Forum Spółki giełdowe Alior Bank SA

Wyniki Alior Banku. Wprowadzi zmiany w oddziałach i wejdzie na nowy rynek

Wyniki Alior Banku. Wprowadzi zmiany w oddziałach i wejdzie na nowy rynek

Wyświetlaj:
Marek Burak / 82.177.46.* / 2015-08-21 08:50
Byłem klientem tego banku. Ani źle ani dobrze, Zlikwidowali placówkę /no przenieśli do kurnika na końcu miasta/ zlikwidowałem konto. Ani szcześliwy ani nieszczęsliwy. Wróciłem do PKO przynajmniej maja budynek że wyglada to na bank.
PS
Z tą wyższą kulturą bakowości to grrrrruba przesada. Smoking lezy dobrze dopiero w 5 pokoleniu:):):):) wiec krawaty ok a słoma z butów i głównie tym menago z W-wy.
doooopa / 77.254.90.* / 2015-08-21 08:32
dla klienta ktory nie potrzebuje kredytu i zarabia w obcej walucie Alior ze swoim kantorem jest najlepszy nie pobierajac oplat przy KWJ dajac karte za darmo, wymieniajac walute po najwyzszym kursie.
desinteresment / 5.172.247.* / 2015-08-21 07:49
A co to kogo obchodzi ... oprócz pracowników tego banku ...
Roodoodu / 87.206.94.* / 2015-08-20 19:58
Czy ostatnia podwyżka rat mojego kredytu w Alior Banku o 1,16 zł spowodowana była ewentualnością wprowadzenia tego podatku bankowego i wzrostem opłat na BFG, czy profilaktycznym zabezpieczeniem strat na pożyczkach dla frankowiczów? Szybko to im poszło, ale po obniżeniu stóp procentowych jakoś się nie spieszą z obniżeniem wysokości rat ... Chyba dlatego, że nikt ich w tym zakresie nie kontroluje i robią co i kiedy chcą, a nie co powinni!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy