Forum Spółki giełdowe CCC SA

Wyniki CCC ponad 60 procent lepsze niż przed rokiem

Wyniki CCC ponad 60 procent lepsze niż przed rokiem

Wyświetlaj:
Nestor910 / 91.193.84.* / 2013-12-04 18:38
A ja uważam że buty super tylko trzeba brać te z wyższej pułki cenowej. Mam dużo fajnych buciorów od nich. A spółka ccc najlepsze ma przed sobą. W nowym roku masowe otwarcia w Niemczech. Wreszcie jakiś międzynarodowy sukces polskiej spółki:)
pawel.czx / 46.205.187.* / 2013-12-03 10:49
To jest paradoks. Firmy oferująca buble osiąga super wyniki. Miałem pecha kupić od nich buty za około 90 zł, w których po 3 miesiącach normalnego użytkowania odkleiły się podeszwy. Odpowiedź "rzeczoznawcy" chodzącego na smyczy CCC była, że "wady powstałe w wyniku eksploatacji nie podlegają reklamacji". Mają poczucie humoru. Oczywiście nie chcieli poddać się arbitrażowi w sądzie polubownym. Nie miałem czasu by ich ścigać w sądzie powszechnym.
Nie mam również czasu i po prostu nie stać mnie, aby coś od nich kupować. Co wszystkim też radzę.
fhf / 89.70.197.* / 2013-12-02 21:40
Wziąć pieniądze ok, ale odpowiadać za buble...ależ skąd.
Kupujesz bubel i jeśli nie rozleci się do pół roku od zakupu (np. sandały w których chodzisz dwa mies. w roku) ich pseudorzeczoznawca zawsze uświadomi ci że masz krzywe nogi, nie dbasz o buty, używasz ich niezgodnie z przeznaczeniem itp. bzdury.
Polubowny sąd konsumencki oczywiście z definicji jest odrzucany. Więc możesz się jedynie procesować się w sądzie powszechnym.
Warto się użerać o wydarcie im z gardła kilku dych/stówek? NIE WARTO (przede wszystkim tam kupować).
m-53 / 95.49.204.* / 2013-12-02 23:18
Istotnie produkty dość podłej jakości.
Buty rozpadające się po dwóch dniach (kilka par dla dzieci) dwa razy naprawiali, za każdym razem trwało to prawie miesiąc po trzeciej reklamacji oddali pieniądze - bo na szczęście nie było już tego modelu na wymianę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy