Forum Forum ubezpieczeńNa życie

wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie

wypowiedzenie umowy ubezpieczenia na życie

Astro / 2011-04-14 15:35
Witam serdecznie!! Nakreśle po krótce moją sprawę. Parę lat temu kupiłem polisę ubezpieczeniową na życie w pewnej firmie ubezpieczeniowej, jednak nie spodoało mi sie w jaki sposób zostałem potraktowany przez konsultanta..postanowiłem więc że zerwę z nimi umowę. W jaki sposób mam wypowiedzieć umowę o ubezpieczenia na życie?
Wyświetlaj:
jjskdoiu / 188.33.163.* / 2011-04-29 10:40
zobacz tutaj:

http://ubezpieczenie-na-zycie.blogspot.com
NAK / 2013-07-04 20:32
Pomogę odzyskać opłaty likwidacyjne naliczane przez firmy ubezpieczeniowe i banki.

Z racji moich kontaktów zawodowych współpracuję z doradcami finansowymi oraz kancelarią prawną, dzięki którym skutecznie odzyskuję opłaty likwidacyjne z produktów Aegon, Axy, Skandii, Generali, Nordei, Open Life, TU Europa, Allianz i Getin Bank. Przyjmuję również sprawy przeciwko innym firmom. Pomagam w prowadzeniu postępowania przedsądowego i sądowego, od początku do końca.

Na razie wszystkie prowadzone przeze mnie postępowania zakończyły się odzyskaniem pieniędzy - dotyczy to opłat likwidacyjnych od 30% do 100%, zarówno dla osób które dopiero zawarły umowę, jak również dla osób, które mają te produkty od wielu lat.

Wynagrodzenie pobieram dopiero po odzyskaniu pieniędzy. Na początek Klient płaci tylko 500 zł na koszty całego postępowania.

W sprawie pytań proszę pisać na maila natalia.anna.kos[at]gmail.com. Pozdrawiam
Lech3 / 2011-04-14 15:47 / Bywalec forum
Formę wypowiedzenia umowy reguluje OWU , a to jak mniemam posiadasz .
Ale najprościej . Pismo o treści : wypowiadam umowę ubezpieczenia zawartego polisą nr......z dniem ........
Jeśli to polisa kapitałowa to należy podać konto na które ma być przelana kwota wartości wykupu .
Podpis
I po zabiegu

Najnowsze wpisy