Forum Spółki giełdowe PZU SA

Wyniki PZU. Zysk jest niższy niż rok wcześniej

Wyniki PZU. Zysk jest niższy niż rok wcześniej

Wyświetlaj:
Otamendi / 88.199.172.* / 2015-03-17 16:28
Zakończyłem współpracę z pezetu i w ramach ubezpieczenia grupowego w pracy i ubezp. nieruchomości. Czuję się, jak nowo narodzony. Przy nnw olali mnie ciepłym moczem, ubezp. domu o 30% tańsze w nowym towarzystwie. W nowej ubezpieczalni przy ubezp. na życie-zdrowie zupełnie uczciwe i zdrowe podejście. Mam nadzieję, że ludzie otworzą oczy.
doświadczony / 193.109.244.* / 2015-03-18 10:19
oczy ci się otworza jak będziesz chciał odebrać odszkodowanie !!!!!!!!!
misiek1869 / 95.49.45.* / 2015-03-17 13:49
Obsługa klienta - bardzo słabo. Nie mogłem zgłosić szkody w oddziale, bo nie było Pań, które "wpisują w komputer" (bo inne pewnie nie potrafią). Nie polecam!
a.sylwestrzak / 77.92.39.* / 2015-03-17 13:23
Wizerunek, miła obsługa, wiarygodność, sprawna i terminowa likwidacja szkód, nowoczesne produkty dostosowane do oczekiwań klientów, jasne i czytelne zapisy w umowach ubezpieczeniowych, to bardzo istotne elementy marketingu, tak by być istotnym graczem na rynku ubezpieczeniowym, być konkurencyjnym. Tym niemniej na tak trudnym,konkurencyjnym rynku, przy biednym społeczeństwie, najistotniejszym elementem marketingowym pozostaje wysokość składki ubezpieczeniowej za dany produkt ubezpieczeniowy, jej konkurencyjność. W mniejszym stopniu zakres ochrony, do czasu realizacji polisy, produktu. Czas najwyższy poważnie podchodzić do: 1.walki z przestępczością ubezpieczeniową(tak na etapie umów ubezpieczeniowych jak i odszkodowawczym).Czas na własną, dobrze wyszkoloną, zorganizowaną policję ubezpieczeniową, 2.Wysoki poziom służb analityczno-statystycznych, aktuariatu. Wysoki poziom aktuariatu firmy ubezpieczeniowej, to połowa sukcesu. Gratulacje dla nowego, starego Prezesa PZU A. Klesyk.
Franka / 89.229.7.* / 2015-03-17 13:09
No i b. dobrze!! Płaciłam 40 lat składki, a teraz ide na emeryture i PZU w ramach grupowego ubezpieczenia dyskryminuje nas emerytów i proponuje ubezpieczenie (przy składce ponad 60 zł. mies.)- odszkodowanie na wypadek śmierci 10,000 zł., świadczenie z tyt, urodzenia dziecka!!! (śmiech mam ponad 6o lat)świadczenie w zw. ze zgonem meza- brak ubezpieczenia szpitalnego. 80% emerytów zrezygnowała z dalszego ubezp.w PZU ......
Pollak / 194.247.62.* / 2015-03-17 12:50
Tracą więc kantują ludzi na kasie !!!!!
Teściowa za poważne złamanie nadgarstka,operacje wstawienie drutów Kirschnera 6 tyg gipsu wyjęcie zabiegowe drutów rechabilitacja dostała 1250 zł choć powinna 4000-5000 zgodnie z tabelą norm oceny procentowej pzu ,napisali że jak się nie podoba to do sądu :) Żona za 7 dniowy pobyt w szpitalu operacje na nowotwór piersi dostała 385 zł!!!! ,policzyli za sam pobyt w szpitalu i ani słowa w odszkodowaniu o nowotworze !!!!!!!!!!!!!!!!!!
dbgfdfb / 83.16.122.* / 2015-03-17 13:37
Teściowa płaci 25 PLN/kwartał a odszkodowanie by chciała w milionach.
jaca898 / 46.238.231.* / 2015-03-17 11:43
I będzie jeszcze gorzej, sami agenci wyłączni wiedzą najlepiej dlaczego tak jest, a jest tak ponieważ PZU wprowadziło super nowy program do wystawiania polis, w którym niestety bardzo głęboko zaszyte są nowe stawki oczywiście o wiele wyższe niż w poprzednim programie, no i masa klientów odchodzi do konkurencji . Szanowni Panowie Prezesi - po co agentowi możliwość dawania zniżek skoro stawki są tak wysokie, że nawet po zastosowaniu zniżki składka w kalkulacji nie obniża się- to skandal , wystawienie polisy w tym programie za konkurencyjną składkę jest tak trudne jak wspięcie się na górę, której program nazwę nosi. Pozdrawiam wszystkich agentów.
Kt2 / 78.8.186.* / 2015-03-17 11:16
Byłem klientem PZU od 1980 roku.Monopolista zmusił mnie do zmiany ubezpieczyciela.Od tej chwili jestem szczęśliwym człowiekiem.Sama zmiana logo to za mało!
Taka przedwyborcza ;D / 178.36.242.* / 2015-03-17 09:19
Ratunkiem abolicja dla złodziei samochodów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy