Forum Forum finansoweInne

Wypłata środków z PayPal na rachunek bankowy a dwa salda w PP

Wypłata środków z PayPal na rachunek bankowy a dwa salda w PP

Zielony999 / 93.105.215.* / 2013-09-26 12:57
Witam, proszę o pomoc, bo totalnie nie znam się na tych sprawach. Chcę wypłacić środki z PayPala na AliorSync, wcześniej było tam dostępne do wyboru tylko jedno saldo (tzw. saldo łączne we wszystkich walutach), teraz natomiast coś się zmieniło, bo przy wyborze kwoty do przelewu mam do wyboru saldo w PLN i EURO, przez co nie mogę przelać całej kwoty w zł w ramach jednego przelewu.
Ciężko znaleźć na stronie PayPala jakieś wskazówki, natomiast za ewentualną pomyłkę trzeba zapłacić 30zł (w przypadku cofnięcia tego przelewu).
Jak to przelać żeby nie "nadziać" się na jakieś niespodziewane opłaty? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Wyświetlaj:
fduhfu / 178.180.202.* / 2013-09-27 16:00
może załóż konto walutowe (w Aliorze) i przelej tam EUR, a potem wymień na PLN? Oczywiście to tylko moja subiektywna propozycja.
jatomjest / 94.254.146.* / 2013-12-18 17:06
NIE. Z Paypal no konto bankowe w Polsce można wypłacić tylko złotówki.Nieważne czy masz konto w innej walucie i tak Paypal przewalutuje na PLN z prowizja 2,5% a potem bank przewalutuje na walutę właściwą dla konta (ze swoja prowizją).Żeby przelać jednym przelewem trzeba wejść na „konwerter walut” w Paypal'u i przeliczyć saldo w danej walucie na polskie złote.Potem wypłata na konto najlepiej złotówkowe. Widzę że stary temat ale może komuś się przyda odpowiedź.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: