Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wyniki badań DNA Łyżwińskiego mogą być wcześniej

Wyniki badań DNA Łyżwińskiego mogą być wcześniej

Wyświetlaj:
maciuś / 212.76.33.* / 2006-12-10 09:18
Proszę Posła Komorowskiego jak komentuje sie wyniki badań DNA p. Łyżwińskiego na wyspach Hula-Gula
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-10 12:03
zgoda - Komorowski zachował się jak błazen... Tylko Rokita trzyma poziom.
obserwator / 2006-12-09 23:34 / Tysiącznik na forum
wyniki badań już są, prokuratura pokazała sprawność operacyjną, to dobrze, ta intryga dla gazety winna być jak trucizna, bo sama intryga był jak jad wstrzykiwana porcjami i w umyslach ludzi zawsze zostanie ślad, bo blizny długo się goją. Sądze, że za tego typu ekscesy, prawo , sądy dla dziennikarzy winny być bez taryfy ulgowej, winny sugerować pracę np. przy pracach ziemnych i prymitywnych. Powiem więcej, kto świnią jest ten niech zajmuje się i przebywa wsrod świń, bo tam jest jego miejsce. Politycy ktorzy akceptuja i wykorzystują wszelkie mozliwości do walki politycznej, bez honoru i smaku, winni zniknąć, bo smrod jaki zostawiaja jest nie do zniesienia.
szwagier00 / 83.23.211.* / 2006-12-10 01:21
Czy domagasz się jakiegoś sądu nad "środowiskiem Gazety Wyborczej"?????
Przecież im nie jest wszystko jedno.
Im chodzi tylko o jedno: wytepić w Polsce faszystów i antysemitów.
Wszelkimi środkami.
Z karą śmierci (przez nieznanych sprawców) włącznie.
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-10 09:36
Ten faszyzm i antysemityzm też został stworzony i wypromowany przez GW i pochodne właśnie na potrzeby jego tępienia.
Obrzucić błotem, opluć - i dać sobie tytuł jedynego sprawiedliwego.

Stara dobra metoda - jak się wali system totalitarny tworzy się wroga. Jak wodzowska PO zaczyna mieć problemy, zarówno wewnętrzne, personalne, jak i z tożsamością, brakiem programu i dryfem w lewo - tworzy wroga.
Glośno i medialnie - ale prymitywnie.
Zdzich / 2006-12-09 23:31 / Bywalec forum
Co za kraj w US-ej to nawet prezydent miał sprawę rozporkową, a u nas niby taki ogier Staś i Endriu są nie winni. Matka nie wie z kim miała dziecko to musiała nieźle balować, choć mówiła, że kobieta na pewno wie. Ale najbardziej mnie zaskoczył pan Staś jak któregoś razu w SK przeczytałem SMS, że ten pan jest niezdolny do zrobienia czegoś co by miało ręce i nogi i to jest najszczersza prawda nawet nie potrafił zrobić tego.
szwagier00 / 83.23.211.* / 2006-12-09 23:10
WSI ma wyraźnie powybijane zęby
kompletna amatorszczyzna ta afera
dowody padają po pierwszym badaniu

WSI w pełni sił oskarżyłoby o ojcostwo Kaczyńskiego.
I miałoby niezbite dowody, łącznie ze zgodnością DNA

To już nie to co kiedyś, eh...
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-10 09:46
To fakt. Trzy "wielkie afery" miały jedynie wagę medialną. Materiał cieniutki i dziurawy , nici jak postronki.
olewator / 85.219.140.* / 2006-12-09 20:07
Lepper i Łyżwiński niewinni !!! DNA ogłoszone, teraz media powinny przepraszać i płacić na schronisko psów tytułem zadośćuczynienia za bzdury jakie rozpowszechniali za pieniądze PO. Zasrany kraj, a deszczu nie ma , dlatego jeszcze długo będzie śmierdzić. Naród czeka na następną niby aferę i bzdurę. Byleby był smród. Oto cała polska.
Wapniak / 83.28.110.* / 2006-12-09 21:04
Ale za to jesteśmy sławni... Ha...ha...ha... Mamy znowu k....ski, kolejny temat zastępczy, a sedno sprawy leży zupełnie gdzie indziej!
W przypadku jaśnie oświeconej, kolejnej partii pogrobowców KLD, UD, UW, jest to sprawa oczywista. PO i jej wasale w tej sytuacji, poza owczym pędem /przepraszam owce/ do koryta i tak nie mają pomysłu na rządzenie. Przepraszam, to już pisałem.
Jedyną korzyść, kosztem narodowego image na światowej arenie, odniosły media i zagraniczny kapitał! Brawo i to mi się nawet podoba. Nihil novil.
mirron / 83.22.192.* / 2006-12-09 23:43
Doprawdy nie wiem, Wapniaku jaką korzyść z tej afery miałby zagraniczny kapitał. Zajmuję się biznesem kilkanaście lat a mimo to nie bardzo rozumiem tą zależność. Gdybyś mógł rozwinąć temat ,byłbym wdzięczny . Może mógłbym się czegoś nowego dowiedzieć.
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-10 10:26
Prasa wyrabia Panu na rynku opinię aferzysty, krętacza, złodzieja, itd. Bezpodstawnie - ale to bez znaczenia.

Pierwszym Pana krokiem powinno być poszukanie beneficjenta.

Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Wapniak / 83.28.121.* / 2006-12-10 20:23
Bardzo dziekuję za poparcie. Dodam tylko bardzo ogólnie; jednego tylko kapitał nie znosi: JEDNOŚCI w szelakim działaniu poza sobą. Wystarczy! Co ma do tego komunizm?... To jest temat przyznaję, ale na zupełnie odzdzielną dyskusję... Oby nie na tym forum...
Wapniak / 83.28.116.* / 2006-12-11 13:07
Przepraszam, miało być: we wszelakim działaniu...
mirron / 83.22.192.* / 2006-12-09 20:46
Czy Ty aby nie przesadzasz? Cóż Ci media zawiniły? One jedynie opisały to co na ten temat miały dopowiedzenia strony ( obydwie zresztą ) tego marnego spektaklu. Cała sprawa wygląda na jakieś wewnętrzne porachunki w Samoobronie i nie ma co się w tym babrać.
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-10 09:54
Media wcale nie opisały "stanowiska stron" - stworzyły spektakl.
Dokładnie taki sam jak z Beger i faszystami w LPR.
Media by się tym nie zajęły z taką pasją, Tusk by się w to nie włączył.
Pan jest naiwny sądząc, że to wewnętrzne porachunki w SO. Albo dorabia usprawiedliwienie.
Wszak nazwano to aferą IV RP, kryzysem parlamentaryzmu itd.
mirron / 83.22.192.* / 2006-12-10 10:26
Niech Pan mi nie pisze o naiwności ,młodzieńcze. Umysł masz spsprany rewolucyjną podejrzliwością. Dzięki takim postawom jakie Pan przezentuje ,komunizm długo jeszcze będzie miał się dobrze w Polsce.
Media zawsze będą gonić za sensacją i niech Pan naiwny nie będzie doszukując się w tym jakichś głębokich podtekstów. Czy nie pamięta Pan co się działo w mediach gdy na scenie pojawiła się Jarucka? Członkowie Wysokiej Komisji byli jej zeznaniami "porażeni" zaś media rzucały gromy świętego oburzenia. Takie są czasy drogi Panie.
Tymczasem prawda jest banalna. Oto jedna panienka ,działaczka Samoobrony i to bynajmniej nie szeregowa, przeżyna wybory lokalne. Zwraca się więc o pomoc do swoich dotychczasowych chlebodawców lecz ci jakoś nie kwapią się aby coś jej zaoferować. Panienka zostaje na lodzie. Zaczyna się więc mścić wyciągając na światło dzienne pikantne szczegóły z życia partii ( co z tego jest prawdą a co nie ustalą oczywiście odpowiedznie organy). Przy okazji uruchamia lawinę gdyż do prokuratury zgłaszają się kolejne kobiety zeznając ,że były molestowane przez działaczy Samoobrony, ba , pojawiają sie również mężczyźni twierdzący ,ze byli molestowani przez działaczki partii! Czy warto więc babrać się w tym szambie? Kto tu Panie jest naiwny?
Zupełnie inną, za to istotną sprawą jest "odnowa moralna" zaaplikowana obywatelom przez rządzących. Władza zamiast pracować nad ustawami poprawiającymi stan gospodarki ,finansów państwa itp tonie we wszelkiej maści aferach korupcyjnych ,nazistowskich i obyczajowych . Dlatego cenna jest każda inicjatywa ,która mogłaby przerwac wreszcie to bagno. Zdaję sobie jednak sprawę ,że to nie jest na rekę wszelkiej maści szambonurkom ,którzy z maniakalnym upodobaniem lubią babrać się we wszelkiego rodzaju odchodach hodując na tym nawozie różne niedorzeczne historie. Pan ,jak widzę ,świetnie się w tej grupie znajduje.
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-10 10:44
Stwierdzam z przykrością, że zostały poczynione nieodwracalne szkody w Pańskiej mentalności - powtarza Pan jak papuga. cytuję: "władza ...tonie we wszelkiej maści aferach korupcyjnych ,nazistowskich i obyczajowych"

Nie babram się w odchodach, jak to Pan uprzejmie i elegancko sugeruje. Pytam, kto obrzuca nas wszystkich tym g. i w jakim celu.
I proszę nie twierdzić, że GW robi to w celu odnowy moralnej.

Swoje twierdzenie o naiwności podtrzymuję.
mirron / 83.22.192.* / 2006-12-10 11:03
Tak jak i ja podtrzymuję twierdzenie o pańskiej chorobie. Rozumiem bowiem ,że taśmy nagrane przez R. Beger to według Pana efekt zbiorowej hipnozy ,"imprezy" w których wykorzystywana jest symbolika faszystowska to imprezy o charakterze patriotycznym zaś członkowie Samoobrony moralnością przebijają Armię Zbawienia.
Znam te teorie ,drogi Panie , o odwracaniu kota ogonem. Tak właśnie postępowali komuniści. Dla nich wrogiem był zachodni imperializm ,który był dyżurnym chłopcem do bicia. Obecna władza i jej klakierzy ( tak , o Panu mowa) postępują podobnie. Obarczają odpowiedzialnością wszystko i wszystkich dookoła ( w tym wolną prasę) aby przykryć swoje błędy i zaniechania. Oczywiście wszystko dzieje się pod hasłem odnowy moralnej i Solidarnej Polski.
Na tym kończę bo postawy takie jak pańska po prostu mnie brzydzą. Czytając Pana wypowiedzi mam wrażenia jakbym czytał Trybunę Ludu bądź słuchał Dziennika Telewizyjnego prowadzącego przez panów w wojskowych mundurach.
MP / 195.90.106.* / 2006-12-10 11:47
Znam te teorie ,drogi Panie , o odwracaniu kota ogonem. Tak właśnie
postępowali komuniści. Dla nich wrogiem był zachodni imperializm ,który
był dyżurnym chłopcem do bicia. Obecna opozycja i jej klakierzy ( tak , o
Panu mowa) postępują podobnie. Obarczają odpowiedzialnością PiS i
wszystkich dookoła ( w tym wolne media) aby przykryć swoja nieudolnosc i
przekrety lat ubieglych. Oczywiście wszystko dzieje się pod hasłem walki o dobro Polski, Liberalnej Polski.
mirron / 83.22.192.* / 2006-12-10 11:08
P.S. Już po napisaniu tego postu zapoznałem się z opinią Michała Kamińskiego z PiS ,który stwierdził że cała ta afera to jeden wielki skandal a nie zamach stanu. To właściwie powinno wystarczyć za cały komentarz.
Póknij się Pan w czółko zanim coś napiszesz następny raz.
rybka / 2006-12-09 18:15 / Tysiącznik na forum
Jeszcze się okaże, że DNA Łyżwińskiego to nie łańcuch, tylko konstrukcja prosta jak korale.

Najnowsze wpisy