50-60%). Czy tak trudno połaczyć te fakty w jednej głowie i wyciągnąć wnioski? Ale może to tak zwana rosyjska dusza stoi temu na przeszkodzie:)
Ania_1987 / 83.3.191.* / 2007-11-16 11:39
A czy u nas w kraju jest inaczej? Wszyscy byliśmy przeciwko rządowi Kaczynskich a mimo wszystko ogromny % ludzi dalej na głosuje na PiS... Po w/w analizie nie dziwię się Rosjanom...
time0ut / 2007-11-17 14:39 / Bywalec forum
Nie chodzi o to, w Rosji jest faktycznie takie przekonanie bo Władimir ma ogromne poparcie. Tam ludzie nie tyle co chcą Putina na kolejną kadencję to także chcą aby to on wyznaczył swojego następce. Nawet kiedy będzie demokratyczne głosowanie to wygra je osoba respektowana przez Putina.

Aniu jesteś młoda i lecisz za trendami, sam nie głosowałem na Pis ani na PO i pewnie tego nie wiesz ale PiS jest najlepszym wyborem dla ludzi starszych ! jak i na przeróżnych zasiłkach, dużo by wymieniać... Mało takich u nas w państwie?

PS. To wy i tak wybraliście PO, partia wygrała i czy nie większym szokiem byłaby wygrana PIS? Kombinacje są na każdych wyborach, ale tym razem było tak jak wszyscy przewidywali

PO - Młodzi idący za marketingiem i bojkocie PIS (nie o to ze jak bedzie rządziło PO będzie dobrze tylko aby za wszelka cene nie dopuścic PIS)
PiS- Partia niby sie nie sprawdziła bo w sumie i tak nie zrobiła niczego dobrego
LiD- nowa partia która nic nie wnosi, ale prowadzona przez osoby cieszące się dość pozytywna popularnością
Reszty nie komentuje bo szkoda zanudzać.

Wspomne jeszcze tylko o
UPR - Słyszałaś o tej partii? - warto się wtajemniczyć, dla nas nie ma lepszego rozwiązania
skomentuj

Najnowsze wpisy