Forum Spółki giełdowe EuCO SA

Wyniki EUCO powyżej oczekiwań

Wyniki EUCO powyżej oczekiwań

skomentuj
zikkurat / 87.116.220.* / 2015-05-19 18:46
Zysk netto spółki za I kwartał wyniósł 5,2 mln zł i był o 15,6 proc. wyższy niż prognoza DM BZ WBK. W reakcji na wyniki kurs rósł przed południem o 2,8 proc. do 58,6 zł.

Spółka zajmująca się uzyskiwaniem odszkodowań na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych pokazała dziś rano raport za I kwartał 2015 r. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 5,2 mln zł i był o 125 proc. wyższy niż w analogicznym okresie 2014 r. Przychody wyniosły 20,6 mln zł i były o 70 proc. wyższe niż przed rokiem. - Wzrost przychodów ze sprzedaży wynika ze zwiększonej liczby prowadzonych spraw, rozwijającego się segmentu działalności zajmującej się cesjami wierzytelności oraz odszkodowań należnych na podstawie art. 24 kodeksu cywilnego, związanych z zadośćuczynieniem po śmierci bliskiej osoby płaconych przedsądowo przez towarzystwa ubezpieczeniowe czytamy w komentarzu zarządu.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy